piątek, 03 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Jakie ceny za białe plomby U łomżyńskich stomatologów?

Witam. Jak w temacie jaka cenę płacicie za białe wypełnienie u łomżyńskich stomatologów i u kogo?

TURBO

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakie ceny za białe plomby U łomżyńskich stomatologów?

Turbo to jest jak z mechanikiem jak przyjedziesz raz to cię kroi a jak jesteś stałym klientem to masz inne ceny . Jeśli pytasz o wypełnienie to od wielu lat nie spotkałem go u Stomatologów chyba że mówisz o NFZ

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakie ceny za białe plomby U łomżyńskich stomatologów?

Pytam tylko o ceny. A jeśli chodzi o stomatologa to chodzi właśnie o to że jestem stałym klientem i za każdym razem stawka w górę. Jak zwrócę uwagę to materiały potrzebne poszły w góre . I jak tu nie być wkur...... ? Chodzisz prywatnie bo żeby leczyć żeby na NFZ nie ma kiedy. I jeszcze cena za białe plomby 80zł A tego wypełnienia tyle że nawet w lusterku go nie widać

TURBO

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakie ceny za białe plomby U łomżyńskich stomatologów?

nie płacz, poczekaj, aż będziesz miał większe dziury w zębach, wtedy i wypełnienia dadzą więcej :)))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakie ceny za białe plomby U łomżyńskich stomatologów?

Widać nie ma l ludzi którzy leczą zęby. W takim razie nasz kraj będzie od dziś się nazywał Pruchpoland;)

TURBO

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakie ceny za białe plomby U łomżyńskich stomatologów?

Trzeba było myć zęby a nie teraz się żalisz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakie ceny za białe plomby U łomżyńskich stomatologów?

Turbo jedz na dyskotekie zrób zadymę wybija ci zemby i po co płacić za plomby,wtedy jest taniej i nie ma próchnicy.forda już zrobiłeś s Max.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakie ceny za białe plomby U łomżyńskich stomatologów?

jak wam się przetoki porobią to będziecie szukać dentystów ;P jak dziury i próchno w zębach będą. Ból nie do zniesienia podobno, sam przekonywać się nie chcę, to mój kuzyn cierpiał, byłem u niego na święta we Wrocławiu. Opuchlizna okrutna, nie mógł ust otworzyć taki szczękościsk dostał,jadł papki przez słomkę coś okropnego, on trafił akurat tutaj http://lux-dent.com.pl/chirurgia-dentystyczna-wroclaw/ , nim wykonali zabiegi musiał brać antybiotyk by to cholerstwo puściło, także TURBO jestem po Twojej stronie, bo widziałem jak kuzyn po ścianach łaził z bólu. O szczenę trzeba dbać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakie ceny za białe plomby U łomżyńskich stomatologów?

na NFZ też 80zł za białą

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org