niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Naprawa wersalki

Komu mogę zlecic naprawę mechanizmu składania i rozkładania wersalki. ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naprawa wersalki

Każdemu facetowi który odrobinę kuma i ma jaja. Nie ma dwóch lewych rąk i nie jest ciotą.
Problem z wersalką banalny. Nawet jeśli same mechanizmy są trwale uszkodzone (np urwana sprężyna, oderwana dźwignia, itp.) na Allegro można kupić niedrogo nowy komplet. Przeważnie standardowo jeden wzór jest używany. Ale są też inne modele w ofertach, więc warto porównać i kupić taki jaki mieliśmy dotychczas. Aby potem niespodzianek nie było.
Oczywiście wymiana nie jest sprawą kobiety, chociaż znam i takie, które poradziłyby sobie. Jak np moja sąsiadka z piętra.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naprawa wersalki

Sama się nie znam na tego typu mechanizmach mimo ze jak to piszesz są banalne.Gdybym miała możliwość naprawy nie dodawałabym postu na forum.Nie pomogłeś.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naprawa wersalki

Przecież napisałem że to naprawa nie dla kobiety, chociaż wyjątki się zdarzają.
Jak również że każdy uważający się za faceta, bez problemu poradzi z tym sobie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naprawa wersalki

... a jak Ci miała pomóc ślepa menda ( sam wielokrotnie pisał, że jest niedowidzącym i korzysta ze środków PFRON dla niewidomego ) siedzi całymi dniami i nocami na forum, bo to jego cały świat, w realu jest nikim, to nadrabia w wirtualnym świecie :) głównie Polityka i wypisuje z nudów bzdury a i to wyjątkowy cham, za swe wulgarne komentarze dostał już kilka razy bana - admin zablokował mu konto :)
@Polus vel @Kalipso już bana dostał jako : @kalam , @uboot, @cekaem

PS: z góry przepraszam osoby niewidome czy też niedowidzące, cóż choroba i pozostaje tylko współczuć ,
ale w przypadku tego typa, to wiodącą rolę gra tu upośledzenie umysłowe , objawiające się wyjątkowym chamstwem i wrodzoną głupotą - takie chwasty trzeba wyrywać !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naprawa wersalki

Stara podkownacka kvrva znowuż ataku dostała.
Co tam zbysiorku skowronku, leki się skończyły padalcu totalny?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naprawa wersalki

Polus vel Kalipso vel kalam vel uboot vel cekaem

znów nie potrafisz napisać komentarza bez rzucania kvrwami ?
zaraz ci konto zablokują :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org