czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Prezent dla teściowej

Cześć! Mam niemały problem – zbliżają się urodziny teściowej. Chciałabym kupić coś praktycznego bo tylko takie prezenty lubi. Czy któraś z Was jest może zapisana do klubu zakupowego https://www.limango.pl/ ? Często tam kupuję i zwrot jest bezproblemowy, więc pomyślałam, że znajdę coś tam i najwyżej odeślę. Ale nie umiem się zdecydować ;( Może jakieś ponadczasowe dodatki do domu?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla teściowej

podeślij jej uchodźcę z twojego miasta . Może być beznapletkowy . Rozgrzeje teściową .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla teściowej

Kup jej miotle jak ja tak kochasz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla teściowej

Albo trutkę na szczury.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla teściowej

kup jej druciak do szorowania garów, to jest bardzo praktyczny prezent .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla teściowej

Czy byłby córka gdyby nie było teściowej? Pomyśleć trzeba i nie uogólniać bo bardzo dużo znam teściowych mądrych, wyrozumiałych i pomocnych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla teściowej

Kup jej praktyczny zestaw do eutanazji

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla teściowej

Grzeczność wymaga poczetowac chociaż herbatą 😈

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla teściowej

Myślę, że to wszystko zależy zarówno od budżetu, jak i od tego co właściwie chciałaby dostać osoba oba dorwana. Wiesz, dla kogoś bardzo fajnym prezentem będzie książka z autografem a dla kogoś innego dobre cygaro. A jak masz inny budżet? Wtedy też można pomyśleć o innych prezentach, komś iphon komuś komputer a jeszcze ktoś inny ucieszy się bardzo z głośników. Wiesz, wszystko zależy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla teściowej

najtańsza bombonierka: cukier w kostkach

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla teściowej

Czy Wy wszyscy sądząc po wpisach macie takie teściowe,że najchętniej byście zabrali na plażę, aby pomału się do piasku przyzwyczajała? Żartujecie, nikt nie ma normalnej?

Kasia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla teściowej

Zapraszamy na kebaba -50%

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla teściowej

trutka gratis haha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla teściowej

tlenoterapia.lomza.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla teściowej

Kup mikser, tarke, patere do ciasta,lub inna rzecz przydatna w domu, plus wino i coś słodkiego i powinno być ok.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla teściowej

kupić można portfel lub torbę z paskiem na ramie ,kwiaty w donice , kosmetyczkę , perfumy dobrej firmy .

mar

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla teściowej

Autor: mariusz555 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl) Data: 21-10-17 12:54

kupić można portfel lub torbę z paskiem na ramie ,kwiaty w donice , kosmetyczkę , perfumy dobrej firmy .

mar
______
ale po co towarzyszu mariusz kupować, kiedy PIS DA

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla teściowej

a tak poważnie, kup teściowej pudełko cukru w kostkach, albo inną tanią bombonierkę.

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla teściowej

Szkoda że dnia teścia nie ma, taczkę wazeliny byś dostał, szpachelkę do nakładania i walizkę czopków doodbytniczych...A jakby ci się mocno złośliwy zięć lub synowa trafili to dwie cegły abyś w trakcie przerw i w ramach odpoczynku od łapania komuchów miał zajęcie. Dwie cegły w ręce, pomiędzy nie jajca i trzesz.

Kasia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla teściowej

http://www.wiocha.pl/463002,Prezent-dla-tesciowej

Żyj tak,aby pod koniec życia móc powiedzieć: ku*wa fajnie było!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla teściowej

Coś macie chyba złe wspomnienia z teściową :P ja swojej zwykle kupuję (oczywiście z pomocą żony) coś do domu (jakiś czas temu dostała zestaw do parzenia herbaty, wazon i talerzyki do ciasta) albo jakiś voucher do salonu kosmetycznego czy SPA, bo sama nigdy by sobie czegoś takiego nie kupiła

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla teściowej

Myślę, że dla teściowej dobrze sprawdzi się także portfel z tej strony http://krolportfeli.pl/, może akurat coś by jej się spodobało a i to byłby miły gest :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla teściowej

Bez względu na to jaki prezent dla teściowej się wybierze pasuje go ładnie zapakować. Tutaj https://e-hurtownia-opakowan.pl/ jest bogata oferta toreb i opakowań prezentowych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla teściowej

najlepszy prezent dla teściowej to 100 metrów od kościoła i 2,5 metra pod ziemią

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla teściowej

ale wy jestescie szczerzy! moze sami chcielibyscie dostac miotle albo trutke! banda ....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla teściowej

Ja bym kupiła coś do domu, przydatnego ale jednocześnie eleganckiego. Może np. srebrna cukierniczka: https://srebropol.pl/cukiernice-dzbanki-i-mleczniki/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla teściowej

Kup dla niej na jesień ciepłe sweter :) Ostatnio nawet widziałam ładne i ciepłe swetry damskie na stronie https://zoio.pl/odziez-damska/swetry-i-kardigany. Według mnie może to się okazać, ciekawą propozycją dla teściowej. Wyjdzie również na to, że o nią dbasz. :) A z pewnością uda się coś tam dla Ciebie znaleźć, co dla niej się spodoba.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla teściowej

Jak teściowa jest ekoświrem to kup albo zrób jej zestaw - fajna butelka termiczna, rękawica jutowa do mycia, wielorazowe płatki kosmetyczne, kosmetyki w kostkach np 4szpaki, jakieś fancy woskowijki etc.

Bezpieczną opcją jest rownież podarowanie ksiązki. Jeśli nie wiecie jakiego typu ksiazki teściowa czyta, może byc to ladny przyrodniczo album (który bedzie stanowił ozdobę domowej biblioteki).

Spore promocje na albumy ma obecnie PWN https://ksiegarnia.pwn.pl/wydawca/Attyka,w,74678466

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla teściowej

cukier w kostkach jako bombonierka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla teściowej

Bardzo oryginalnym prezentem są drzewa ozdobne. Może warto zamiast kolejnej butelki wina czy kwiatów, które zaraz zwiędnąć, postawić na wieloletni prezent :) Ja zaskoczyłam pomysłem przyjaciółkę, która kupiła swojej teściowej piękną sadzonkę klonu na Podkarpackiesady.pl. Teściowa była lekko zdziwiona, ale przy tym mile zaskoczona, zwłaszcza że kocha przyrodę, środowisko i swój ogród :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org