sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Bar zaprasza osranymi ścianami

Jeden z barów w Łomży przy dworcu PKS zaprasza na swoje jadło witając ewentualnych gości zasranymi przez gołębie ścianami co wskazuje na brak szacunku dla klientów. Właściciel baru zapomina że wizerunek zewnętrzny to jest wizytówka lokalu. Jak można coś zjeść w takim barze przy cieknących po jego ścianach odchodach gołębich. Właścicielu baru wyszoruj ściany i zabezpiecz budynek przed gołębiami i zauważ że sprzedajesz jedzenie dla ludzi !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bar zaprasza osranymi ścianami

Gołębie to prawdziwa plaga gorsza od szczurów, a ile groźnych bakterii przenoszą, trudno z nimi walczyć.
Ja dwa razy do roku muszę wynajmować zwyżkę bo mam dość wysoko i czyścić rynny dachowe , które zapychają odchodami oraz znosząc patyki i inne śmieci.
Tam przecież nie jest wysoko, wystarczy chcieć, solidna drabina i dobra myjka wysokociśnieniowa rozwiązała by problem( chociaż doraźnie z tym brudem )

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bar zaprasza osranymi ścianami


nieestetyczny lokal w nieuczęszczanej przeze mnie okolicy średnio mnie interesuje, lokal ma właściciela i to jego sprawa .... nie wiem tylko po co na forum zakładać tematy o \"osranym\" lokalu, na pewno mamy z autorem postu odmienne poziomy i inteligencji i estetyki,



ogarnij się człowieku, co Ciebie to interesuje, jak Cię lokal nie zachęca to go omijasz, czego jęczysz na forum .... i piszesz o gównie ????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bar zaprasza osranymi ścianami

tomek24042004 jak lubisz przebywać w otoczeniu gówna i to cię nie odpycha to twoja sprawa. Twoje podejście jest prostackie bo jak nie przebywasz w danym miejscu to może nawet gówno tam leżeć bo inni ciebie nie obchodzą, jesteś gówniany samolub.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bar zaprasza osranymi ścianami

Przesrane ogólnie:(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bar zaprasza osranymi ścianami

A jaka jest specjalność zakładu? Czyżby gołąbki?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bar zaprasza osranymi ścianami

Może niebawem umyje :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bar zaprasza osranymi ścianami

E w tym miasteczku świnie krowy smród jak ...a gołebie co drugi dom latają powinien być całkowity zakaz hodowli gołębi jak ktoś lubi to do siebie na wieś z hodowlą a nie tu smród i.......można by powiedzieć że Łomża słynie z gołębi...i jest dobrze a że małe dzieci obok smród szczury nikomu to nie przeszkadza....porażka

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org