niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Prezenty dla pracowników

przyjęło się, że w okolicach Świąt firmy obdarzają swoich pracowników prezentami
Czy dostajecie coś w swoich firmach? Jeśli tak to co dostajecie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezenty dla pracowników

Tak otrzymujemy od poczatku kiedy pracuje. Przyjęło się tak ze jest kolacja wigolona mikołaj oraz prezenty my pracownicy robimy tez prezent swoim pracodawcom. I muszę przyznać że jest to bardzo miłe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezenty dla pracowników

Nadgodziny :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezenty dla pracowników

Wspólna wigilia dla pracowników od lat, a do tego jakieś zawsze pieniążki ekstra:) na lekkie mikołajkowe przyjemności.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezenty dla pracowników

A i podatek trzeba od tego zapłacić przecież :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezenty dla pracowników

Mysle,że jest to generalnie dobry sposób motywowania pracownika. Chociaż czasami prezenty takie robione są bez głowy. DO paczek kupuje się jakieś standardowe słodycze czy inne typowe produkty, które kupi się w supermarketach.
O wiele bardziej osobiście zadowolony byłbym z premii pieniężnej, jakiegoś bonu na zakupy.Czy też z kosza smakolyków tego typu:
http://www.nobilia.pl/kosze-upominkowe/kosze-prezentowe/zestawy-z-herbata/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezenty dla pracowników

Zgadzam się, że najlepszym rozwiązaniem byłaby premia. Kosz smakołyków też nie jest złym rozwiązaniem. Co do bonu na zakupy to bym się zastanowiła bo często jest tak, że są to zniżki i przeważnie do takich sklepów, do których się nie chodzi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezenty dla pracowników

nic, tylko szef przemawia do Nas ludzkim głosem i nie krzyczy tydzień przed świętami

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezenty dla pracowników

Pewnie w każdej firmie wygląda to trochę inaczej, to chyba kwestia indywidualna.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezenty dla pracowników

Prezenty to chyba z funduszu socjalnego? Pracownicy dostają też bilety na pływalnie, do kina i inne profity poza wynagrodzeniem. Jak to wszystko poukładać w zakładzie pracy? Jest wsparcie w postaci sytemu http://motivizer.pl/blog/jak-zarzadzac-swiadczeniami-pracowniczymi-na-czym-polega-wynagrodzenie-kafeteryjne - jak właściwie zarządzać zgodnie z przepisami i oczekiwaniami pracowników.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezenty dla pracowników

ta więcej roboty za jałmużne ...a jak nie pasuje to miłe słowo jeśli nie pasuje tam jest brama ....ot .......Kraj

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezenty dla pracowników

I wypowiedział się expert który nigdy pracą się nie skalał ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezenty dla pracowników

Moim zdaniem bardzo miła jest tradycja wigilijek firmowych :) To wprowadza w świąteczny nastrój i automatycznie tworzy trochę luźniejszą atmosferę już na kilka dni przed Wigilią :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezenty dla pracowników

Ja od niedawna pracuję w nowej firmie i jeszcze nie wiem jakie panują tam świąteczne zwyczaje, ale myślę, że dobrym prezentem dla pracowników są np. karty zniżkowe na wyjście do teatru lub inne bony podarunkowe. Słyszałam też o paczkach smakołyków z Krakowskiego Kredensu i kocykach polarowych, ale osobiście uważam to za średni pomysł.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezenty dla pracowników

U mnie w pracy otrzymujemy albo zestaw kaw ale kawę + słodkości. W ostatnie święta otrzymaliśmy taką kawę http://www.sklepkawa.pl/pl/p/Segafredo-Intermezzo-1-kg/76
Jest przepyszna, zamówiłam z tej strony kawę dla rodziców na prezent i zakupy przebiegły również na duży plus, szybka realizacja zamówienia i stały kontakt.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezenty dla pracowników

U mnie w pracy zazwyczaj są to bilety na różne wydarzenia, do teatru czy karnety sportowe ale w tym roku na święta dostaliśmy karty podarunkowe z https://sodexomotywacja.pl/produkty/karta-podarunkowa/ . Ucieszyłam się bo takie prezenty zawsze się przydadzą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezenty dla pracowników

Dla tych, którzy cenią unikalność i personalizację, polecam stronę https://zamowprezent.pl/tekstylia/reczniki. Ich oferta ręczników z haftem jest naprawdę imponująca, a jakość tkaniny na pewno spełni oczekiwania najbardziej wymagających. To świetna propozycja zarówno dla siebie, jak i na prezent.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org