czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Eko jedzenie

Gdzie w Łomży na święta mogę kupić choć trochę ekologiczne jedzenie
przyprawy, mąki , składniki do świąt itp

Markety mają półki Eko ale chyba tylko z nazwy :(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Eko jedzenie

Hmm...
Raczej mało jest takich miejsc
Ostatnio widziałem fajny sklep EKO cały złożony ze skrzynek
na ul Księżnej Anny blisko Venedy
Nie znam asortymentu do końca ale na 100% mają dobre suplementy
na pewno widziałem mąki, przyprawy, owoce kandyzowane, itp.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Eko jedzenie

Z eko to najzdrowsza jest roślinność wodna.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Eko jedzenie

Imię (nazwa) użytkownika: zdrowy (---.play-internet.pl)
Posty: 1
________________
Imię (nazwa) użytkownika: dr Rodzinny (---.play-internet.pl)
Posty: 1


słabo interes idzie ? wstyd masz przecież dużo wolnego czasu by poznać asortyment w swoim sklepie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Eko jedzenie

Ja polecam wyzej wymieniony sklep. Trafiałem na świeże artykuły, nie tak jak w innych sklepach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Eko jedzenie

Ja bym pojechał na zabitą wioskę i będzie eko.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Eko jedzenie

Eko czy bio to chwyt marketingowy. Produkty eko to tylko z własnego ogródka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Eko jedzenie

\"Ryneczek Przypraw\" ul.Ks.Anny obok postoju TAXI - polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Eko jedzenie

Potwierdzam. Ryneczek Przypraw na ulicy Księżnej Anny ma wszystko czego potrzebuje, czy to jakieś zioła, suplementy, czy zdrową żywność. Najpierw kupowałem wszystko na Małachowskiego, dopóki nie uświadomiłem sobie jakie tam wysokie ceny. Potem przestałem na Małachowskiego kupować i zamawiałem przez internet. Teraz odkryłem ten sklep na Księżnej Anny i nie muszę już zamawiać przez internet, bo mają tam ogromny wybór tego co potrzebuję i cenowo mi pasuje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Eko jedzenie

polecam duży wybór przyprawa i cynamon cejloński tańszy o połowę niż w necie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Eko jedzenie

speech w czym ty masz problem reklamuj Tesco

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Eko jedzenie

Tak - mam internet w Play - jest nawet ok
Co ma do tego Eko :)

Autor: speech. (---.dynamic-ww-04.vectranet.pl)
wstyd masz przecież dużo wolnego czasu by poznać asortyment w swoim sklepie :)

Yates (---.dynamic-ww-04.vectranet.pl)
Ja polecam wyzej wymieniony sklep. Trafiałem na świeże artykuły, nie tak jak w innych sklepach.


Hmm i co mam zdiagnozować Panu rozdwojenie jaźni czy tego samego usługodawcę na Internet?

Mimo wszystko polecam zdrowe odżywianie (gdziekolwiek byle czyste EKO )

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Eko jedzenie

Hmm...
i nagle po 15tu minutach od pierwszego postu Autor: zdrowy (---.play-internet.pl) - Posty: 1 , Ty też Autor: dr Rodzinny (---.play-internet.pl) - Posty: 1
musiałeś aż założyć nowe konto by nam to zareklamować :)))
a nie prościej byłoby po prostu napisać, zapraszam do swojego sklepu ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Eko jedzenie

W blaszaku przy Al.legionów jest stoisko ze zdrową żywnością.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Eko jedzenie

Coraz więcej tych sklepików ze zdrowym jedzeniem. Polecam ostropest plamisty. Moim zdaniem jeden z lepszych suplementów jakie mozna sobie kupić. I dostępny głównie w skleapch ze zdrową żywnością.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Eko jedzenie

Nie tylko. W aptekach również kupisz.
Sa dwa suplementy, które staram się brać codziennie w ostatnim czasie:
witamina d3, szczególnie,że nie jest możliwe zastąpienie tej witaminy dietą ( trzeba byłoby jeść dziennie po kilkadziesiąt jajek albo kilogram węgorza). W miesiacach od jesieni do wiosny nie ma poza tym słonca tak wiec witamina nie tworzy się w skórze....
Magnez - powiem Wam,że odczuwałam niesamowite objawy związane z niedoborem
skurcze
zmęćzenie
stresowalam się
od razu jak zaczełam brać wszystko minęło
http://trendybyc.blog.pl/2017/08/17/magnez-wzmocni-twoj-organizm/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Eko jedzenie

ja również polecam się tam przejść :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Eko jedzenie

