czwartek, 02 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
apel do wlascicieli pow

Apeluje do wlascicieli psow zamieszkujacych w Lomzy przy ul. Ks Janusza 7 - aby nie wyprowadzali swoich psow na trawniki znajdujace sie pod oknami mieszkan. Taki gosc albo lejdi wychodzi pieskiem i kieruje sie z nim bezposrednio na trawnik pod oknami mieszkania i stoja i udaja (gapia sie w niebo i) ze nie wiedza co ich piesek robi.
Informuje, ze Spoldzielnia Mieszkaniowa w gablotach wywiesila informacje o mozliwych karach za nie sprzatanie po psach . Prosze sie z nia zapoznac.
Jezeli sytuacja sie nie zmieni to sfilmuje tych ,,bohaterow,, i zamieszcze ich filmy na tym forum i przekaze ich dane osobowe do Spoldzielni Mieszkaniowej.
Decyzja nalezy do Was-milosnicy psow.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: apel do wlascicieli pow

Art. 81 ustawy o prawach autorskich i prawach pokrewnych oraz art 23 kc przeczytaj. Pewnie schronisku przyda się parę tysięcy przelane jako kara za naruszenie dóbr osobistych.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: apel do wlascicieli pow

ewuńcia1

aleś pojechała ...
MASZ PSA, czy innego stwora - to po nim sprzątaj,
mieszkam niedaleko w/w bloku, tam naprawdę PSIARCZYKI zrobiły se srajnik dla swych pociech i IA ma 100% racji
jak to naruszenie dóbr osobistych - czyich przestępcy (tak - nie sprzątający po swym psie popełnia wykroczenie - a wiec jest przestępcą) to jest zwykłe udokumentowanie przestępstwa a to nie narusza żadnych dóbr osobistych człowieka - bo przestępca nie może mieć żadnych praw !!!

A co PSIARCZYKI jedne z moimi dobrami, ze nie mogę spokojnie przejść przez chodnik, a broń boże postaw stopę na trawniku (czasami trzeba np żeby dostać się do bagażnika samochodu) a na 99% wdepniesz w ślad po waszym zagraju.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: apel do wlascicieli pow

zawsze bagaznikiem mozesz zaparkowac do srodka jezdni/parkingu czyt. przodem do trawnika :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: apel do wlascicieli pow

Nie nie muszę - ale czasami trzeba zajrzeć pod maskę i wtedy co ?
Ale PSIARCZYKI wg wszelkich obowiązujących norm MUSZĄ SPRZĄTAĆ !!!

a najbardziej wk.. wyprowadzanie psów pod sam plac zabaw dla dzieci ... i puszczanie ich wolno, a one srają i szczają gdzie popadnie, a jak zwrócisz uwagę to jeszcze z ryjem startuję

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: apel do wlascicieli pow

to te \"czasami\" można zaparkować odwrotnie ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: apel do wlascicieli pow

a wiec informuje, ze obserwuje zachowanie wlascicieli psow i jak jeszcze raz zobacze srajacego psa pod oknami, to doniose do SM - i to po nazwisku, bo znam wasze wszystkie nazwiska. Po co zadajecie sobie ,,tyle,, trudu i schodzicie z nimi z pieter na trawniki- - duzo prosciej i bez wysilku - rownie dobrze mogliby te wasze pieski srac wam na dywany. Albo skoro jestescie tacy wprawni w pouczaniu i operowaniu paragrafami - to swoj talent nauczycielski spozytkujcie i nauczcie swoje psy srac do sedesu. Broniac takich swoich obrzydliwych zachowan - bronicie swojego chamstwa i braku inteligencji. Jeszcze raz odsylam do ulotki ,,Sprzatnij po swoim psie,, w gablocie na klatce schodowej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: apel do wlascicieli pow

Jak myszy i szczury leżli tam gdzie nie trzeba to trutka pomagała.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: apel do wlascicieli pow

Jak myszy i szczury leżli tam gdzie nie trzeba to trutka pomagała.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: apel do wlascicieli pow

MARCIN
- a co w przypadku gdy trzeba coś wyjąć z bagażnika i np wlać pod maskę - to mam stanąć na 4 miejscach w poprzek bo jakiś p.. PSIARCZYK puścił psa na sranie i nie sprzątnął ?

IA. przyłączam się do Twoich postulatów, sam niejednokrotnie zwracałem uwagę (i to niekoniecznie kulturalnie) różnym typom/typiarom, ostatnio nawet z jedną paniusią to się tak jeblowaliśmy że się ludzie zbiegli, ale przeważnie wyjęcie telefonu i obietnica że będzie gwiazdą youtuba skutkuje tym że sprzątają ...

a tak swoją drogą w/w paniusi to 2 raz zwracałem uwagę, samo noszenie torebki na gówna to nie wszystko - trzeba również sprzątać a nie rozglądać się czy ktoś widzi...
obiecałem jej - a słowa dotrzymuję - że jak jeszcze raz ją zobaczę to wysmaruję jej twarz tym gównem - i słowa dotrzymam !!!


fanka bocianka - sposób wydaje się genialny ale? - czy to na pewno zwierzak winien że jego pan/pani ma zryty łeb ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: apel do wlascicieli pow

Argumentacja Marcina jest na poziomie przedszkolaka, chyba że to ironia. Wkvrvia wdeptywanie w psie góvno, pal sześć gdy buty są z płaską podeszwą, gorzej gdy nie i trzeba \"patykiem\" dłubać aby smrodu do mieszkania czy auta nie zanieść, a jeszcze gorzej gdy człowiek gdzieś się śpieszy i wdepnie w taką minę.

Kasia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: apel do wlascicieli pow

@Kasiu.

ja tez nie lubie wygrzebywać gówna z podeszwy, ale zamiast żalić się na forum niech zrobi z tym porządek w koncu mamy naszych kochanych strażników :)

@kupujący
nie musisz stawać w poprzek no chyba że lubisz - zawsze mozesz zerknąc na czym stajesz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: apel do wlascicieli pow

Marcin sama jestem posiadaczką psa, wiesz jakie jest wkvrvienie gdy sprzątniesz po swoim a wdepniesz w inne psie? A nie prościej gdy ludzie mający psy bez nadzoru strażników zaczną wywiązywać się z \"gównianego\" obowiązku, musi aż być kij nad dvpą w postaci strażnika? I nie sądzisz chyba że każde psie góvno zostanie zauważone i zgłoszone? Byłam kiedyś świadkiem gdy małe dziecko, dopiero co zaczynające stawiać pierwsze kroki, na trawniku centralnie bęc twarzą w psie.....

Kasia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: apel do wlascicieli pow

Ja też mam psy i zaprawdę, powiadam Wam, że chodzę z nimi po trawnikach codziennie. I mnie wkurza po trzykroć nie sprzątanie po psach. Tak samo nie pochwalam zbierania do torebki i zostawiania tejże na trawniku.
Ale to kwestia braku kultury - tak jak z fajerwerkami, czy głosowaniem na pis.

Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: apel do wlascicieli pow

adamus - zgadzam sie ze zostawianie gowien na trawnikach, wyprowadzanie psow na trawniki pod oknami mieszkan - to brak kultury osobistej wlascicieli psow. Co zas sie tyczy glosowania na pis, to to nie masz racji. pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: apel do wlascicieli pow

Aha, ok.

Również pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: apel do wlascicieli pow

Przepis mówi że trzeba sprzątać tylko nie ma nikogo do egzekwowania tego przepisu. A od czego jest straż miejska tylko śpią po kontach i swoich legowiskach!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org