wtorek, 30 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
SKLEP KRASKA OBO PRYMY NA AL.LEGIONOW- NIEMIŁA EKSPEDIENTKA

Witam , chciałem poruszyc temat odnośnie zachowania pewnej ekspedientki w danym sklepie
Pracowała dzis po godzinie 16 BYŁA BARDZO NIE MIŁA DLA KLIENTÓW PO ZWRÓCENIU JEJ UWAGI OZNAJMIŁA ŻE JAK SIE NIE PODOBA NIE TRZEBA TAM KUPOWAĆ --- CZY TO JEST NORMALNE !?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SKLEP KRASKA OBO PRYMY NA AL.LEGIONOW- NIEMIŁA EKSPEDIENTKA

Mamy wolny rynek jak ekspedientce słoma z butów wychodzi nie trzeba tam kupować.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SKLEP KRASKA OBO PRYMY NA AL.LEGIONOW- NIEMIŁA EKSPEDIENTKA

a w której krasce jest miła ekspedientka???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SKLEP KRASKA OBO PRYMY NA AL.LEGIONOW- NIEMIŁA EKSPEDIENTKA

ZARAZ KTOS NAPISZE ZE ZROBIŁEM BŁĄD - (OBOK STACJI PALIW PRYMA )

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SKLEP KRASKA OBO PRYMY NA AL.LEGIONOW- NIEMIŁA EKSPEDIENTKA

MASTER- CZAS NAJWYŻSZY ŻEBY ZAINTERESOWAŁ SIE TYM WŁAŚCICIEL

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SKLEP KRASKA OBO PRYMY NA AL.LEGIONOW- NIEMIŁA EKSPEDIENTKA

otóż to, ale myślisz że właściciel czyta 4lomza?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SKLEP KRASKA OBO PRYMY NA AL.LEGIONOW- NIEMIŁA EKSPEDIENTKA

może okres mniała

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SKLEP KRASKA OBO PRYMY NA AL.LEGIONOW- NIEMIŁA EKSPEDIENTKA

Za tę kasę co tam zarabiają sami bylibyscie niezbyt mili

bigi2004

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SKLEP KRASKA OBO PRYMY NA AL.LEGIONOW- NIEMIŁA EKSPEDIENTKA

właścicielka nie wiele lepsza do miłych ludzi nie należy...\"nie daleko jabłko pada od jabłoni \" :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SKLEP KRASKA OBO PRYMY NA AL.LEGIONOW- NIEMIŁA EKSPEDIENTKA

Do autora tematu:

W internecie napewno znajdziesz nr tel do właścicieli, możesz ich o tym poinformować.

A jeśli nie masz odwagi ujawnić swojego nr podczas połączenia tzn że jesteś internetowym napinaczem, który potrafi tylko hejtować zza monitora.

A w takim wypadku jedyne co ci pozostaje, to kupić sobie:

https://goo.gl/images/obNUEG

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SKLEP KRASKA OBO PRYMY NA AL.LEGIONOW- NIEMIŁA EKSPEDIENTKA

Dokładnie tak unabomber .

Jak się wchodzi do sklepu i szuka ch..a do d..py to się znajduje ;) Stałam za tobą i wszystko słyszałam . Napisz dokładnie o co poszło sieciowy kozaku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SKLEP KRASKA OBO PRYMY NA AL.LEGIONOW- NIEMIŁA EKSPEDIENTKA

Misia wiesz czym sie rożni świadek ?? Tym , że tym świadkiem zdarzenia byłem właśnie JA !
UNABOMBER-- CHCESZ MOJ NR TELEFONU ?? PODAJ E-MAIL TO CI WYSLE JAK MASZ WĄTPLIWOSCI

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SKLEP KRASKA OBO PRYMY NA AL.LEGIONOW- NIEMIŁA EKSPEDIENTKA

Nie trzeba dzwonic do właścicieli ! WYSTARCZY ZADZWONIC NA TEN NR 800 007 007 I WYJAŚNIĆ CAŁĄ SYTUACJE JAKA MIAŁA MIEJSCE !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SKLEP KRASKA OBO PRYMY NA AL.LEGIONOW- NIEMIŁA EKSPEDIENTKA

Taki jest efekt dobrej zmiany,pracownicy tak pracują.

