sobota, 20 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
POLOWANIE W JEDNACZEWSKIM!!!! WTF?!

Kochani, wczoraj około południa postanowiłam zrobić sobie przejażdżkę po okolicy. I trafiłam na polowanie!! Około 30 facetów obstawiło malutkie poletko na skraju lasu, tuż przed miejscowością Jednaczewo. Każdy ze strzelbą, w odblaskowych czapakach. Aż się wemnie zagotowało! Taki mały las, czy naprawdę są w nim tabuny dzików i sarenek żeby trzeba było na nie polować i je odławiać?!! Boże, co się z tymi ludźmi dzieje?? Jak tak można?? Najpierw karczowanie lasu, teraz wybijanie resztki dzikich zwierząt, która jakimś CUDEM jeszcze w tym lasku została!! Przeciez trzeba mieć rozum, jakieś poczucie godności... Ręce opadają.. Kto na to pozwolił i dlaczego?
A wracając widziałam trzy sarny, uciekające w stronę wału ;( Walczmy z bezmyślnością, dowiadujmy się w tej sprawie gdzie tylko się da! Niech wiedzą, że są jeszcze w Łomży ludzie, którym zależy i którzy nie przyklaskują wszystkim chorym pomysłom i decyzjom!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POLOWANIE W JEDNACZEWSKIM!!!! WTF?!

Pomyśl co by było gdybyś trafiła na grupkę 30 imigrantów z Afryki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POLOWANIE W JEDNACZEWSKIM!!!! WTF?!

Świat się stacza, przebił już dno i migruje bezwiednie w poszukiwaniu kolejnego, które pewnie też przebije ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POLOWANIE W JEDNACZEWSKIM!!!! WTF?!

Instynkt samczego wojownika pozostał w tzw. \"ELYTACH\" PANOWIE MUSZĄ SOBIE PODNIEŚĆ... testosteron więc polują i rozpalają tym konar.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POLOWANIE W JEDNACZEWSKIM!!!! WTF?!

Polowanie normalna sprawa.Ludzie od wieków polowali.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POLOWANIE W JEDNACZEWSKIM!!!! WTF?!

Chcieliście UE to macie. To są wytyczne Unii Europejskiej dot. występowania ASF na terenie Polski. Wirus ten wśród dzików stanowi bardzo poważne zagrożenie dla trzody chlewnej. Stąd tego rodzaju polowania na dziki.
Także daisy77 jak masz jakiś problem z nie przestrzeganiem prawa to zbierajcie się jak czerwona hołota i walcie do Brukseli.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POLOWANIE W JEDNACZEWSKIM!!!! WTF?!

to jak chcą postrzelać to najlepiej sami do siebie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POLOWANIE W JEDNACZEWSKIM!!!! WTF?!

Polowali od wieków bo musieli coś do kotła wrzucić, obecnie wyżerają padlinę z biedronki więc obecnie to tylko zachcianka na pokaz zaspokojenie chuci dla dojrzałych starszych chłopców. Niby prestiż, elita :))) , a w rzeczywistości znamy (osobiście) rzeczywistość zwykłe samcze chłopki.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POLOWANIE W JEDNACZEWSKIM!!!! WTF?!

Ty za to sobie możesz stulejką jedynie pomachać

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POLOWANIE W JEDNACZEWSKIM!!!! WTF?!

Ludzie już dawno przestali szanować Matkę Ziemię i nature ,która jest nam niezbędna. Należało się porobić zdjęcia i zapytać o pozwolenie tych przygłupów.

Pomysłowo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POLOWANIE W JEDNACZEWSKIM!!!! WTF?!

W Jednaczewie mieszka wójt gminy Łomża. Niedawno zmienił on herb gminy. Dotąd w herbie gminy był bóbr, teraz jest jeleń. Prawdopodobnie jeleń uciekł z hebu gminy i stąd to polowanie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POLOWANIE W JEDNACZEWSKIM!!!! WTF?!

Zara zara ...teren kole Jednaczewa należy do koła myśliwskiego Sokół prezesem
jak mnie moje kaprawy oczy nie mylą jest pan Bieniek dyr. UP zastępcą mistrz
Lichomski o członkach tylko ciut wspomnę...
paru panów pracujących na Szosie Zambrowskiej... i rogu ul Polowej i ronda ...
.do tego doliczyć
należy grupkę pracujących na Woj. Polskiego na okrasę pana byłego dyr., Ogólniaka
jak można takie głupoty wypisywać ? z nich tacy pisowcy jak ze mnie organista...
A w tym lasku oprócz świń i sarenek żyje spokojnie parę łosi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POLOWANIE W JEDNACZEWSKIM!!!! WTF?!

Słuchajcie, ja rozumiem odstrzał chorych dzików, ale na Boga, kto w tym lesie widział dzika?! I na tę garstkę zwierząt zjechało się kilkudziesięciu żadnych wrażeń \"bohaterów\"!! Wstyd i hańba za tych pożal się Boże \"myśliwych\"!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POLOWANIE W JEDNACZEWSKIM!!!! WTF?!

Ludzie bez serc, empatii o szerokim zakresie znieczulicy,tytuł myśliwy to zamiennik morderca,cichy morderca taki jakich wielu kryje się np.. w rzezniach.Jest wiele podobnych miejsc, gdzie leje się krew niewinnych , myśliwsteo to jedne z nich . Rytual nachlać się , a potem postrzelac.Brawo panowie !Jak ktoś napisał, konar mozna rozgrzewać różnie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org