sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
jedzenie wieczorem

Co mozna zjesc oprocz kebaba?

:D:D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jedzenie wieczorem

Wieczorem to się pije a nie je

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jedzenie wieczorem

Ja wieczorem nie jem bo szkoda czasu. Wieczorem to piwko, meczyk i spać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jedzenie wieczorem

jak codziennie zaczne pic to AA za pól roku

:D:D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jedzenie wieczorem

Nie prawda. Wiem z autopsji. Daję co najmniej z 10 lat gwarancji. Tylko kobiety podobno bardziej podatne są...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jedzenie wieczorem

ja ogólnie dieta, ale odkąd mieszkam we Wrocku lubię się wybrać tutaj road jak mam chit mil. Serio generalnie jestem skłonny do otyłosci, to dziedziczne w moim przypadku, dlatego taki wypad jest dla mnie jak gwiazdka xD

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jedzenie wieczorem

Codziennie na road, nie dąłbym rady. Woeczorem raczej piję niż jem, ale zdarza się że jedno i drugie :) Lubie słone paluszki, chipsy i pizzę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jedzenie wieczorem

Wieczorne podjadanie wcale nie jest takie zdrowe i bezpieczne dla naszego organizmu.Warto dowiedzieć się więcej na temat zdrowego odżywiania,wszystkich pułapek jakie czyhają na początkujących walczących z nadwagą,na temat takich chorób jak Aids,wchodząc na stronę portalu zajmującego się zdrowiem https://portaldlazdrowia.pl/wczesne-objawy-hiv-i-aids/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jedzenie wieczorem

Jakbym nic nie zjadł wieczorem, to nocą byłbym głodny, a w takim stanie trudno się zasypia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org