czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Chwilówki, pożyczki, kredyty - to przecież to samo?

Dlaczego nie ma jednej nazwy? Przecież, te wszystkie usługi oznaczają tak naprawdę jedno - pożyczanie pieniędzy na procent.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chwilówki, pożyczki, kredyty - to przecież to samo?

A dlaczego piwo,wódka wino nie ma jednej nazwy? Przecież wszystkie te napoje to alkohol - można się uchlać !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chwilówki, pożyczki, kredyty - to przecież to samo?

Co im tak zależy żeby pieniądze \"pożyczać\" ? To plaga jakaś się zrobiła, aż proszą wręczając ulotki przez sklepami...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chwilówki, pożyczki, kredyty - to przecież to samo?

Jeśli szczególnie istotnym jest dla klienta to, by pieniądze były jak najszybciej, to przodują chwilówki. Tu naprawdę wszystko załatwisz w mig. No ale i w oprocentowaniu przodują. Chyba, że to jest pierwsza pożyczka, wtedy w wielu firmach jest ona zupełnie darmowa (o czym sama się przekonałam; oddałam tyle ile wzięłam). Bogata oferta jest na stronie, z której korzystałam
http://e-m2m.pl/583c0756d6228

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chwilówki, pożyczki, kredyty - to przecież to samo?

Niby to samo, ale każde z nich rządzi się nieco innymi prawami

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chwilówki, pożyczki, kredyty - to przecież to samo?

chwilówka to najgorszy pomysł z możliwych, lepiej iść do banku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chwilówki, pożyczki, kredyty - to przecież to samo?

kredyt to nie to samo co chwilówka, chwilówka to jest badziewie przydzielany na lichwiarskich warunkach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chwilówki, pożyczki, kredyty - to przecież to samo?

To prawda, ja sama nigdy nie biorę chwilówek, wystrzegam się jak ognia. Zbyt wielu znajomych utonęło w długach przez nie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chwilówki, pożyczki, kredyty - to przecież to samo?

Przy czym wszelkie chwilówki działają w taki sposób, że żeby je spłacić najlepiej jest oddać całą kasę za jednym zamachem, bo inaczej dług będzie rósł w nieskończoność. Nie rozumiem dlaczego to jest wciąż legalne...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chwilówki, pożyczki, kredyty - to przecież to samo?

Niby to samo, ale inna umowa może być i inna specyfika spłacania. Warto poczytać trochę o tym tu, bo na pożyczkach można się nieźle przejechać.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chwilówki, pożyczki, kredyty - to przecież to samo?

Z tą kwestią że wszędzie pożyczają na procent mogę się zgodzić. Natomiast różne nazwy są nie bez przyczyny. Kredyt bierzemy na konkretny cel, przy pożyczce- nie koniecznie ten cel musimy określać. Chwilówka- zazwyczaj jest na bardzo krótki okres, chociaż coraz częściej firmy poza bankowe rozkładają zadłużenia klientom na dłuższe okresy do spłat.
Jestem doradcą kredytowym, współpracuję bezpośrednio z bankami oraz firmami poza bankowymi jeżeli macie Państwo jakieś pytania, zapraszam do kontaktu: 603 839 521. Nie pobieramy żadnych opłat pośredniczych, nawet przy udzielaniu pożyczek oraz kredytów. Zawsze pomogę i dobiorę korzystną ofertę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chwilówki, pożyczki, kredyty - to przecież to samo?

Pożyczki poza bankowe nazywane są \"chwilówkami\" często dlatego, że przyznawane są czasem szybciej niż pożyczka bankowa i przelewy wykonywane są natychmiastowo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chwilówki, pożyczki, kredyty - to przecież to samo?

Są różnice, umowa inna, warunki, przeznaczenie. Ale akurat nie kwestie nazewnictwa są tutaj najważniejsze. Wybierając ofertę dla siebie patrzcie na szczegóły, rrso, wysokość raty, najlepiej chyba obecnie wypadają hapi pożyczki.

pozdrawiam :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chwilówki, pożyczki, kredyty - to przecież to samo?

Są między nimi różnice chociaż rzeczywiście łączy je to że pożyczanie pieniędzy na procent. Chwilówkę łatwiej wziąć ale na krócej można. Udzielają je firmy pozabankowe. Często pierwsza jest za darmo także na takie pilne potrzeby wcale nie jest złe rozwiązanie, mi w Kredyt OK dali 3 tys na miesiąc bez kosztów. Akurat potrzebowałam a potem z wypłaty oddałam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chwilówki, pożyczki, kredyty - to przecież to samo?

jeszcze ktoś ma reklamę ????

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org