wtorek, 07 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Cukier - 1,79 za kilogram :)

Witam, Polecam Stokrotka na Al. Legionów -40% i kosztuje 1,79 za 1 kg gdzie teraz sprawdziłem w Biedronce 2,99 więc jest różnica :) To nie jest jakaś tam reklama itd. bo ja cukru nie używam, wolę piwko :) ale jak ktoś ma większą rodzinę itd. więc na pewno warto :)

ketjowr

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cukier - 1,79 za kilogram :)

a ty to menadżer w Stokrotce ?
nie wprowadzaj ludzi w błąd!
właśnie córka mi wysłała SMSa , w Biedronie promocja do 26.11.17 czyli jeszcze dziś - na kartę przy zakupie 10kg. jest po 1,65 za kilogram - w sam raz na \"bitwę pod Grunwaldem\" - 1410 :)))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cukier - 1,79 za kilogram :)

cukier jest rakotwórczy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cukier - 1,79 za kilogram :)

przy przetwórstwie wg receptury 1410 traci właściwości rakotwórcze a nabiera mocy w % -ach :)))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cukier - 1,79 za kilogram :)

Dla jednego z BARANÓW !!! Zdziwiło mnie że dwa dni pod rząd ludzie biorą po 10 kg i dlatego mnie to mnie zdziwiło i nienawidzę takich ludzi którzy mówią że ktoś tam coś itd... dlatego warto samemu sprawdzić , a nie pieprzyć głupoty ! Dla mnie koniec tematu , a menadżerem jestem w aptece !!!

ketjowr

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cukier - 1,79 za kilogram :)

barani łbie sam pisałeś ...ale jak ktoś ma większą rodzinę itd. więc na pewno warto... więc co cię dziwiło, nie każdy lubi walczyć z \"krzyżakami \" , może \"większa rodzina \"potrzebuje więcej , do domowego użytku ? -DURNIU !

co za matoł pisze :)
... Zdziwiło mnie że dwa dni pod rząd ludzie biorą po 10 kg i dlatego mnie to mnie zdziwiło... - zdecyduj się chłopie, zdziwiło to cię , czy też nie zdziwiło ?

\"... dlatego warto samemu sprawdzić , a nie pieprzyć głupoty \" -
więc najpierw sprawdź aktualną ofertę Biedronki i nie wprowadzaj ludzi w błąd!

PS: haha mam już następnego \"fana\" - durnia, któremu udowodniłem, że jest baranem :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cukier - 1,79 za kilogram :)

1,65 zł. w biedronce

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cukier - 1,79 za kilogram :)

... i widzisz Autor: ketjowr , ludzie ci odpisali , żeś wyszedł na barana siejącego niesprawdzone ploty :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cukier - 1,79 za kilogram :)

@ketjowr dzięki za info. Po to są takie fora.
W biedronce nie kupię po tej cenie, bo nie mam karty.
A tak na marginesie warto wspomnieć, że stokrotka to polska sieć :)

Piszę poprawnie po polsku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cukier - 1,79 za kilogram :)

Re:Autor: Aro

w normalnej cenie ( w dniu emisji postu Autor: ketjowr) cukier w Biedronie kosztował 1, 75 za kilogram, czyli aż o 10 groszy więcej, a jednak i tak taniej, jak w Stokrotce !

... a co to za problem wyrobić kartę stałego klienta w Biedronie, to nic nie kosztuje , oraz \"zabiera \" chwilę czasu

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org