Róbta co chceta ,powiedział im prezes PIS.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SKLEP KRASKA OBO PRYMY NA AL.LEGIONOW- NIEMIŁA EKSPEDIENTKA

Na przeciw OKE9Stara Drzewna) bardzo sympatyczne panie.

gość lomza

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SKLEP KRASKA OBO PRYMY NA AL.LEGIONOW- NIEMIŁA EKSPEDIENTKA

Miła będzie tam gdzie agencja towarowa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SKLEP KRASKA OBO PRYMY NA AL.LEGIONOW- NIEMIŁA EKSPEDIENTKA

Jak klient jest ch..... to trzeba w ten sam sposób go potraktować czyli ch..... nie jest prawdą że wszystkie że wszystkie są nie miłe na Kazańskiej 28 są bardzo fajne zawsze uśmiechnięte polecam ten sklep.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SKLEP KRASKA OBO PRYMY NA AL.LEGIONOW- NIEMIŁA EKSPEDIENTKA

ja tam robie zakupy od kilku lat nie to zee regularnie ale przynajmniej raz w tygodniu mi sie zdarzy i nigdy nie widziałem badz badz slyszalem ze ktoras z nich byla niemiła a wrecz przeciwnie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SKLEP KRASKA OBO PRYMY NA AL.LEGIONOW- NIEMIŁA EKSPEDIENTKA

Ja też złego słowa nie powiem. Często tam nie jestem, ale Panie naprawdę miłe i chętnie porozmawiają.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SKLEP KRASKA OBO PRYMY NA AL.LEGIONOW- NIEMIŁA EKSPEDIENTKA

Haha, mylicjant zawsze na służbie...

Mi twój nr niepotrzebny, właścicielom kraski go pokaż.

I oczywiście ekspedientce, którą tu anonimowo obsmarowujesz na świeżo założonym nicku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SKLEP KRASKA OBO PRYMY NA AL.LEGIONOW- NIEMIŁA EKSPEDIENTKA


Czy może masz jakiś prywatny problem do tytułowej ekspedientki i po prostu próbujesz jej zaszkodzić?

Nowy nick,
nie dzwonisz do właścicieli,
nie idziesz do nich osobiście - biuro mają 50 m od tegoż sklepu,
chcesz dzwonić na 800 007 007 - bo można zrobić to anonimowo...

Detektywem nie jestem, ale z daleka podjeżdża prywatnym ambarasem.

Dodając 2 + 2 wychodzi mi że chcesz anonimowo komuś życie zepsuć.

A jeśli się mylę to wstaw tu swoje dane i nr tel, żeby obsmarowywana przez ciebie osoba, w przypadku poświadczenia przez ciebie nieprawdy mogła cię oskarżyć o zniesławienie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SKLEP KRASKA OBO PRYMY NA AL.LEGIONOW- NIEMIŁA EKSPEDIENTKA

Nowy nick ? uświadomię cię tym , że pierwszy !
Drugie - byłem zaskoczony zachowaniem tak zwanej PRACOWNICY !
nie napisałem jak wyglądała , dlatego czekałem na odpowiedzi innych
czy sie spotkali z takimi sytuacjami w tym sklepie .....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SKLEP KRASKA OBO PRYMY NA AL.LEGIONOW- NIEMIŁA EKSPEDIENTKA

Pierwszy = nowy.

Wszyscy inni tylko pozytywnie się wypowiadają.

\"Pracowała dzis po godzinie 16\" - wszyscy klienci którzy byli w tym sklepie po godz. 16 wiedzą kto był na zmianie.

Kobieta ma pełną podstawę do założenia sprawy o zniesławienie.

Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SKLEP KRASKA OBO PRYMY NA AL.LEGIONOW- NIEMIŁA EKSPEDIENTKA

Kupuje tam codziennie te dziewczyny są bardzo miłe. A w kolejce trafi się czasem jakaś niedogodzona menda. Pozdrawiam Panie ekspedientki życzę zdrowia i wytrwałości.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SKLEP KRASKA OBO PRYMY NA AL.LEGIONOW- NIEMIŁA EKSPEDIENTKA

TO NIECH ROBI ;) I BARDZO DOBRZE
BO W PONIEDZIAŁEK I TAK BEDE DZWONIL! I NIE BEDE ANONIMOWY
PODAM SWOJE DANE
POZDRAWIAM
JAK ZNASZ PRAWA KONSUMENCKIE TO WIESZ CO MOŻNA CO NIE!
CZYTAJĄC WSZYSTKIE WYPOWIEDZI JEDNA OSOBA POTWIERDZIŁA FAKT SŁÓW WYPOWIEDZIANYCH PRZEZ TĄ OSOBĘ ! I W TYM JEST PROBLEM ,ŻE JA RÓWNIEŻ BYŁEM TYLKO ŚWIADKIEM ! jak było by do mnie to skierowane -- to inaczej by sie wszytko potoczyło odrazu !
to moja ostatnia wypowiedz na ten temat !
życze miłego wieczoru

