czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Laptop jaki?

Witam, chcę sobie kupić laptop i znalazłem 2 oferty które mnie interesują ale nie wiem który wybrać. Pierwszy to Toshiba Satellite A660-13P a drugi Sony VAIO VPC-EB3L9E Pomoże mi ktoś?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Laptop jaki?

Wg mnie wybralmym Toshibe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Laptop jaki?

hhhhhppppp

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Laptop jaki?

kup komputer stacjonarny

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Laptop jaki?

oba do bani

szukaj z i7, 4-8 gb ram i karta 256 bit minimum,

reszta to tania tandeta z marketu, pozdro

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Laptop jaki?

tylko nie bierz z windows 10.. to tragedia jakaś

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Laptop jaki?

Jeszcze zależy do jakich zastosowań potrzebujesz - czy gry/multimedia czy głównie do pracy. Poza tym co napisał szarowiak2 dodałbym, żebyś skupił się na laptopach, które nie mają zintegrowanej karty graficznej, tylko dedykowaną, np. modele z GeForce minimum 740/840. Przy takiej karcie to przynajmniej od czasu do czasu w miare komfortowo można w coś pograć czy obejrzeć film w HD. Unikaj laptopów ze zintegrowaną kartą graficzną (np układy Intela), bo w laptopach w okolicach 3k też się takie trafiają. Dobry stosunek ceny do jakości mają laptopy Lenovo ale w razie konieczności naprawy mają problematyczny serwis. Dobre są też Toshiby Satelitte oraz Asusy. W przypadku Acera dobrą cenę i stosunkowo mocne podespoły przypłacamy gorszą matrycą, także musisz uważnie spojrzeć na parametry pod kątem tego co jest dla Ciebie najważniejsze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Laptop jaki?

laptop ma byc cichy a nie grzac sie jak czajnik

brac jedynie sprzet samsunga

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Laptop jaki?

Proponuje sprawdzić na electro.pl tam jest zawsze spory wybór. Ja mam lenaovo i jestem zadowolony. Ceny przystępne i dostawa do domu,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Laptop jaki?

marian spier... z tą tanią reklamą wieśniaku



Autor: marian57 (---.dynamic-ra-2.vectranet.pl)
Mamy boscha i nie narzekamy. Znaleźliśmy ją na stronie electro.pl Znajduje sie tam duży wybór pralek . Ceny też są zróznicowane.



Autor: marian57 (---.dynamic-ra-2.vectranet.pl)
Proponuje posadzić syna przy sobie, on najlepiej będzie wiedział co chce.
Na stronce electro.pl znajdziecie duży wybór i na pewno coś sobie wybierze.


Autor: marian57 (---.dynamic-ra-2.vectranet.pl)
Zawsze gdy szukamy coś do domu korzystamy ze strony electro.pl i tu właśnie znaleźliśmy odkurzacz ETA 086990000 Efektiv spisuje się znakomicie.


Autor: marian57 (---.dynamic-ra-2.vectranet.pl)
Zasadniczo jak robię prezenty, to nie biegam po sklepach.Korzystam ze strony electro.pl Tu zawsze znajdę coś ciekawego. A dla szesnastolatka, to może smartfon / kupiłem siostrze w podobnym wieku/ , lub aparat fotograficzny.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Laptop jaki?

jak dla mnie t bardzo dobre laptopy mają ASUS. Sama mam od kilku lat i jestem bardzo zadowolona

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Laptop jaki?

bo?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Laptop jaki?

Tak jakby potrzebuje laptopa do pracy ale nie pogardziłbym czasami w coś sobie pograć:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Laptop jaki?

laptopy nie nadają się do gier tylko do internetu bo mają słabe karty graficzne i na dodatek mocno grzejące się.Można kupić używany za psie pieniądze i cieszyć się z internetu.Spory wybór jest u naszych sąsiadów i dość tanio:http://ogloszenia.zambrow.org/Category?id=31

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Laptop jaki?

Moim zdaniem laptop z powodzeniem może być sprzętem do gier. Mój laptop do gier jest w sam raz. http://www.wybieramlaptopa.pl/porady/748-jaki-laptop-do-gier-kupic-na-co-zwrocic-uwage

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Laptop jaki?

tylko vaio w tochiba wyłamują sie zawiasy uszkadzając płyte i lub monitor spowodowane jest to słabym odprowadzaniem ciepła i przegrzewają sie plastyki obudowy stają sie kruche i pękają popatrz na allegro obudowa tochiba każda tak samo uszkodzona miałam to wiem i znajomy też miał to 1,5roku po laptopie vaio mam już 3 lata bez problemu mała wady wyłamują sie gniazda w obudowie laptopa co zasilacz się podłącza ale to jest na oddzielnym kabelku co do płyty głównej na wtyczkę idzie i wymiana 17zł nowy + samemu mozna zrobić odrazu środek odkurzyć 30 minut przyjemnej pracy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Laptop jaki?

mam Sony Vaio VPCEH PCG-71911M super maszynka nawet bateria jeszcze około 90 minut trzyma. Sattelite odradzam nawet jak ma świetne parametry opakowanie nie wytrzyma w dodatku klawisze po roku już odpadały w sony jeszcze nic nie odleciało a gniazdo to wiadomo mechniczne uszkodzenie podczas przenoszenia z podłączonym kabelkiem. W dodatku tyle co już razem podróży mieliśmy i ile razy mi spadł to vaio jeszcze śmiga.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Laptop jaki?

