wtorek, 30 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Zniszczone przystanki na Meblowej

Jakim to trzeba być debilem ,by niszczyć przystanki wybijając szyby. Dzisiaj przejeżdżając zauważyłem ,ze musiała być grubsza impreza na jednym z przystankow. Butelki sie walają smieci i te szyby zbite. Takie miejsca powinny byc monitorowane, a nie zostawione na pastwę losu. A ty debilu co zniszczyleś przystanki, to niech tobie łapy uschną za to!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zniszczone przystanki na Meblowej


przystanki zniszczone są co najmniej dwa, szkła leżą tam co najmniej od tygodnia - dwóch .... sprawiedliwie bo i na chodniku i na ścieżce rowerowej,
super sprawa iść na spacer, pobiegać, lub pojechać rowerem - brawo władze miasta, brawo zakład odpowiedzialny za utrzymanie czystości, brawo policja ....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zniszczone przystanki na Meblowej

niewierny tomku, czy ty baranie nie widzisz aktu wandalizmu i tego nie potępiasz a czepiasz się tylko policji i władz miasta ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zniszczone przystanki na Meblowej

Patologia, z głodu zdychać powinni a nie 500+ pobierać. Ja zawsze dzwonię na Policję ilekroć widzę patusów gdy się tak zachowują.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zniszczone przystanki na Meblowej

Ahmed to nie ma nić z 500+ tu chodzi o wybryk chuligański , trzeba dojść kto to zrobił i bardzo surowo ukarać i dołączyć naprawę osobistą przez tego wandala . Najlepiej wystąpić z nagrodą o wydanie takiego wandala .

mar

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zniszczone przystanki na Meblowej

spech polityczny debilu .... wszedzie widzisz tylko politykę :-)

widzę akty wandalizmu bardzo dokładnie ... ale na to nikt z nas nie ma wpływu, idioci byli , są i będą czego jesteś namacalnym przykładem
natomiast wymagał bym od osób odpowiedzialnych .... żeby zrobiły tam porządek, bo uważam, że szkła i butelki porozrzucane na chodnikach i ścieżkach rowerowych przez około dwa tygodnie to trochę za długo ....

chętnie napluł bym ci też w twarz, może wtedy nabrał byś pokory większej gówniarzu do ludzi ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zniszczone przystanki na Meblowej

Kibice wyklęci, Prawdziwi Patrioci.
Przyszli wyborcy PiS.

Śmiech wrogom Włoszczyzny! Wielka Polska!

Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zniszczone przystanki na Meblowej

możliwe że to \"patrioci\" wracali z warszawki, możliwe że przystanek był zbudowany z dotacji UE i nie był Made in Poland więc \"oberwał\" od bandziorów nazi.




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zniszczone przystanki na Meblowej

atbis - to nie ważne za jaką kasę , trzeba mieć rozum a nie w głowie olej . Ja widzę jakim ty już jesteś szkodnikiem . Wszystko połamać zniszczyć bo to za PIS zrobione , dla mnie to nie ważne kto pobudował - trzeba szanować . Takich wandali trzeba surowo ukarać .

mar

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zniszczone przystanki na Meblowej

: tomek24042004
dziś mam trochę wolnego, jak szukasz ch.uja do dvpy , podaj miejsce i czas - zobaczymy jaki z ciebie bohater ,

... kvtasie, a gdzie ja w tym wątku pisałem o polityce,
to ty pedałku w rurkach , sam pierwszy zamiast piętnować wandalizm , widziałeś problem gdzie indziej pisząc : ... brawo władze miasta, brawo zakład odpowiedzialny za utrzymanie czystości, brawo policja ....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zniszczone przystanki na Meblowej

A co jeśli wandalami są władze miasta komża ,niszczą ludzi ,niszczą gospodarkę lokalną zaciągają kolosalne kredyty na nas mieszkańców ,zatrudniają niekompetentne kadry urzędnicze ,wydają kasę publiczną na prawo i lewo (a nie na prawdziwe potrzeby) rynek upadających małych firm rodzinnych (np.pusta stokrotka boxy na wynajem)itd......to za takie zbrodnie to tylko kara śmierci politycznej na śmietnik histori za śmieci 10milionów malwersacji spłacają mieszkańcy.To jest pytanie...Jaka kara?........

Anatol M.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zniszczone przystanki na Meblowej

mariusek, forumowy debilu
... a co to ma do rzeczy dla wandala , kto budował , PiS czy inna opcja ?
vede co pisze twój przyjaciel tomek24042004 : ... polityczny debilu .... wszedzie widzisz tylko politykę :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zniszczone przystanki na Meblowej

Rzeczywiście za taki idiotyzm to powinno się żywcem obdzierać ze skóry... Nasze miasto, a jego elementy służą nam wszystkim. Po co to niszczyć?
Policja nie upilnuje takiego terenu. Trudno też wymagać, żeby wszędzie był monitoring, a ta ulica jest mało uczęszczana.
Jak sami nie będziemy siebie szanować i tego co mamy to nikt nas nie będzie szanować...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zniszczone przystanki na Meblowej

prace społeczne i tyle na wpierad.. sie jakiegos gówna i do tego alko i tak to pozniej wychodzi taka jest rzeczywistosc..........

Żyj tak,aby pod koniec życia móc powiedzieć: ku*wa fajnie było!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zniszczone przystanki na Meblowej

Z chwilą wybudowania Meblowej winno się inwestycję zakończyć na zatoczkach.
Los szklanych przystanków, pod którymi próżno doszukać się podróżnych był z góry przesądzony

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zniszczone przystanki na Meblowej

https://www.4lomza.pl/index.php?wiad=47163 Demontaż ? Najpierw hajs w błoto a później wnioski .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zniszczone przystanki na Meblowej

... za tą dewastację i malunki, obciążyć kosztami kiboli ŁKSu, albo zabrać dotacje dla klubu ,
dziady i tak spadną z ligi, a miasto musi dopłacać do prowincjonalnych kopaczy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zniszczone przystanki na Meblowej

Skoro taki mądry jesteś to może ty zapłacisz za te szyby? Bo ja kojarzę, że któraś z szyb na tamtych przystankach była wybita już kilka miesięcy temu. Malunek to był na jakiejś budzie a nie na przystanku. Miasto chce to dopłaca i nie twój interes. Temat jest o szybach, a nie o ŁKSie. Za robotę się weź bo chyba ci się nudzi. I uważaj, żeby ktoś cię nie podkablowal za te wyzywanie od debili skoro ludzie przyznają się, że dzwonią na policję.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zniszczone przystanki na Meblowej

Czego od niego chcesz? Prawdę napisał. Za większość zniszczeń mienia w naszym mieście odpowiedzialni są gówniarze, którzy właśnie utożsamiają się z łomżyńskim klubem.
Na ich łysych głowach widnieją barwy patriotyczne i klubowe ŁKS . Niszczenie przystanków mały jednak ma związek z patriotyzmem. Sądy pobłażają chuliganom...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zniszczone przystanki na Meblowej

re:Autor: jaro456
...Malunek to był na jakiejś budzie a nie na przystanku.

taak wygląda wg ciebie buda, a to nie przystanek ?




Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org