czwartek, 02 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Pomysł na idealną imprezę w pracy?

Szef kazał mi rozeznać temat, a ja kompletnie nie mam koncepcji. Może macie jakieś sprawdzone pomysły na taką integrację?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomysł na idealną imprezę w pracy?

sex grupowy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomysł na idealną imprezę w pracy?

W sumie nie wiem... iść do klubu? A może jakiś wypad poza miasto?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomysł na idealną imprezę w pracy?

assan18 no fajnie macie w robocie, nie powiem... Tak z kolegami z pracy... Strach zapytać gdzie pracujesz...

Według mnie warto rozważyć jakiś tego typu wyjazd integracyjny dla firm - myślę, że wielu osobom coś takiego się spodoba.

Jestem wielka! całe 150 cm w kapeluszu :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomysł na idealną imprezę w pracy?

Najlepsze imprezy robi MOPS.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomysł na idealną imprezę w pracy?

Ci z Lublina już się zintegrowali
http://www.dziennikwschodni.pl/lublin/tragiczny-final-imprezy-integracyjnej-nie-zyje-49-letni-mezczyzna,n,1000204931.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomysł na idealną imprezę w pracy?

Właśnie w polsacie leciało o imprezie integracyjnej i wypadku śmiertelnym psycholog opowiadał że uczestnikom puszczeją hamulce na takich imprezach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomysł na idealną imprezę w pracy?

Wiadomo, że w przypadku wyjazdów, spotkań integracyjnych bezpieczeństwo jest bardzo ważne, każdy stara się dbać o to, żeby miło spędzić czas - dla mnie przynajmniej jest to ważne. Miło, że ktoś myśli o nas i chce nam zapewnić takie spotkanie, nie w każdej firmie tak się dzieje. W tym roku zainspirował nas artykuł http://cowidze.pl/paintball-dla-firm-pomysl-na-firmowy-wyjazd-integracyjny i mam nadzieję, że każdy weźmie udział w grze. Takie wspólne gry integrują pracowników i na to właśnie liczymy :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomysł na idealną imprezę w pracy?

Mi się wydaje, że najlepszym możliwym rozwiązaniem w tym przypadku jest po prostu poszperanie w Internecie. To się naprawdę bardzo często sprawdza.

Pewnych rzeczy po prostu nie można wyjaśnić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomysł na idealną imprezę w pracy?

Impreza w pracy? Chyba najlepiej będzie, jeśli zleci się jej organizację jakiejś firmie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomysł na idealną imprezę w pracy?

lepiej jak zrobi sie to samemu. przynajmniej po ludzku, z usmiechem . radze tak sprobowac :)

AJ Nowik

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomysł na idealną imprezę w pracy?

Też myślę, że lepiej zorganizować to we własnym zakresie. Będzie bardziej swojsko.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomysł na idealną imprezę w pracy?

To już zależy. Ja bym wolała jednak firmę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomysł na idealną imprezę w pracy?


jojoanka nic ci nie da nabijanie sobie komentarzy trollu jeden

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org