Niestety wymienione Sony kompletnie nie nadają się do gier, no chyba że do pasjansa (integra Intela). Vaio to dobre laptopy ale za dobrą konfigurację trzeba sporo dopłacić w porównaniu do oferty Lenovo, Toshiby, Asusa czy Della. Jeżeli szukamy czegoś niekoniecznie super wydajnego ale naprawdę solidnego, mało awaryjnego i z dobrą gwarancją, a do tego czegoś co nie spustoszy nam portfela, to polecałbym Della, jakość sama w sobie, do tego bardzo dobra gwarancja door-2-door. Co do Toshiby to osobiście mam model Toshiba Satellite C55-A-1JL i3-3110M 4GB ramu karta GeForce 740M 2GB i jestem zadowolony. Gry chodzą przyzwoicie, laptop chodzi cicho i elegancko się schładza nawet w upały. Jedyne do czego mam zastrzeżenia to bateria, mogłaby dłużej trzymać niż te 3godz. No ale niestety w laptopach do 2000, które mają przyzwoite możliwości i pozwalają na granie w coś ambitniejszego niż kulki i gry facebookowe, wybór jest niewielki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Laptop jaki?

nie brał bym ani toshiby ani sony. Za sony się przepłaci a toshiby nie są obecnie takie dobre. Laptopy della obecnie są na topie - http://www.dell24.pl/k/347/Laptopy-DELL do wyboru do koloru. Vostro, Inspiron są wystarczające, a XPS jak masz dużo kasy.

Myśl i działaj.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Laptop jaki?

Czasy gdy płaciło się za firmę i jakość już minęły i nie wrócą.Chcąc pograć w gry a tym bardziej nowości nie bierz pod uwagę wcale laptopa po bolączką w nich jest karta graficzna a dokładniej mówiąc jej chłodzenie.Nawet kupując nowego laptopa i go przegrzewając możesz spotkać się z odmową naprawy w ramach gwarancji.Starsze modele były lepiej wykonane niż dzisiejsze nowości.Czasem lepiej kupić dobry i sprawdzony model używany niż nowy i często psujący się.Laptop im bardziej cienki to nie zaleta-to wada.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Laptop jaki?

Bardziej radzę uderzyć w lapki typowe dla grafików, zerknijcie tutaj - http://techfresh.pl/jaki-laptop-dla-grafika-ranking-5-najlepszych-laptopow/ Pewnie, że budżet wysoki, ale ogólnie jeśli masz dobrą konfigurację to całość lepiej chodzi, nie będzie sprawiała problemów. No i sprzęt dłużej wam posłuży.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Laptop jaki?

Ja mam Asusa i jestem bardzo zadowolona, kiedy go kupowałam nie miałam za bardzo kasy, ale uratowała mnie pożyczka na dowód. Wzięłam pożyczkę i spełniałam swoje marzenie o nowym laptopie. Jeśli chcecie mogę podać link do sklepu gdzie go kupiłam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Laptop jaki?

Przejrzyj sobie też parametry tego laptopa -
https://www.morele.net/wiadomosc/hp-elitebook-840-recenzja-dane-techniczne-czy-warto/4089/ . HP dobra marka, a ten model ma naprawdę konkretne parametry, no i z tego co czytam w testach wypadł całkiem dobrze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Laptop jaki?

Pożyczkę na dowód na laptopa możesz dostać też tu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Laptop jaki?

ja to asusa polecam, osobiscie jestem fabenm notebookow, jesli to ma byc taki domowy laptop i ew duuzy ekran mozna sbie podpiac ;) a jak notebooka trzeba gdzies zabrac to nie ma problemu, bo jest dosc maly i lekki.
ale jesli koniencznie to musi byc laptop ro slyszales, że dell ma bardzo dobre procesory, ale uwazaj, na wtyczki, bo są do dup*, lubia wypadac
bylem w szoku, bo jakis czas temu wpadla mi w rece gazetka auchan - daje linka i byly promocje na elektronike i za 2k della szlo kupic

Krzysztof

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Laptop jaki?

spadać trolle

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Laptop jaki?

Dużo daje dysk SSD.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Laptop jaki?

Ja mam laptop z dyskiem SSD. Ale różnica nie jest jakaś powalająca.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Laptop jaki?

Chciałbym kupić laptopa LAPTOP ASUS R541UA-DM1287T . Macie jakieś opinie na jego temat?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Laptop jaki?

Zależy do czego jest Ci potrzebny taki laptop. Ja osobiście bym wybrał Sony

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Laptop jaki?

Ja mam lenovo z ssd i nowy też bym wziął z tej firmy, chociaż po roku padł w tym laptopie dysk ale hdd, dysk ssd dokupiłem osobno. A pożyczkę na laptopa wziąłem na tej stronie www.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Laptop jaki?

ale macie hoojowe poejcie

ssd ok a reszta to co?

jepac zydostwo

brac i7 i meic w duoopie bide

a grafa tyz nie zaintegrowana

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Laptop jaki?

toshiba ma o wiele lepsze parametry niz sony

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Laptop jaki?

Hm, ja wolę lenovo. Od lat mam, w sumie był to mój pierwszy laptop, potem kupiłam następny i następny. Oczywiście najlepiej sięgać po sprzęt z wyższej półki, bo jak się kupi lapek za 1 tyś to nic tylko do śmietnika się nadaje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org