sobota, 25 stycznia 2020 napisz DONOS@
Forum ogólne

Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Sklep internetowy

Witam
Od niedawna prowadzę sklep internetowy, jednak sprzedaż nie idzie po mojej myśli. Zainteresowanie moją ofertą jest małe, pomimo tego, że zaproponowałam bardzo dobre ceny. Zastanawiam się co mogę zrobić w danej sytuacji? Jak rozreklamować sklep?

Odpowiedz na tę wiadomość

Re: Sklep internetowy

zależy co sprzedajesz? założenie sklepu internetowego nie równa się dobry zysk

musisz inwestować w stronę m.in pozycjonowanie sklepu, reklama, marketing współpraca z blogerami itp

a później możesz liczyć na zysk o ile produkty które sprzedajesz są dobrej jakości :) i godne polecenia

Pomysłów może być cała masa, wszytsko zalezy od tego co to za sklep i co to za grupa docelowa

Reklama w internecie, znajdź jakąś dobrą firmę marketingową

Postaw na reklamę. Konkurencja w necie jest duża, więc bez tego się nie obejdzie.

Warto zainwestować w pozycjonowanie strony. Może to naprawdę dużo pomóc.

Może ludzie powinni rozstawać się właśnie wtedy, kiedy jednej z osób zaczyna przeszkadzać cudzy oddech.

emoji25 ty taki d.e.b.i.l od urodzenia czy tylko tutaj trollu ?

Przede wszystkim postaw na reklamę sklepu. To bardzo ważny aspekt, jeśli chcesz, by biznes się rozkręcił. Pozycjonowanie strony internetowej sklepu to równie istotna kwestia. Od tego zależy to, czy użytkownik, który szuka danej rzeczy, wejdzie na stronę sklepu. A tak na marginesie, co sprzedajesz? :)

Widać rozchwytywani jesteście skoro przyszło wam szukać darmowej reklamy w Łomży. Odradzam bo widać że kiepscy w tym

Pozycjonowanie to nie wszystko. Przy sklepie internetowym ważna jest wielokanałowość. Social media: facebook, instagram; content marketing, google ads (najlepiej reklama produktowa i remarketing) - inwestując tylko w jedno rozwiązanie nie zdołamy się wybić ponad konkurencję. Część rzeczy można wykonywać samemu, np. prowadząc profile w mediach społecznościowych, czy prowadząc bloga. Trzeba tylko mieć na to czas i chęci. Bez tego sklep jest zdany na porażkę.

nie kupujemy w bieda-sklepikach

To znaczy w jakich? Alieexpress?

Jojoanka w takich które polecasz za kasę

A spożywkę kupujecie w internecie? Czy to może dla Was za duże ryzyko?

mareknowak007 nie żartuj -to bieda-firemka nic więcej

Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:

Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne

Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0