czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Orange światłowód - petycja?

Witajcie,

W Łomży istnieją światłowody, jednak są dociągnięte tylko do firm/bloków mieszkalnych.
Kontaktowałem się z Orange przez BOK. Orange na chwilę obecną nie zamierza doprowadzić do nas światłowodu - chociaż Ostrołęka już go posiada.
Pracownik poradził napisać petycję, wtedy może zmienią zdanie i zobaczą, że są w Łomży osoby, które są chętni zapłacić za usługę.
Podkreślam, że utrzymanie światłowodu jest o wiele tańsze i jak najbardziej korzystne dla użytkownika.
Na chwilę obecną ktoś z was by się deklarował do złożenia swoich podpisów pod petycją?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Orange światłowód - petycja?

przecież teraz kłada światłowody, i to własnie orange.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Orange światłowód - petycja?

Gdzie, w którym miejscu?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Orange światłowód - petycja?

na ul. Sikorskiego światłowody masz już ze 2-3 lata jeżeli się nie myle...tylko co z tego?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Orange światłowód - petycja?

Dworna, giełczyńska

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Orange światłowód - petycja?

Z jakiej firmy?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Orange światłowód - petycja?

Co za bzdura.....

Orange stawia teraz właśnie na światłowód!

Ale zanim pokryją całe miasto minie trochę czasu. Nawet Warszawa nie ma jeszcze na całej powierzchni włókien światłowodowych.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Orange światłowód - petycja?

Gall Anonimie czyli pracownik BOK nawciskał mi kitu przez telefon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Orange światłowód - petycja?

Konsultanci orange nic nie wiedzą na temat światłowodów w Łomży. Więc skąd info?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Orange światłowód - petycja?

Na Łomżycy właśnie Orange zostawia jakieś pisma w sprawie przyłącz światłowodowych.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Orange światłowód - petycja?

Zapytałem panów, którzy pracuja. Stąd informacja. Pewnie za pół roku będzie do skorzystania...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Orange światłowód - petycja?

VipeR w którym miejscu i jakie pisma?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Orange światłowód - petycja?

Na Śniadeckiego z orenża układali kilka dni temu.

_________________________________________________________________
http://www.michalkiewicz.pl/
https://myslpolska.info/
http://kresywekrwi.blogspot.com/?m=0

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Orange światłowód - petycja?

No ciekawe jak to się rozwinie ja też otrzymałem takie pismo od firmy Electronic Control Systems S.A (partner technologiczny Orange) że wszystkich właścicieli nieruchomości zainteresowanych bezpłatnym wykonaniem przyłącza światłowodowego proszą o przesłanie maila na adres swiatlowodlomza@gmail.com, w salonach Orange nic o takiej inwestycji niewiedzą więc jest to trochę podejrzane że ktoś kto powołuje się na Orange używa do kontaktu poczty na gmail.com mi to wygląda na jakieś wyłudzenie danych osobowych ale mogę się mylić. Jeśli ktoś coś więcej wie to pisać.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Orange światłowód - petycja?

syma1
ten email też niezbyt oficjalny

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Orange światłowód - petycja?

zorientowałem się, że niektórzy dostali ulotki dot. przyłączenia ich domów do światłowodu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Orange światłowód - petycja?

Electronic Control Systems S.A. Warszawa
(Partner Technologiczny Orange Polska S.A.)
ul. Żupnicza 17
03-821 Warszawa

Szanowni Państwo,

Orange Polska (OPL) przystąpiło do rozbudowy swojej sieci światłowodowej w miejscowości Łomża, poprzez wykonanie infrastruktury telekomunikacyjnej w standardzie FTTH ( światłowód do domu).

Obecnie podłączenia światłowodowe realizowane będą na osiedlu Medyk oraz Łomżyca

Zapewniamy, że wszelkie prace związane z realizacją przedmiotowej rozbudowy sieci oraz jej późniejszą eksploatacją i serwisem są w 100% finansowane ze środków Orange Polska ( OPL) i nie wymagają żadnych nakładów finansowych z Państwa strony.

Instalacja okablowania na Państwa nieruchomości nie zobowiązuje także do korzystania z konkretnych usług OPL, a Klienci którzy zdecydują się na korzystanie z usług za pośrednictwem tej technologii również nie będą obciążani kosztem wykonania przyłącza światłowodowego oraz instalacji okablowania na budynku.
Deklarujemy uzgodnienie z Państwem projektu technicznego, miejsca i sposobu instalacji na Państwa nieruchomości.


Osobą kontaktową w ww. sprawie jest :
Karol Tomczyński – tel. 578-821-475 , e-mail: swiatlowodlomza@gmail.com

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Orange światłowód - petycja?

i jak światłowody?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Orange światłowód - petycja?

Coś więcej wiadomo kiedy można spodziewać się dostępu do światłowodów ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Orange światłowód - petycja?

Pytacie się czy będzie dostęp do domów mieszkalnych? Oj nie wydaje mi sie. O ile dociągnięcie swiatłowodu do bloku problemem nie jest oraz jest opłacalne (szczególnie jesli wiele osób zdecyduje się na wykupienie internetu) to z domkami już jest wiekszy problem. Internet może być bardzo drogi.

Sam mieszkam w domu i raczej nie nastawiam się na światłówód....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Orange światłowód - petycja?

Zastanawiam się nad zmianą internetu na światłowodowy. Widzę z tego, co piszecie że chyba warto. Mój kolega ma i poleca. Czytałem też na https://technologia-internetowa.pl/, że można szybko i sprawnie pobrać film czy serial, a także grać w grę na internecie bez żadnych \"lagów\" :D U nas jest sporo użytkowników bo w ciągu dnia jestem ja, żona, dzieci (nauczanie zdalne) i 4 pracowników w biurze dlatego zależy mi na tym, aby jakość sygnału była dobra bez względu na liczbę użytkowników. Chyba tylko światłowód tak ma.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org