czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Mucha czy krawat?

Chciałem się Was zapytać, co jest teraz bardziej eleganckie: mucha czy krawat. Bo nie wiem, co na wesele kumpla włożyć. Mnie wydaje się, że chyba mucha jest bardziej elegancka niż krawat. Ja od jakiegoś czasu częściej noszę muchy na jakieś wyjścia, ale stawiam na takie bardziej klasyczne, czyli jednokolorowe. Chociaż wiem, że te ze wzorami również są ładne. Według mnie mucha to połączenie elegancji z klasyką i oryginalnością. A jak Wy uważacie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mucha czy krawat?


jeśli chcesz wyglądać ładnie to możesz założyć: naszyjnik i sygnet za 100.000 EU i będziesz miał \"połączenie klasyki i oryginalności\"


tzw ozdoby i dodatki wprowadzono z próżności tzw możnowładców - biedaków nie było na to stać ... więc dwory szlacheckie w Europie zaczęły wyglądać przez cały rok tak jak świąteczne choinki albo jak cyrkowcy

w Polsce prawdziwe Chłopy mieli swój STYL i nosili białe koszule bez żadnych dodatków ... iii dzisiaj to należy uznać za KLASYKĘ i ORYGINALNOŚĆ , aby nie wyglądać tak jak korporacyjni \"niewolnicy\" ,

prawdziwy Chłop powinien wyglądać tak jak PRAWDZIWY CHŁOP

sami swoi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mucha czy krawat?

Moim zdaniem na taką okazję to mucha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mucha czy krawat?

sami swoi - odstaw to paskudztwo póki całkiem nie odjechałeś.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mucha czy krawat?

Jeśli miałbym wybierać, to zdecydowanie krawat. Mucha jest dla mnie już ciut zbyt staroświecka. No i nic ne poradzę, że wygląda dla mnie dosyć śmiesznie. Krawaty robią na mnie lepsze wrażenie. Zresztą warto zajrzeć na Domodi.pl http://domodi.pl/akcesoria-i-dodatki/dodatki-meskie/krawaty , żeby się przekonać, że są bardziej gustowne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mucha czy krawat?

Zdecydowanie mucha tylko do tego nie załóż zegarka na bransolecie. Baw się dobrze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mucha czy krawat?

Mucha lepsze wyjście. Krawaty sa juz nudne i zbyt czesto spotykane.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mucha czy krawat?

Popatrz na Korwina... jakby wygladal w krawacie? Mucha to jest to!

To wszystko wina Tuska!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mucha czy krawat?

to wszystko zależy od okazji, mucha jest bardziej weselna.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mucha czy krawat?

załóż to co Ci bardziej odpowiada i pasuje do garniaka ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mucha czy krawat?

Muchy woodworld > krawaty. Zrobione są z drewna i naprawdę przykuwają uwagę. Mój mąż poszedł w takiej pod ołtarz. Nawet ksiądz rzekł, iż wygląda gustownie :)

jestem jaka jestem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mucha czy krawat?

Jak na wesele to mucha bo krawat upi....dolisz w zupie i sałatce.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mucha czy krawat?

Teraz popularne są muchy. Kiedyś były one tylko na ważne bale, a na wesela krawaty. Jeżeli dobrze czujesz się w musze, to ją załóż :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mucha czy krawat?

Dzisiaj muchy faktycznie stały się bardzo modne. Zwłaszcza na weselach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mucha czy krawat?

Ja mam i muchę i krawat, ale w ostatnim czasie zwykle zakładam muchę. Na początku długo nie mogłem się do niej przekonać, a teraz znów krawat mi nie pasuje :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mucha czy krawat?

A nie mówiłam?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mucha czy krawat?

Jak dla mnie krawat

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mucha czy krawat?

Polecam wziąć pod uwagę założenie spinki do krawata - najważniejszą funkcją tego dodatku jest zapewnienie mężczyźnie poczucia, że krawat wygląda tak jak trzeba, gdy się jest w ruchu. Poza tym jest to bardzo elegancki element garderoby.

Sam nosze czasami muchę, czasami krawat Od czasu odkrycia spinki wolę krawat - jest mniej oficjalny i przynajmniej nic mi nie wyladuje w zupie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org