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SKLEP KRASKA OBO PRYMY NA AL.LEGIONOW- NIEMIŁA EKSPEDIENTKA

Nawet jak zadzwonisz anonimowo (co podejrzewam że i tak zrobisz hahaha),

to pamiętaj że po zgłoszeniu przez tytułową ekspedientkę faktu zniesławienia do prokuratury (co polecam tej pani, w celu dania nauczki twojej osobie, pod warunkiem że mam rację co do twoich intencji...), oni dojdą po numerze IP twoje dane w celu ustalenia danych osoby popełniającej czynu ściganego z urzędu.

W głębi serca mam nadzieję że tak się to potoczy i wszyscy będziemy czytać przeprosiny...

Miłego wieczoru wszystkim :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SKLEP KRASKA OBO PRYMY NA AL.LEGIONOW- NIEMIŁA EKSPEDIENTKA

Kupuje tam codziennie te dziewczyny są bardzo miłe. A w kolejce trafi się czasem jakaś menda i nie dogodzisz mendzie . Bardzo współczuję tym ekspedientkom i zal mi tego czy tej co wypisuję głupoty na tę panie ekspedientki . Bardzo mnie ciekawi jak tak to by on czy ona była ekspedientko - jak by tak sama podchodziła do takiego klienta co wybredza i marudzi - a tu kolejka duża . Pozdrawiam Panie ekspedientki, życzę zdrowia i wytrwałości .

mar

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SKLEP KRASKA OBO PRYMY NA AL.LEGIONOW- NIEMIŁA EKSPEDIENTKA

To jakaś nagonka na panie z Kraski,bo uważam że mimo ciężkiej pracy są miłe.Wcześniej obsmarowali jedną co jest miła i sympatyczna i ją zwolnili przez tak sympatycznego klienta.Przecież po drugiej stronie lady to są też ludzie a jako klienci naprawdę na nich się wyżywacie jak macie gorszy dzień.A te panie to co z żelaza?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SKLEP KRASKA OBO PRYMY NA AL.LEGIONOW- NIEMIŁA EKSPEDIENTKA

Panie może nie są z żelaza,ludzie są jacy są.Ale one zatrudniając się w takiej pracy powinny być na to przygotowane,a jak nie mają cierpliwosci do takich klientów to niech idą pracować gdzies za biurko,gdzie nie będą miały styczności bezpośredniej z klientem .Nie bronię też tutaj tej drugiej strony,bo czasami też dadzą popalić aż w pięty zajdzie :)A ze temat się pojawił,to kobieta sama sobie winna,swoje humory niech pokazuje w domu .Ale żeby od razu prokuraturą straszyć??a gdzie było podane imię i nazwisko...nie doczytałam gdzieś?Oj ludzie,ludzie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SKLEP KRASKA OBO PRYMY NA AL.LEGIONOW- NIEMIŁA EKSPEDIENTKA

Co za BZDURY !!
Jestem klientem tego sklepu od samego początku. Kupuję tam pieczywo co najmniej trzy/ cztery razy w tygodniu.Zarówno Pani J. i Pani B. są bardzo miłe i zawsze pomocne. Nie zdarzyło mi się nigdy zauważyć aby byli opryskliwi dla swoich klientów. Moim zdaniem przyczyniły się nawet do rozkręcenia sklepu na odludziu.
Najgorsze jest właśnie to jak przyjdzie taka \"księżniczka\" z dzieckiem do sklepu i nie potrafi go upilnować np. dziecko weźmie z półki soczek i odstawia na inną półkę, inny regał itd. a ekspedientka poprosi o odstawienie soku na miejsce gdzie się znajdował to potem właśnie mamy takie wpisy...

Najpierw proponuję nauczyć się kultury i zacząć wymagać od siebie a zapewniam, że i inny będą wtedy w stosunku do nas przyjemniejsi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SKLEP KRASKA OBO PRYMY NA AL.LEGIONOW- NIEMIŁA EKSPEDIENTKA

Wolny kraj możesz iść na zakupy wszędzie do niemca do Polaka do Araba lub komucha .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SKLEP KRASKA OBO PRYMY NA AL.LEGIONOW- NIEMIŁA EKSPEDIENTKA

To nie p.konwalia z pierwszej edycji?Dane łatwo to sprawdzić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org