niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
aero2 plus internet na kartę

Bts stoi za szpitalem im Kardynała Wyszyńskiego:
http://beta.btsearch.pl/?dataSource=locations&network=26017&standards=&bands=¢er=53.161181%2C22.061408&zoom=14

Jest to bts plusa i aero od czasu chyba poł roku są problemy z rejestracja modemu do operatora plus i aero chodzi o wymuszenie transmisje HSDPA bo taką mam w modemie. Jak już się uda to połączenie jest zrywane.
Problem zgłosiłem do operatorów aero2 i plusa oczywiście aero2 płatne jak by ktoś pytał.

Czy ktoś ma taki sam problem Ks.Janusza 14 ul Rycerska ul Kasztelańska jednym słowem okolice tego bts-a ???

Internet wszędzie działa dobrze tylko okolice tego bts.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: aero2 plus internet na kartę

Czy aby na pewno masz modem zgodny z wymogami regulaminowymi Aero2 - wklejam cytat z forum JdTech

(w momencie uruchomienia BDI było jeszcze jedno absurdalnie wysokie jak na tamte realia wymaganie regulaminowe, a była nim dziesiąta kategoria modemu UMTS (czyli maksymalna prędkość pobierania 14Mbps), której nie spełniała większość modemów dostępnych wtedy (nawet jeśli miały obsługę UMTS/WCDMA900), a jedyny spełniający ten wymóg E353 kosztował wtedy około 400zł, przypomnę jeszcze, że to jest modem 3G bez obsługi LTE (a dziś go dostaniemy już za 10-30zł oczywiście jako używany, bo nowego w normalnym sklepie się już raczej nie uświadczy - jest zbyt przestarzały)
tyle, że ten zapis regulaminowy nie był wtedy kontrolowany przez operatora

a i jeszcze jedno kategorie modemów LTE to \"zupełnie inna bajka\" więc nie można ich porównywać z kategoriami występującymi w 3G )
Spróbuj na innym sprzęcie lub smartfonie gdzie nie powinno być takich problemów - pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: aero2 plus internet na kartę

Tylko żę aero2 działało wszędzie nawet w środku lasu w leśniczówce w Drozdowie.
U mnie w domu działa bez problemu. W tamtym miejscu pół roku temu też działo.
To jak to w końcu jest? W innych miejscach działa pięknie a w jednym jak nie działa to wina modemu?
Tak ze mnie próbowano idiotę zrobić w BOK ale w końcu przyleli zgłoszenie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: aero2 plus internet na kartę

To była tylko sugestia co może być problemem lecz może znasz się na tym lepiej niż ja. U mnie swego czasu wymiana modemu pomogła ale w twoim przypadku jak nie sprawdzisz to nie będziesz miał pewności że to nie jest wina sprzętu jaki posiadasz.Mieszkam w innej lokalizacji i nie powiem ci jak tam pracuje Aero2. Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org