czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
piwo vip z biedronki

Co sadzicie o tym browarku ja osobiscie pare dni temu zakupiłem je dość przypadkiem w biedronce i o dziwo okazało się dobrym piwem i jeszcze w tej cenie, a na stacjach piwo o podobnym smaku lub gorszym jest 2 razy drozsze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: piwo vip z biedronki

Robione na łomżyńskim browarze.Dobre to ono raczej nie jest,ale każdy ma swój gust.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: piwo vip z biedronki

a to takie smakowe może..? ja piłam takie podobne w smaku do Desperados, może być :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: piwo vip z biedronki



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: piwo vip z biedronki

fuuu, własnie jem...:/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: piwo vip z biedronki

to piwo właśnie dla vipów,jak na zdjęciu



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: piwo vip z biedronki

To jest piwo,, mocne,, swego czasu bardzo popularne w tych małych butelkach i rzeczywiście zawiera dużo (7-8)% alkocholu a dla sieci biedronki już od kilku lat jest produkowane pod nazwą VIP.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: piwo vip z biedronki

najgorszy chwast Łomżyńskiego browaru, wypij ze 3 to z rana będziesz myślał o samobójstwie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: piwo vip z biedronki

O hahaha Czesio znakomicie to podsumował, nic więcej nie trzeba dodawać :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: piwo vip z biedronki

Ten po prawej to nie mlody Hierus Piotrek ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: piwo vip z biedronki

Juz wole strzelic sobie w tej cenie jednego np.Leszka 0.66 niz kupic trzy ,szczochy' VIP.To sie nawet do nazwy piwa nie powinno kwalifikowac!
ZA DARMO NIE TKNE TEGO CHLAMU!!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: piwo vip z biedronki

Jak można to pić biegunka pewna już lepiej dołóż parę groszy i kup żubra .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: piwo vip z biedronki

a co sadzicie o piwach takich jak warka zubra zywiec czy lech z biedronki maja taki sam smak co w normalnym sklepie??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: piwo vip z biedronki

inny


http://www.rmfon.pl/play,38
"Polityka to sztuka zdobywania glosow biednych i pieniedzy bogatych w zamian za obietnice ochrony jednych przed drugimi."


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: piwo vip z biedronki

Pracowałem kiedyś za granicą z pewną kobietą, która kupę lat pracowała w barze, mówiła, że każdego piwa są 3 rodzaje. Np. tyskiego, jest -dobre, -średnie i chujowe za przeproszeniem. Te ostatnie idą na jakieś promocje do marketów itp, a te najlepsze sprzedawane są po normalnej cenie. Tak mówiła, nie wiem ile w tym prawdy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: piwo vip z biedronki

no VIP rzeczywiscie ********



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: piwo vip z biedronki

Ja nic nie sądzę o czymś takim ponieważ piję tylko piwa z lokalnych browarów, a ostatnio sam zająłem się produkcją. Stworzyłem swój mini browar i bardzo mnie to cieszy. Potrzebny sprzęt kupiłem tutaj https://s-brewery.eu/pl/minibrowary.html a całą resztę dokupuję sobie powoli. Można całkiem sporo piwa wyprodukować, a jego kolor, smak i zapach zależą tylko i wyłącznie od własnej inwencji twórczej :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: piwo vip z biedronki

VIP to siki najgorszego sortu a nie piwo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: piwo vip z biedronki

A chalne piliście??

.........................................................................

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: piwo vip z biedronki

Ogólnie nie lubię mocnych piw(wyjątek-Łomża mocne,kuflowe),ale jak piłem halne 7% w plastikowej butelce to od biedy może być,w puszce mi nie smakowało,ani 6%,ani 7% ani 10 %.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: piwo vip z biedronki

Nie dobre, produkt browaru Łomża :)

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: piwo vip z biedronki

Jarek świetny pomysł właśnie zamówiłam dwie setki. Mam właśnie takie pomieszczenie i to mnie się akurat zmieści.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: piwo vip z biedronki

Zenit, nawet w bajkach tak nie fantazjują :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org