wtorek, 21 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
PROŚBA w imieniu niemych przyjaciół

Moi rodzice wpoili mi ważną zasadę: żyj tak jak chcesz ale nie wolno ci krzywdzić innych.
Nie wolno!
Nie rozumiem tych, którzy dla własnej przyjemności zadają ból zwierzętom.
Mówię teraz o sylwestrowych fajerwerkach.
Naprawdę tak trudno z nich zrezygnować?
Naprawdę bez nich nie uda się wieczór, rok, życie???
Zwierzęta cierpią. Nie strzelajcie!
O to proszą wszystkie zwierzaki Łomży, Polski, świata!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROŚBA w imieniu niemych przyjaciół

Albo w łeb sobie strzel jeden z drugim!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROŚBA w imieniu niemych przyjaciół

Brawo Przedwiosnie.Pięknie napisałaś,jestem za.Zwierzęta bardzo to przezywają,ale jak widzisz(patrz wyżej),debili nie brakuje.I na takich kretynow nie ma rady. :(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROŚBA w imieniu niemych przyjaciół

Brawo, popieram! Poziom i inteligencję człowieka poznaje się po stosunku do słabszych.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROŚBA w imieniu niemych przyjaciół


po pierwsze każdy kto miał zwierzaka, to wie, że ten zwierzak jeżeli boi się huku fajerwerków, to tak samo boi się zwyczajnej burzy .... równie dobrze można wystosować apel do Boga o brak burzy ....

po drugie trochę rozsądku zdrowego, właściciele powinni zwierzaków swoich przypilnować, na spacery wyprowadzać tylko na smyczy, żeby nie uciekły w tym strachu, może dać coś na uspokojenie.....

po trzecie ... to tylko zwierzęta i tylko fajerwerki .... ludzie głodują, są bezdomni, chorzy .... i apele w obronie drzew lub zwierzaków są trochę infantylne .... delikatnie mówiąc ....proponuję zejść na ziemię i zająć się prawdziwymi problemami ... jak już tak chcecie się czymś zajmować bo macie takie dobre serduszka .....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROŚBA w imieniu niemych przyjaciół

Ty @luna sama specjalnie inteligencją nie grzeszysz, skoro nie rozumiesz przesłania mojego postu. Naucz się czytać ze zrozumieniem! Ja też jestem za! Też mam psa, który strasznie cierpi podczas fajerwerków. A z tymi wyzwiskami to uważaj, bo się ktoś w końcu może zdenerwować.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROŚBA w imieniu niemych przyjaciół

4feeter-przepraszam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROŚBA w imieniu niemych przyjaciół

A mnie przeszkadza że wasze kundle srają po trawnikach i robią to cały rok codziennie i nikt po nich nie sprząta. Dzieciaka nie można wypuścić na trawnik.
Jeśli pies się boi petard to znaczy że jest głupi i właściciel nie pracował nad nim.
Więc właściciel jest tak samo głupi jak jego kundel. Psa można oduczyć strachu do petard tylko wam się nie chce.
Jak ja znoszę psie gówna na trawnikach albo na chodniku to wasze kundle mogą znosić sylwestra.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROŚBA w imieniu niemych przyjaciół

assan - moje \"kundle znoszą sylwestra\", ale po kiego grzyba gawniaki strzelają te petardy po 10gr już od listopada? I po kiego jakieś żule srają po śmietnikach, bramach i pod krzakami, i nie ma jak z psem wyjść, żeby w to nie wdepnąć? I co ma wreszcie sranie wspólnego z petardami?

tomek2014 - zwierzęta i drzewa są mądrzejsze od większości ludzi, a już na pewno nie zagłosowałyby na pis :) I może to rodzice oduczą bachów strzelania? Albo dadzą coś na uspokojenie? Chociaż czego ja wymagam, echhhh.....

