piątek, 26 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Kochaj, kochaj , kochaj!

Brat sprzedaje brata, siostra sprzedaje siostrę, ojciec córkę i matka syna , a wwzyscy mowia ,że nic się nie stało, trzeba tylko iść do supermarketu po świąteczne zakupy, to znak ,że brak empatii i znak syfu. Pamiętajmy o ludziach którzy ............... Pamiętajcie to wszystko dzieje się na prawdę. Mowię w szczególności do ludzi zwanych artystami podobnoo o WIELKIch sercach . Pamiętajcie o najsłabszych , pamięć o nich to wasza WIELKOSC. swiąteczny mikołaj to WY.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kochaj, kochaj , kochaj!

Bo w tym cały jest ambaras aby dwoje chciało naraz...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kochaj, kochaj , kochaj!

haha
... co za czub i dewota ?
inteligencja na poziomie alkohola Andrzeja Piotrowskiego, smali cholewki do starej torby :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kochaj, kochaj , kochaj!

Smal to z ang mały i taki jesteś small torbo...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kochaj, kochaj , kochaj!

pijesz Goska znow,,,i nie odbierasz ok,,wesolych swiat,,,,podobno napisali anons przed kosciolem,,dobrze sie zastanow ,,ech no coz
ez=gzorcyzmy czy psychiatryk
kurwa mac mam dosc

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kochaj, kochaj , kochaj!

leki NIC wiecej,,, otóz to,,,,,,,musisz i powinnaś,,,,,nie uporasz sie z żalem,,ipretensją,,,,po prostu nie pij,,a jak ci zle idz na silownje zajebioza] najlepsza uwierz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kochaj, kochaj , kochaj!

co to za przyjaciolka,,ktora nie odbiera 6sciu telefonow,,,,i jest najebana,,a pisze farmazony na forum,,,,komu chcesz sie zwierzac,,,pojebom we wsi??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kochaj, kochaj , kochaj!

,,bo co,,,,bo ci powiedzilam,,ze zle wygladasz ?? ty tez mi wciaz tak mowisz,,,i co,,,to powod...?? wyglad to nie wszytsko,,,,samopoczucie to jets to
,,ale ok WESOLYCH ŚWIAT,,,....brewerie..a jak bediesz chcila udowodnic przyjazn,,to spotkajmy sie w swieta jak ludzie we czworo w parach pa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kochaj, kochaj , kochaj!

Autor: walteralf , to ta co ją nawet i ksiądz za pijaczkę i \"damę\" lekkich obyczajów uznał :

wybaczać czy nie wybaczać?
Autor: walteralf (---.dynamic-ww-11.vectranet.pl)
Data: 06-05-17 18:32
https://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=763223&t=763199

... \" Tą pijaczkę mogłabym mu wybaczyć bo każdemu się zdarza.No ale za ladacznicę czułam się urażona. ...\" haha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kochaj, kochaj , kochaj!

@walteralf , to stara dewotka , nawiedzony moher ,

zerknijcie na jej tematy jakie założyła na forum :

http://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=762269&t=762269
odnowa w duchu swietym komu zaszkodzila

http://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=763199&t=763199
wybaczać czy nie wybaczać?

http://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=763846&t=763846
warto przeczytać

http://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=763535&t=763535
Numerolgiczna jedenastka

http://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=764622&t=764622
Apel do rodziców

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kochaj, kochaj , kochaj!

a ty speech tak sie nie panosz..gdybys miał odorbine wyobrazni ducha i serca,,to bys az tak nie imputował matole,,,idz w cholere debilu wesolych swiat,,,i szukaj chorych wsrod swoich pajacu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kochaj, kochaj , kochaj!

... pisz sobie dalej z \"przyjaciółką \" :)
ewidentnie widać po twoich postach , że i ty albo najebana, albo nachlana , ewentualnie naćpana :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kochaj, kochaj , kochaj!

