sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Ból biodra - jak sobie radzić?

Hejka wszystkim forumowiczom tego forum :)
Zastanawiam się właśnie w chwili obecnej jak sobie poradzić z bolącym biodrem... Czy dalibyście radę mi coś w tym temacie polecić i doradzić. Wcześniej nie było to jakoś specjalnie irytujące, ale w tym momencie kłopot ten się zaczął nasilać i już niezbyt wiem jak sobie z tym radzić... Znalazłam w sieci takie porady na ten temat http://wylecz.to/pl/choroby/uklad-kostno-stawowy/bol-biodra.html Czy uważacie, że byłoby to warte uwagi? Z góry wielkie dzięki za wszelkie rodzaju porady w tym obszarze tematycznym. Z całą pewnością mi się przydadzą.

Jeśli wierzysz, kiedy cię chwalą, musisz też poważnie podchodzić do tego, jak cię krytykują.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ból biodra - jak sobie radzić?

W sieci różne rzeczy można znaleźć, a diagnozować się trzeba u lekarza - specjalisty, a nie na forum. Skąd mamy wiedzieć, czy to nie jest coś poważnego? Na forum szukaj wsparcia, porady, ale nikt nie zastąpi Ci lekarza. A z biodrem nie ma żartów. Idź do lekarza, abyś potem nie musiała mieć robionej operacji, bo okaże się za późno na inne formy pomocy.

Pozdrawiam, John


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ból biodra - jak sobie radzić?

Radzę zrobić badanie na osteoporozę i badanie poziomu D3. Jeżeli nie stwierdzą, a poziom D3 będzie poniżej 30 to kupić Witaminę D3 4000 i Kinon i brać dwa razy dziennie. Poprawa będzie po kilku miesiącach.

ja


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ból biodra - jak sobie radzić?

Nie idź do lekarza idź do Benedykta :)
Już Cię zdiagnozował i zaczął leczyć

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ból biodra - jak sobie radzić?

Odezwij się na priv.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ból biodra - jak sobie radzić?

Super sprawą na ból bioder jest fizykoterapia, która po regularnym zastosowaniu potrafi w dużym stopniu zniwelować ból, a nawet w częstych przypadkach zlikwidować dolegliwości bólowe. Osobiście korzystam obecnie z zabiegów falą uderzeniową, ponieważ również mam problemy z biodrami, a mianowicie mam zmiany zwyrodnieniowe. Po kilku zabiegach muszę przyznać, że efekty są fenomenalne, ból powoli ustępuje. Chodzę do Gabinetu Fizjoterapii Funkcjonalnej Sanomedica w mieście Warszawa: www.sanomedica.pl/fizykoterapia
Szczerze polecam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ból biodra - jak sobie radzić?

Mnie by bardziej interesowało, jaki tryb życia prowadzić, żeby zapobiegać takim bólom.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ból biodra - jak sobie radzić?

Moim zdaniem taki ból, tego typu sugeruje związek dolegliwości z patologią w zakresie odcinka lędźwiowo-krzyżowego kręgosłupa. Warto byłoby w takiej sytuacji wykonać RTG tego odcinka kręgosłupa i skonsultować się z neurologiem https://ranking.abczdrowie.pl/s/Neurolog/%C5%82om%C5%BCa .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ból biodra - jak sobie radzić?

PIS da reklamę da otwórz link - Idz do lekarza zacznij ćwiczyć rozciągać się i nie będzie nic bolało mniej przy kompie więcej ruchu żadne gadżety typu mata nie pomoże sam zacznij coś robić

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ból biodra - jak sobie radzić?

Byłaś u lekarza? Może warto się wybrać na konsultację?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ból biodra - jak sobie radzić?

No właśnie, samemu nie ma co kombinować.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ból biodra - jak sobie radzić?

no znowu troll z reklamą klonują was czy co. Sama się wpierniczaj te leki nie wciskaj kitu ludziom.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org