Warto przeczytac na temat drobiu - http://www.dobrydrob.pl Okazuje się, że wcale nie jest poddawany antybiotykoterapii i warto włączyć go do swojej diety. Ja staram się jeść zdrowo i rozsądnie. Dzięki temu czuję się bardzo dobrze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Eko jedzenie

Można rozejrzeć się w internecie, choćby tutaj: https://visvitalis.com.pl. Nie tylko korzystać ze stacjonarnych sklepów, w z mojego doświadczenia wynika, że więcej produktów znajduję w internecie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Eko jedzenie

No właśnie, nie taniej będzie zaopatrywać Ci się w takie jedzenie poprzez internet...? Na przykład w sklepie internetowym Oliwka24 można kupić bardzo ciekawe artykuły spożywcze. Ja ostatnio kupiłam tam sobie grzybki do świątecznej grzybowej, konkretnie te https://oliwka24.pl/kategoria-produktu/grzyby/ i były naprawdę smaczne. Do tego taniej niż w Łomży, więc generalnie super.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Eko jedzenie

Może poszukaj przez internet? Takie produkty są zazwyczaj tańsze w sieci i masz też dużo większy wybór :))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Eko jedzenie

Polecam również sklep internetowy https://vita24.life /

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Eko jedzenie

Jest coraz więcej sklepów z tego typu jedzeniem, jednak ze swojej strony polecam porównac sobie ceny w sklepach online bo bywa o wiele taniej. Dobre promocje mają tutaj:
https://planteon.pl

Jest to sklep ze zdrową żywnością ,w którym możecie znaleźć przede wszystkim dobre jakośćiowo przyprawy ( bez glutaminianu sodu - jest to sztuczny wzmacniacz smaku, który jest obecnie dodawany do wiekszości przypraw w popularnych sklepach, ale badania wykazują, ze wcale nie jest tak dobry dla zdrowia).
Na pierwsze zamówienie obecnie mają 10% zniżki.

Joł joł

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Eko jedzenie

Kamka21 to już lublin gościmy na naszym skromnym forum ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Eko jedzenie

tak pool wonchaj pałe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Eko jedzenie

Na allegro też taką zdrową żywność można kupić. I jest tańsza.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Eko jedzenie

Jeśli chcesz grać w gry na pieniądze w internecie, to powinieneś wybrac operatora w zależności od tego gdzie mieszkasz. Jako pracownik sezonowy wolę wybierać kasyna online w niemczech, które dają możliwość obstawiania pieniędzy bez potrzeby rejestracji wygranych z Polsce. Do tego niemieckie kasyna gwarantują solidność i bezpieczeństwo. Polecam :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Eko jedzenie

\"Gdzie w Łomży na święta mogę kupić choć trochę ekologiczne jedzenie
przyprawy, mąki , składniki do świąt itp

Markety mają półki Eko ale chyba tylko z nazwy :( \"

A co według ciebie znaczy ekologiczne jedzenie?



_________________
Dietetyk Wrocław

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Eko jedzenie

@zdrowy, w stacjonarnych sklepach zwykle zapłacisz znacznie więcej za ten sam produkt, co w internecie. Co więcej, w internecie zweryfikujesz od razu, jaki jest skład i jakie są opinie.

Nie wiem czego konkretnie potrzebujesz, bo nie odpowiedziałeś na żaden powyższy wpis, ale ze swojego doświadczenia polecam Ci poszukanie produktów w internecie. Na Allegro znajdziesz sporo, ale jak szukasz czegoś bardziej wyszukanego jak np. kukurydza czerwona na popcorn czy czekolady surowej to sprawdź sklep https://batom.pl/. Mają ogromny wybór produktów, o których wcześniej nie słyszałam. To troszkę taka wikipedia :D sklep + edukacja.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org