,,,sluchja ćwoku,,,,ja sie ztoba bawic nei bede ,,,zanjde cie w lozmy,,i scjlastam ci ryj ,,wiedz to,,,koniec zabawy wynocha liscia masz jak w banku

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kochaj, kochaj , kochaj!

speech,,,,chyba sreech,,,,szukajacy zwady jełop,,,..zaraz wezme cie na krew cymbale hahhahahahah sublimacie glupoty ziejacym nienawiscia do ludzi precz stad speehaj sie waflu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kochaj, kochaj , kochaj!

a i jeszcze jeden twoj awersyjny koment odnoszacy sie do wlasenej choroby to masz wpeirdol jak nic idz se pieprzyc gdzie indziej debilu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kochaj, kochaj , kochaj!

Imię (nazwa) użytkownika: zzz1
Posty: 135
E-mail: liiho@wp.pl
_____________

ty, to mi możesz co najwyżej laskę zrobić, jak zęby umyjesz, bo mój koń lubi czystą stajnię :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kochaj, kochaj , kochaj!

,,,,masz niefart,,,nie robie lachy,,nie lubie,,,zeby myje ale nie dla takich warcholow jak ty, a ze jeste skoniec twoja brocha,,,mam troche suchego chleba spei wroblom,,,,wiecej sa warte niz taki haha trójzab

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kochaj, kochaj , kochaj!

...mysle,,ze jestes kompletnym chamem i prostakiem,,,,o duchowosci nie masz pojecia,,,nawet nie masz wiedzy,,,aby dyskutowac...oczywisce ,,ze mozn amowic o chorobie alkoholu ,,,depresji,,,ale ty jestes zbyt ograniczony aby pmoc sobie,,,nie mowiac o bliznich idz spac CHAMIE

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kochaj, kochaj , kochaj!

... a masz sztuczną szczękę :) to możesz ją wyjąć ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kochaj, kochaj , kochaj!

nie nakręcaj się ...
tyś taka sama, jak twoja \"przyjaciółka \" :) dwa dekle :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kochaj, kochaj , kochaj!

a ty co tu robisz pojebie ahhahahahhaha odezwala sie sroka chuj wiesz a pierdolisz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kochaj, kochaj , kochaj!

nei masz klaasy do miana wariata nawet ..prostak i chuj....WON ,,,bowpierdol

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kochaj, kochaj , kochaj!

a na dekla trzeba zasluzc i miec podstawy MATOLE,,,,...siedz tak niedouku hahaha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kochaj, kochaj , kochaj!

haha

towarzystwo wzajemnej adoracji :) Autor: c2h5oh, Autor: walteralf i Autor: zzz1 - DNO !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kochaj, kochaj , kochaj!

DNO I WODOROSTY !
mniej niż ZERO !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kochaj, kochaj , kochaj!

,,nie rozumiesz,,,jestes formą bydlaka....nie umiesz mieć dystansu,,,i emanowac ewntualna pomoca...ty imputujesz ,wiosko WON STAD nie ten poziom

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kochaj, kochaj , kochaj!

OBIE zmieńcie lekarza, albo niech wam zwiększy dawkę psychotropów :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kochaj, kochaj , kochaj!

takie jakie ja mam tobie nie dane ahhahahahahahhahahahahahahha spelzniesz w nienawisci bez odbioru

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kochaj, kochaj , kochaj!

i wiedz jeszcze,,,,ze lekarz nie ma nic tu do powiedzenia,,,maja wieksze problemy,,,te swiry,,,,to kwestia mieszanki a ty nie badz laskaw opuscic te kowersacje,,,,,,,nie wprowadzajac zadnej wiedzy pa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kochaj, kochaj , kochaj!

He he he , srech znów zawarł nową przyjażń...ha ha ha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kochaj, kochaj , kochaj!

idioto, ja tego starego próchna , jednej i drugiej, nawet i kijem bym nie dotknął,
a ty zazdrosny jesteś ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kochaj, kochaj , kochaj!

ha ha ha...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kochaj, kochaj , kochaj!

,,,,sluchaj ty rozpadzie,,,,moze miej odwage spojrzec w oczy,,zobaczymy ,,kto tu próchno,,,legniesz na glebe z miejsc a hahaha

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org