sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
ryby i owoce morza

Jadacie ryby oraz owoce morza? Ja do tej pory omijałam je szerokim łukiem, ale postanowiłam jednak wprowadzić je do swojego jadłospisu. Tutaj znalazlam ciekawą ofertę https://oliwka24.pl/kategoria-produktu/ryby-i-owoce-morza/ gdzie jest spory wybór produktów. Natomiast byłabym bardzo wdzięczna, gdybyście polecili mi jakieś przepisy :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ryby i owoce morza

Z ryb , najlepiej lubię rypanie . Polecam jako formę relaksu i jako próbę smaku .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ryby i owoce morza

Jak chcecie zjeść coś naprawdę dobrego pochodzącego z wód to mule w tej restauracji roadamerican są najlepsze, naprawdę najlepsze. Porzucicie ryby na rzecz tego wspaniałego dania z mule.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ryby i owoce morza

A kto w ogóle nie jada ryb? No, z owocami morza trochę gorzej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ryby i owoce morza

Dlaczego z owocami morza gorzej ? jak byłam nad morzem to jabłka na plaży zbierałam.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ryby i owoce morza

Jakoś nie potrafię się do nich przekonać :( nie wiem czy to przez wygląd czy zapach, ale w moim menu nie ma dla nich miejsca

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ryby i owoce morza

Jeżeli chodzi o ryby to uwielbiam Mintaja ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ryby i owoce morza

Trzeba umieć przyrządzić!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org