czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Kraska obok kwiaciarni marzenie

Normalnie w głowie się nie mieści o braku kultury sprzedających!Dzisiaj kupując pieczywo,słuchałam sobie jak obie Panie (jedna pudel a druga blondi jakaś nowa) bardzo brzydko wyrażały się o ludziach starszych,to że o wszystko wypytują ,z jakiej mąki chlebek itd....Na koniec skwitowały że takich trzeba wystrzelać.Po zwróceniu im uwagi,zignorowały mnie i zaczęły szeptać miedzy sobą .Co najciekawsze to już nie pierwsza taka sytuacja.Kiedyś Pani Pudel jakąś kobietę która wyszła zaczęła wyzywać od najgorszych a jakby wzrokiem można było zabijać ,to tamta już by padła .To trzeba mieć niezły tupet żeby tak się zachowywać.Owe Panie chyba zapomniały ,że są tam jak d.u.p.a od srania żeby odpowiadać na pytania ludzi,którzy chcą się czegoś dowiedzieć .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kraska obok kwiaciarni marzenie

Łomża to wiocha i tyle :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kraska obok kwiaciarni marzenie

Wiocha wiochą ale to nie znaczy że każdemu musi wystawać słoma z butów :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kraska obok kwiaciarni marzenie

Obudź się ;) W urzędach wiochą wali od obsługi itd a ty szukasz czegoś profesjonalnego w tym zadupiu?
Mała mieścina przesiąknięta jest ......................................... tym, bo każdy każdego zna w budżetówce itd i co zrobisz........ NIC
Uciekać z tej wiochy i zyć normalnie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kraska obok kwiaciarni marzenie

ot i dobrze napisałeś ....a to zachowanie to pikuś ja byłem świadkiem lepszej sceny w sklepie faktycznie kultura jak trza ludzie się nie nawidzą taka prawda jeden drugiemu by nóż w plecy wbił no ale wszystko jest pięknie a kultura pań w sklepach wszędzie taka sama jak za prlu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kraska obok kwiaciarni marzenie

Kraska na Dwornej bardzo miłe Pani, uśmiechnięte i życzliwe 😊

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kraska obok kwiaciarni marzenie

Na Dwornej czasami bywam,ale tu mam znacznie bliżej :) Jeżeli chodzi o obsługę to najlepsza jest chyba w Krasce na dworcu.Ale weź i leć po pół chleba :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kraska obok kwiaciarni marzenie

Zgadzam się z opinią,że kultura pani pudel pozostawia dużo do życzenia. Ostatnio zwierzała się na całą piekarnię,że własnej matki nawet z rentą pod swój dach nie przyjmie ..... Moja ulubiona piekarnia jest na Ks.Janusza ,ale tutaj idę jak tylko muszę ! Druga pani ( taka niższa ) jest ok.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kraska obok kwiaciarni marzenie

Zgadzam się z przedmówcami, również obserwowałam podobne sytuacje
i przestałam do tego sklepu chodzić.

von chrupka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kraska obok kwiaciarni marzenie

Ja również tam często bywam jak mam po drodze i zgodzę się z Wami, te Panie wyglądają jakby tam pracowały za karę.. Są naprawdę nie miłe.. Nawet nie potrafią czasami odpowiedzieć \"dzień dobry\", bądź \"do widzenia\"..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kraska obok kwiaciarni marzenie

Brak uprzejmości oraz kultury osobistej to nie tylko bolączką pan ze sklepu z pieczywem. Bo w urzędach szpitalach jest to samo co niektórym czasami się poprzewraca w głowie od siedzenia za biurkiem ale to chyba niedobory inteligencji u tych ludzi którzy myślą że wykształcenie jest wykładnią inteligencji ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kraska obok kwiaciarni marzenie

Pani pudel jest okropna ostatnio wysmiewala sie nawet z kierowcy. Jak widze ze akurat ona tam jest to nie wchodzę tam.

mloda22

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kraska obok kwiaciarni marzenie

Robię dosłownie to samo :) Tyle że nie w tym rzecz żeby omijać sklep...ehhhh.Kiedyś zresztą żaliła się tej drugiej że nie mają płacone od sprzedaży ,wiec nie zależy jej na klientach.Czym mniej tym lepiej,a wypłata i tak jest .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kraska obok kwiaciarni marzenie

Zdecydowanie najmilsza obsługa w Krasce na dworcu, Panie bardzo pomocne, zawsze uśmiechnięte.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kraska obok kwiaciarni marzenie

A jak na Mickiewicza?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kraska obok kwiaciarni marzenie

