czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
garnitur

Gdzie można w Łomży kupić garnitur w rozsądnej cenie i dobrej jakości?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: garnitur

dobrej jakosci to przynajmnie 70 wełny
w lomzy brak zreszto to powyzej 1500 zł
zobacz na skłodoskiej albo u krawca na małachowakiego przy poczcie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: garnitur

Na rogu ul.Al.Legionów a Polowej. Cen nie znam ale wybór jest

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: garnitur

Kubenz (Skłodowskiej 2) oraz podobno garnitury z Recmana są ok (w Galerii Veneda).

P.s. Dobry garnitur wcale nie musi mieć w składzie 70% wełny.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: garnitur

Gatunkowo chyba sklep obok kubenza jest nieco lepszy... i zdziwiloby sie towarzystwo bo towar jaki jest w Kubenzie i tym drugim sklepie niczym sie nie rozni od towaru z wiekszych miast. Porownanie mam z warszawa. Modele garniakow te same cena ok 400-500 zl taniej w Łomży.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: garnitur

A może jakiś Smoking? Czasami to jest lepszy wybór ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: garnitur

Witam,
Czy jeszcze gdzieś można znaleźć dobry, niedrogi garnitur? A gdzie w Łomży można kupić garnitury marki Vistula?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: garnitur

W Kubenzie na Skłodowskiej można kupić niedrogo garnitur dobrej jakości ( 70 lub 100% wełny) i w przystępnej cenie, można się targować. W tamtym tygodniu kupowałem garnitur i dostałem do tego koszulę i krawat gratis. Vistuli w Łomży nie dostaniesz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: garnitur

vistuli nie kupisz tu a dobra to po przecenie 1300

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: garnitur

Ja kupiłem za 700zł. (100% wełny)więc to bardzo dobra cena. A jeździłem do Warszawy, Białegostoku a w końcu kupiłem w Łomży. Ta sama jakość a dużo niższe pieniądze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: garnitur

za 500zł możesz już kupić porządny garnitur Bytomia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: garnitur

Ostatnio zamawiałem przez internet.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: garnitur

w sklepie na marszałkowskiej z garniturami :)


lutownice

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: garnitur

W sumie to warto jest zrobić zakupy właśnie teraz z racji niższych cen. Polecam kilka polskich firm jak Lancerto, Bytom . Mają dobre jakościowo garnitury. Sam stawiam na wełnę. Odradzam natomiast poliester ( zwracajcie uwagę na składy ponieważ wiele firm oferuje takie sztuczne garnitury i to wcale nie w takiej niskiej cenie....)

Dobry poradnik czym się kierować przy wyborze garnituru oraz koszuli na studniówkę znajduje się na tej stronie: https://www.lancerto.com/jak-wybrac-garnitur-na-studniowke.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: garnitur


Sp.ieprza.j dziad.u

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: garnitur

Najlepiej jest zamówić internetowo, jest taniej i z dostawą do domu. Sama zamawiałem mężowi niedawno garnitur w sklepie https://kubenz.pl/kolekcje/wedding.html , mają dobrej jakości asortyment, a i często można trafić na promocje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: garnitur

hej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: garnitur

Super ;) Dzięki wielkie za ciekawe i sprawdzone informacje. Z całą pewnością mi się przydadzą :)

Złe przeczucia, statystycznie rzecz biorąc, znacznie częściej się sprawdzają.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: garnitur

możesz kupić przez internet jeśli znasz swoje wymiary. Na pewno wychodzi taniej choć mówi się, że garnitur trzeba jednak przymierzyć przed zakupem. Można też kupić szyty na miarę przez neta. Ja tak mężowi kupowałam i leżał dobrze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: garnitur

Garnitur, garniturem... Jeśli chcesz wyglądać elegancko, zaopatrz się również w spinki do mankietów i krawatów, które można znaleźć chociażby w ofercie sklepu internetowego https://e-spinki.pl/pl/c/Spinki-do-mankietow-Wesole/27 ? Koszt takich spinek jest niewysoki, a potrafią dodać nam elegancji i szyku...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: garnitur

Dzięki za adresy!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: garnitur

Polecam ten sklep
https://sklep.dastan.pl/

Jest to sklep online ale maja dobre jakośćiowo garnitury w dobrej cenie. Poza tym nie ma tutaj problemow ze zwrotem czy z wymianą jeśli jest taka potrzeba, bo wszystko realizowane jest ekspresowo.
Długość marynarki powinna sie kończyć tam gdzie kończą się pośladki a zacznają uda. Dopasowanie garnituru u panów z brzuszkiem powinno opierać się na marynarkach z delikatnym wcięciem na wysokości talii, by ukryć dodatkowe kilogramy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org