czwartek, 18 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
poczta polska i ich uslugi

Mam pytanie gdzie moge zglosic poczte polska, dotyczy zniszczonej przesylki przez kuriera, przesylka byla ubezpieczona, zlozylem reklamacje ,oczywiscie odmowa.wartosc zniszczonej przesylki to prawie 1000 zl. paczki ktore dostaje z poczty to albo zniszczone lub nie dochodza w termienie, juz nigy nie zamowie zadnej przesylki przez poczte polska.olewaja klinetow jednym slowem a osoby jakie zartudniaja pozostawia wiele do zyczenia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: poczta polska i ich uslugi

Ja czekałam wczoraj na przesyłkę sprawdzając co chwila jej \"status\" na stronie poczty.... Jakie było moje zaskoczenie jak na czerwono wyswietliła się \"próba doręczenia\"..... Ciekawe tylko komu i gdzie.

Karo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: poczta polska i ich uslugi


tylko Poczta Polska ... śledzenie przesyłki, blisko do nadania lub odebrania, wszystko zawsze na czas z potwierdzeniem nadania i odebrania... nie brać tylko wersji ekonomicznych i innego tego rodzaju badziewia, i mieć ogarniętego listonosza, a ja takiego właśnie mam :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: poczta polska i ich uslugi

Ja myślę, że warto też poszukać informacji o tym w Internecie. To jest bardzo często dobre rozwiązanie :)

Częściej miewam wątpliwości niż pewność

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: poczta polska i ich uslugi

chodzi o to ze jesli paczka zostala uszkodzona przez kuriera i byla ubezpieczona to powinni zwrocic kase. a tu odmowa.totalne olanie sprawy.nastepna sprawa ostatni zamowilem przesylkie ktora miala dosc 24 h doszla dopiero trzeciego dnia.dzwonile na poczte w tej sprawie to powiedzieli mi ze nie ma komu dostarczyc paczki az listonosz bedzie w tym kierunku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: poczta polska i ich uslugi

Zacznij korzystać z usług firm kurierskich. Ja od miesięcy jak mam coś nadać, korzystam z Sendit, brokera kurierskiego - za nadanie przesyłki płace grosze, a dochodzą bez najmniejszego problemu...

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org