czwartek, 02 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Wyprawa Moskwa Workuta

Posiadam wolne miejsce w aucie na wyprawę Moskwa-Workuta Jamał
w dn.16.02-04.03.2018.Zapraszam do kontaktu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyprawa Moskwa Workuta

Tak dla żartu...kiedyś to były czasy te trasę za darmo sponsorowali nasi przyjaciele
ze wschodu Stalin i Beria... a teraz Rodak szuka chętnych do dołożenia się...
Nie bierz kolego tego do siebie sam bym się przejechał ale nie mam czasu Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyprawa Moskwa Workuta

Na Zachodzie był już praktycznie każdy. Wyjazd do Paryża czy Londynu to już żaden wyczyn. Zresztą te zachodnie metropolie ze względu na ostatnie fale imigrantów przypominają coraz częściej stolice Trzeciego Świata. Kierunek, który podałeś bardzo ciekawy. Chciałbym pojechać kiedyś na Daleki Wschód na ryby. Piękna przyroda, życzliwi ludzie, zapierające dech krajobrazy. Mógłbyś podać krótki plan wycieczki? Mój kolega wybiera się samotnie w tamte strony na wycieczkę to może by do Was dołączył i się dorzucił finansowo.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyprawa Moskwa Workuta

Taki zakręcony podróżnik - amator wybrał się autostopem aż na Kołymę. Pojechał tam i szczęśliwie wrócił nie wydając prawie żadnych pieniędzy. Tutaj macie w linku filmik. Przeżył facet naprawdę extra przygodę. Odważny gość.

https://www.youtube.com/watch?v=w0hurJKOTpU

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyprawa Moskwa Workuta

Wyprawa jest organizowana przez firmę Bezdroża 4x4 u nich na stronie jest plan wyprawy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org