piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Manicure

Co sądzicie o zadbanych dłoniach u kobiety? Wiele mężczyzn to lubi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Manicure

Ja bym się z tym udał do specjalisty. Według mnie to jest najlepsze rozwiązanie :)

Demokracja to sprzeczność sama w sobie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Manicure

Kobieta powinna dbać o paznokcie, przy pomocy lakierów hybrydowych. Manicure hybrydowy nie jest trudny do zrobienia i wygląda ładnie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Manicure

Każdy powinien dbać o dłonie. Nie dotyczy to tylko i wyłącznie kobiet, ale też mężczyzn. Manicure hybrydowy to fajna opcja, ale na dłuższą metę może zniszczyć paznokcie, więc lepiej nie przesadzać :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Manicure

Hybrydy potrafią zniszczyć paznokieć. Ja jestem wielką fanką japońskiego manicure.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Manicure

to zapewne zależy od rodzaju płytki, gdyby tak wszystkie niszczył to by go wycofali.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Manicure

Manicure hybrydowy ma pewnie tyle samo zwolenniczek jak i przeciwniczek. Tym, którym z jakiś względów nie podpasował, będą go krytykować, skarżąc się na zniszczone paznokcie. Ja należę do zwolenniczek - robię manicure hybrydowy od prawie 2 lat i nie mam zniszczonych paznokci, ale bardzo o nie dbam, żeby im nie zaszkodzić. I jestem zdania, że skoro ja nie zniszczyłam sobie paznokci w ciągu dwóch lat stosowania (bez żadnych przerw) to właśnie dlatego, że staram się dużo dowiedzieć w tym temacie: co szkodzi, jak ściągać i malować, żeby nie zaszkodzić sobie. Dużo czytam, przebywam na wielu grupach, gdzie stylistki dzielą się swoją wiedzą i tę wiedzę wykorzysuję na sobie. A wiele dziewczyn się tak nie interesuje, nie wiedzą co robią źle i potem narzekają.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org