czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Tablice reklamowe

Gdzie najlepiej opłaci Nam się zamówić tablice reklamowe naścienne i wolnostojące? Może znacie tę firmę http://www.studioprinter.pl/ , podobno się czymś takim się zajmuje?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tablice reklamowe

Chyba za dużo już takich reklam i tablic, nic tylko zaśmiecają okolice

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tablice reklamowe

Tez tak mysle. Choć zawsze warto sie pokazać, nie wiele to kosztuje przynajmniej tak mi sie wydaje. Moze warto sie troche inaczej pokazać potencjalnym klientom:) Mozecie zorganizować dla nich jakąś impreze w której sie zaprezentujecie. Czy też pokazy produktowe. Warto wtedy skorzystać z pomocy hostess od Papilio Agency



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tablice reklamowe

Czy tablice reklamowe zaśmiecają okolicę? Z pewnością można to powiedzieć o tablicach, które reklamują polityków! Tablica reklamowa stojąca przed restauracja i zapraszająca na obiad dnia raczej nie zaśmieca ulic, ponieważ na nic jest chowana do lokalu. Jeżeli tablica jest porządnie wykonana, posiada ciekawy projekt to jest dobrą forma reklamy, która nie jest droga. Bardzo fajne projekty wykonuje firma reklamowa Pixel-Projekt: http://pixel-projekt.pl/tablice-reklamowe-krakow/ .
Korzystałem z ich usług i nie można się do niczego przyczepić. Ponadto dużym atutem firmy jest to, że zajmują się zleceniem od projektu aż po sam druk.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tablice reklamowe

Ad4m pisali w komantarzach o tej twojej firemce. Dramat nic więcej. Wszyscy odradzają więc nie wiem po co takich polecasz. Zapłacili ci?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org