Pozdro dla kumatych ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROŚBA w imieniu niemych przyjaciół

Niech później głupi rodzice głupich dzieci nie płaczą, że temu poparzyło rękę, a tamtemu urwało palce. Jak dla mnie sprzedaż takich zabawek powinna być możliwa tylko firmom, które obsługiwałyby różne imprezy.
Jak najbardziej rozumiem fajerwerki w sylwestra, ale nie już kilka dni przed - to chyba sprawia radość tylko debilom

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROŚBA w imieniu niemych przyjaciół

Ciekaw jestem czy płacicie podatki za te kundle co prowadzacie?
Kiedyś było wszystko jasne na wsi pies stał na łańcuchu przy budzie i srał w jednym miejscu.
Co to w ogóle za moda trzymać kundla w bloku? Robicie z Łomży wiochę nie sprzątając gówien po swoich psach. Gdzie jest straż miejska????
Gdzie są ciecie odpowiedzialni za porządek.
Ale za to jeden dzień w roku wam przeszkadza bo piesek się stresuje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROŚBA w imieniu niemych przyjaciół

Mój pies akurat nie boi się petard, ale faktem jest jak napisał Tomek pies gdy boi się petard to zazwyczaj i burzy. Mojej siostry psiak gdy jest burza ucieka z podwórka i często wraca na następny dzień i niestety nie ma na to rady. Odnośnie psich kup drodzy właściciele czworonogów rzeczywiście większość z was nie sprząta po psie i wkvrvia to niesamowicie gdy po swoim się sprzątnie a kilka kroków dalej wejdzie w góvno innego psa!!! Nasrać wam tylko pod oknem niczym w filmie:\"Dzień świra\"

Kasia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROŚBA w imieniu niemych przyjaciół

assan18 i Kaśka
... i tu się z wami wyjątkowo zgodzę i dam wam lajka :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROŚBA w imieniu niemych przyjaciół

Mowa tu jest nie o jednym dniu, bo nikt nie ma nic przeciwko mu, mowa jest o kilku dniach przed. Tak samo straż miejska powinna się zająć tymi co nie sprzątają po swoich psach (też tego nie popieram) jak policja tymi od petard itp.
Strzelać można tylko w sylwestra, w innym przypadku grozi mandat 500 zł

\"Kto krzykiem, hałasem, alarmem lub innym wybrykiem zakłóca spokój, porządek publiczny, spoczynek nocny albo wywołuje zgorszenie w miejscu publicznym, podlega karze aresztu, ograniczenia wolności albo grzywny\" – brzmi zapis w art. 51.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROŚBA w imieniu niemych przyjaciół

dzwony kościelne wam nie przeszkadzają ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROŚBA w imieniu niemych przyjaciół

Trzeba zacząć robić tak, tylko od wiosny aby teraz 4 litery nie zmarzły:)

https://youtu.be/WUgI6XPK22A

Kasia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROŚBA w imieniu niemych przyjaciół

I teraz wiem jak się zemścić.
W mieszkaniu pode mną mieszka sobie Pani z pieskiem,a ten piesek całymi dniami drze mordę (tzn.wyje i szczeka,co bardzo mi przeszkadza).Miałem nie kupować fajerwerków,ale jutro zaopatrzę się w sporą ilość tychże środków i zacznę zabawę już od wczesnych godzin popołudniowych.ZEMSTA JEST SŁODKA.

ŁOMŻA O.K

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROŚBA w imieniu niemych przyjaciół

Assan81, kiedyś ludzie też stali zakuci w łańcuchy i co też było dobrze ? Żadnego stworzenia żywego miejscem nie jest łańcuch. Wiochą jest niesprzatanie po swoim psie, masz racje. Ale jeszcze większą wiochą jest pisanie z taką nienawiścią o słabszych. Z resztą miarą naszego człowieczeństwa jest stosunek do zwierząt. Pozdrawiam Wszystkich świadomych właścicieli czworonogów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROŚBA w imieniu niemych przyjaciół

e: PROŚBA w imieniu niemych przyjaciół
Autor: tomek24042004 (---.dynamic-ww-06.vectranet.pl) Data: 29-12-17 14:50


po pierwsze każdy kto miał zwierzaka, to wie, że ten zwierzak jeżeli boi się huku fajerwerków, to tak samo boi się zwyczajnej burzy .... równie dobrze można wystosować apel do Boga o brak burzy ....

po drugie trochę rozsądku zdrowego, właściciele powinni zwierzaków swoich przypilnować, na spacery wyprowadzać tylko na smyczy, żeby nie uciekły w tym strachu, może dać coś na uspokojenie.....

po trzecie ... to tylko zwierzęta i tylko fajerwerki .... ludzie głodują, są bezdomni, chorzy .... i apele w obronie drzew lub zwierzaków są trochę infantylne .... delikatnie mówiąc ....proponuję zejść na ziemię i zająć się prawdziwymi problemami ... jak już tak chcecie się czymś zajmować bo macie takie dobre serduszka ..... Tomuś ? Nie Pierd..ol ! za póżno wstałeś.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org