czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Jak wybrać dewelopera

Możecie coś poradzić, tak w kilku słowach na co zwrócić uwagę ?
Wiem co mnie interesuje jeżeli chodzi o mieszkanie i na co zwrócić uwagę, ale kompletnie nie wiem czy powinnam w jakiś sposób sprawdzać dewelopera ?
Odpowiada mi osiedle i deweloper którego polecają mi znajomi ale mimo wszytko chciałabym wiedzieć czy coś powinnam sprawdzać ? Jakieś zadłużenie czy coś ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak wybrać dewelopera

Ciężko powiedzieć na co konkretnie musisz zwrócić uwagę, myślę, że warto sprawdzić jego historię działalności

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak wybrać dewelopera

Nic nie musisz sprawdzać wpłacę piniadze trafiają do banku na rachunek powierniczy i są one odblokowane po sprawdzeniu kolejnych etapów budowy. Polecam development.lomza Zacharzewskiego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak wybrać dewelopera

Najlepiej budować bez dewelopera tudzież innego szamana...kup se działkę za cenę
mieszkania w bloku będziesz mieszkać w domu i nikt co miesiąc nie będzie Cię
napastował abyś mu płacił za coś co nazywane jest czynszem...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak wybrać dewelopera

Za cenę mieszkania w bloku to będziesz mieszkał na własnej działce, ale chyba w namiocie!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak wybrać dewelopera

... a alhohol, Andrzej Piotrowski po swoich potomkach roztrząsaczy gnoju odziedziczył dwie morgi pod Nowogrodem i jakoś tam szałas postawił :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak wybrać dewelopera

Moi potomkowie tłuku żyją w Anglii i Polsce ( wcześniej w Canadzie ) to oni odziedziczą
po mnie ( jak im dam ) nie morgi a domy o pow 120 , 240 i 500mkw nie na morgach
tylko na hektarach , jak zwykle byłeś jesteś i będziesz delikatnie mówiąc niedoinformowanym
to tyle merytorycznej dyskusji reszta swoich paszkwili i głupot wyślij do kota prezesa
po wcześniejszych czynnościach opisywanych przez twego fąfla złomeksa ...Koszt
budowy domu bez dewelopera to około 120 tys zł działkę można kupić za 30 tysięcy
nowe mieszkanie od 3 tys wzwyż to znaczy 50m kosztuje 150 tys. i gdzie się pomyliłem?
Z własnego doświadczenia wiem ,że jest to kwota znacznie niższa i będzie dom z
4 sypialniami 2 łazienkami i wielkim salonem i kuchnią , a kto twierdzi co innego to
pisze głupoty na zlecenie tych deweloperów...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak wybrać dewelopera

ciulu, za 30 tysięcy kupisz i ogrodzisz działkę - haha widać co ty masz fantasto za szałasy o pow, 120, 240 i 500m2 - nie konfabuluj idioto !

..za 120 tysięcy postawisz dom - materiały + robocizna :)))) :...\"z
4 sypialniami 2 łazienkami i wielkim salonem i kuchnią ,\"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak wybrać dewelopera

Ciulu to po śląsku h..ju więc srechu odpłacam tym samym jesteś tak głupi ,że aż
cię szkoda , dom 120m kw w jeden pustak tp 1300 szt po 6zł to 7800zł pokrycie
dachu blacha trapez 10zł mkw blachodachówka 15 dwuspadowy to 120m kw około
2 tys bo z blachą obróbkową, ogrodzenie 100mb panelami po 16zł mb to 1600zł razy 2 z
dowozem na miejsce ciut własnej pracy i brama i bramka gotowa , podłączenie wody około
3tys , energii elektrycznej tyle samo albo mniej piec co 4tys bojler 3oozł reszta zostaje
na ludzi którym można zapłacić po 15zł/godz i będzie to wysoka stawka jak na niasto Łomża
i okolice...a ty ciulu jaką masz wiedzę i kalkulacje aby ze mną dyskutować ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak wybrać dewelopera

Sprawdzić jego dokonania na rynku i opinie w branży to wiele mówi o deweloperze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak wybrać dewelopera

haha

forumowy idiota Andrzej Piotrowski , którego .. budynek 600m2 na PÓŁHEKTAROWEJ działce kosztował 300 tysięcy złotych :)))- działka i budynek ... \\\" z pustaków stali i betonu? \\\"


Forumowy idiota bimber : Autor: c2h5oh - Andrzej Piotrowski z Nowogrodu , znów wyszedł na ćwierćinteligenta :)


co ty durniu piszesz ?

https://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=776757&t=776757

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak wybrać dewelopera

Wybór dewelopera wbrew pozorom jest odpowiedzialny, więc warto się do tego przyłożyć. Ja przejrzałam oferty wielu deweloperów i wśród nich najlepsza jest ta: https://www.eurostyl.com.pl/ . Jest tutaj duży wybór i dobre ceny, więc na pewno szybko coś wybierzesz :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak wybrać dewelopera

Kamila mapie poczytaj opinie na ich temat a potem się wypowiadaj. No ale co to może być za firma skoro zamiast budować sobie markę jakością to płaci trollom takim jak Kamila36 by ich zachwalali jacy to oni są super. Omijać łukiem takie firemki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak wybrać dewelopera

Na pewno warto popytać znajomych albo poszukać o nim informacji w internecie

szkoła pilotów


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak wybrać dewelopera

Szukałam opinii na temat deweloperów w internecie i podpytałam kilku znajomych, którzy w ostatnim czasie kupowali mieszkania. Takim oto sposobem ostatecznie zdecydowałam się na mieszkanie od wwwconstruction na Wawrze. Jestem z niego bardzo zadowolona, lokalizacja jest ok chociaż mogłoby być bliżej do centrum, ale za to mam kawałek ogródka, który zawsze mi się marzył ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak wybrać dewelopera

Najlepiej przeanalizować jego historię oraz sytuację finansową. To powinno najskuteczniej pomóc!
__________________________
pracemagisterskie-licencjackie

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org