piątek, 26 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Poprzednia wiadomość  |  Następna wiadomość 
Re: Manicure

Manicure hybrydowy ma pewnie tyle samo zwolenniczek jak i przeciwniczek. Tym, którym z jakiś względów nie podpasował, będą go krytykować, skarżąc się na zniszczone paznokcie. Ja należę do zwolenniczek - robię manicure hybrydowy od prawie 2 lat i nie mam zniszczonych paznokci, ale bardzo o nie dbam, żeby im nie zaszkodzić. I jestem zdania, że skoro ja nie zniszczyłam sobie paznokci w ciągu dwóch lat stosowania (bez żadnych przerw) to właśnie dlatego, że staram się dużo dowiedzieć w tym temacie: co szkodzi, jak ściągać i malować, żeby nie zaszkodzić sobie. Dużo czytam, przebywam na wielu grupach, gdzie stylistki dzielą się swoją wiedzą i tę wiedzę wykorzysuję na sobie. A wiele dziewczyn się tak nie interesuje, nie wiedzą co robią źle i potem narzekają.

 Odpowiedz na tę wiadomość  |  Wyświetlaj płasko   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

 Tematy Autor  Data
 Manicure   
AlfredIksinski 23-08-17 11:31 
 Re: Manicure   
kolarka12 23-08-17 16:58 
 Re: Manicure   
jansed 29-08-17 14:04 
 Re: Manicure   
pat_bogusz 31-08-17 10:50 
 Re: Manicure   
marillla 31-08-17 11:54 
 Re: Manicure   
lawirantka1 31-08-17 13:51 
 Re: Manicure   
a.g.a 14-09-17 15:32 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org