czwartek, 02 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
błąka sie piesek

W okolicach ulicy Sybiraków i Szmaragdowej błąka się średni czarny piesek z czerwoną obroża najprawdopodobniej przestraszył się huku sylwestrowego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: błąka sie piesek


jakim trzeba być głupkiem, mówię o właścicielach psów, żeby zakładać dziesiątki postów o niestraszeniu piesków petardami, a potem nie umieć samemu o tego pieska zadbać .... kto ma to za was robić ???
umiecie od innych wymagać i innych pouczać a sami nie umiecie swojego pieska przypilnować ...

posiadanie psa to odpowiedzialność,
pies to nie zabawka,
pseudo dobre serduszka !!!

psy posiadałem 20 lat swojego życia,
nigdy żadnego nie zgubiłem,
nigdy żaden mi nie uciekł ...

żenada !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: błąka sie piesek

Ja natomiast bardzo lubię jak piesek mi ucieka bo wtedy mogę go poszukać a co za tym idzie mam co robić.

Jutro chyba ucieknę swojego pieska abym mógł go poszukać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: błąka się piesek

Wygląda na to, że psiak nadal szuka domu:( Dziś rano na w okolicach ROK-u przy ul. Małachowskiego widziałam czarnego psa z czerwoną obrożą. Spał pod choinką:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: błąka sie piesek

Efekt wystrzeliwanych fajerwerków.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: błąka sie piesek

Na stówę biedak spanikował z powodu fajerwerków...

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org