Co niektórym na tym forum to potrzebny jest pewnie czerwony dywan do tego sklepu i czerwony kapelusz na głowę :D
Nie chcecie to nie chodźcie do tego sklepu i nie będziecie patrzeć i słuchać tej pani.
A obgadując ja tu na tym forum sami się zniżacie do jej poziomu. Chyba że uważacie że po to jest to forum i tak można to i ta pani chyba może wylać swoje żale koleżance a podsłuchiwać też nie ładnie :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kraska obok kwiaciarni marzenie

Nie potrzeba czerwonego dywanu. Nikt też nie domaga się kapelusza. Wystarczy odrobina kultury.
Ta pani nie szanowała swoich klientów, więc i na szacunek z ich strony nie zasłużyła.
Dlaczego nikt nie krytykuje obsługi na Dwornej czy w sklepie na dworcu?

von chrupka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kraska obok kwiaciarni marzenie

Konwalia - jak cuć od ciebie smród zamiast zapachu to jak taki kwiat może być miły - dla mnie to nie masz poszanowania drugiego człowieka , słoma ci z buta wystaję i udajesz wielką damę . Właśnie ta pani sprzedawczyni była bardzo przyjemna dla klientów , nikomu złego słowa nie powiedziała . Jako sprzedawczyni w sklepach Kraska pracuję długo , więc się pytam jaki cel miałaś aby takie oszczerstwa na tą panię sprzedawczynie wypisywać. Sam się dziwię ze Kraska na takie głupoty zmyślone obarcza pracownika , widać ze pracownik dla Kraski to jest nikim . Kraska to nie broni swojego pracownika za głupie zmyślone oszczerstwa przez klienta , tylko zwalnia jaki to pracodawca tak postępuje . Bardzo proszę tę sprzedawczyni zwolniona aby wystąpiła do sądu pracy wobec pracodawcy za zmyślone oszczerstwa a tą autorkę Konwalia -- podać ja do sądu za oszczerstwa

mar

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kraska obok kwiaciarni marzenie

Dobrze rozumiem?
Pani pracująca w sklepie z pieczywem została zwolniona po wpisach na forum 4lomza?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kraska obok kwiaciarni marzenie

... abstrahując od tematu,

mariusz555, to typowy przedstawiciel ciemnego elektoratu PiSowskiego :)
stary dziadu, do szkoły pod górkę miałeś, skończyłeś ty chociaż siedmioklasową wiejską szkołę powszechną ?

co on bredzi, ani ładu , ani składu w tych jego komentarzach,
tylko niezrozumiały bełkot :)

... jak cuć ...
... słoma ci z buta wystajĘ...
.... Jako SPRZEDAWCZYNI w sklepach Kraska pracuję długo ... ( by za chwilę napisać ) ... SAM się dziwię ...
... proszę tę sprzedawczyni ... TĘ SPRZEDAWCZYNI ...

mariusek, poluzuj gumkę moherowego berecika , zostaw klawiaturę i wróć do szkoły podstawowej :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kraska obok kwiaciarni marzenie

Już z 10 osoba mu pisze ze ma coś z głowa nie tak a on dalej myśli ze wszyscy w około na tym forum są głupi tylko on jeden taki mądry. Wszyscy to gimbusy albo debile itp. Speech w swojej chorobie psychicznej myśli ze jest chyba szeryfem tego forum jak kiedyś był taki szeryf w Lomzy na ulicach. Trzeba naprawdę współczuć jego rodzinie i najbliższemu otoczeniu bo przebywanie z człowiekiem o tak paskudnym i podłym charakterze musi być trauma. Najgorsze ze takiego starca już nic nie jest w stanie uświadomić bo on zawsze wie swoje. Uświadom sobie gościu ze Twoi najbliżsi poczują ogromna radość jak umrzesz. Czy to nie jest dostateczny powód żeby próbować coś zrobić z tym swoim podłym charakterem i iść do lekarza żeby chociaż w ostatnich latach życia dać trochę ulgi wszystkim dookoła? Nie pisz mi teraz jaki to ja jestem gimbus czy inny typek bo zdanie chorego człowieka mam w dupie a dla własnego dobra przeczytaj ze zrozumieniem co inni o Tobie myślą bo to wszystko prawda. W przekupywaniu forum masz doświadczenie wiec bez problemu znajdziesz każdy post na swój temat. Pokopiuj to na jedna stronę i pokolei czytaj co ludzie o Tobie myślą. Może wtedy jest szansa ze pójdziesz do lekarza i coś zrobisz ze swoim tragicznym życiem.

mar

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org