sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Duńczycy podcięli \"orłom\" skrzydła i sprawili im niezłe lanie .

0:4
Przeszacowani malowani chłopcy, zostali znokautowani
i kto robi te rankingi ?
... do tej pory grali raczej z drugą ligą Europy i wpadli w samozachwyt

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Duńczycy podcięli \\\"orłom\\\" skrzydła i sprawili im niezłe lanie .

I co doszedłeś z tego powodu? To teraz umyj ptaka i załóż gacie..

Kasia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Duńczycy podcięli \\\"orłom\\\" skrzydła i sprawili im niezłe lanie .

Popaprańcy znowu pełni radości bo coś Polakom nie wyszło ;). Speech ty musisz mieć naprawde bardzo smutne życie i same porażki życiowe, że swoje frustracje przelewasz ciagle na forum. Szczerze to współczuje takim ludziom jak ty, bo nic w życiu dobrego nie zaznali ale najgorsze ze z taka mentalnością to i nigdy nie zaznają.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Duńczycy podcięli \\\"orłom\\\" skrzydła i sprawili im niezłe lanie .

Spechemu za mało płacą za mały sabotaż

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Duńczycy podcięli \\\"orłom\\\" skrzydła i sprawili im niezłe lanie .

wyjdz i zagraj lepiej... a potem komentuj. Nie wyszlo - trudno jak awansuja na MŚ to nikt nie bedzie pamietal tej porazki wiec trzeba wstac powalczyc o ptk i jechac do ruskich:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Duńczycy podcięli \\\"orłom\\\" skrzydła i sprawili im niezłe lanie .

bardzo dobrze dostali w pizdę...przegrali ..super ten cały kraj jest przegrany....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Duńczycy podcięli \\\"orłom\\\" skrzydła i sprawili im niezłe lanie .

same pisowskie Patryjotyczne wpisy a Polska to tamto Polska najlepsza co za szlam ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Duńczycy podcięli \\\"orłom\\\" skrzydła i sprawili im niezłe lanie .

A Świstek pewnie nie Polak, skoro z tym krajem się nie utożsamiasz? Zapewne z planety Melmac pochodzisz...

Kasia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Duńczycy podcięli \\\"orłom\\\" skrzydła i sprawili im niezłe lanie .

PiSie dupowłazy, ja nie cieszę się , że Polakom coś nie wyszło, tylko realnie patrzę na sytuację. Popatrzcie z kim ostatnio graliśmy i na wyniki.
Czarnogóra, Rumunia, Armenia, Kazachstan, Słowenia towarzyski 1:1,
- takie potęgi futbolu z tradycjami , od lat zajmujące czołowe miejsca w zestawieniach FIFA :)))
Czy wśród kilkunastu ostatnich meczów kadry Nawałki była jakaś drużyna z pierwszej 30tki światowego rankingu , ale taka z \" dorobkiem \" do lat licząca się na futbolowym rynku ?
...Niemcy, Holandia, Szkocja, Czechy, Portugalia, może i Grecja

ale NIE : Mołdawia, Litwa, Gibraltar, Gruzja, Szwajcaria, Islandia, Serbia, Finlandia,

PS:
co do \"... wyjdz i zagraj lepiej... a potem komentuj. Nie wyszlo - trudno...\"

mi akurat wychodzi w czym innym i nie ma trudno , nie każdy musi być piłkarzem, ale oni biorą za to DUŻĄ kasę - to ich zawód i powinno im \"wychodzić \"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Duńczycy podcięli \\\"orłom\\\" skrzydła i sprawili im niezłe lanie .

Wychodzi tobie tylko krytyka wszystkich i wszystkiego. To jest nie możliwe żebyś w czymś odnosił sukcesy ponieważ ten co coś osiągnął nigdy nie skrytykuje kogoś innego poniewaz ma świadomość ile pracy kosztuje dojście do wyższego poziomu. W ostateczności przemilczy. Także kity możesz wciskać podobnym popaprańcom do siebie typu łotr.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Duńczycy podcięli \\\"orłom\\\" skrzydła i sprawili im niezłe lanie .

sfrustrowany nieudaczniku życiowy, pisz na temat !
dzieciaku, ty przez całe swe nędzne życie, tyle nie zarobisz co ja w jeden rok , kto mnie zna wie nawet ile rocznie płacę podatków :)
a że krytykuję , a bo tak , nie lubię dyletantów i oferm życiowych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Duńczycy podcięli \\\"orłom\\\" skrzydła i sprawili im niezłe lanie .

Hahaha pajac. Trafiłeś jak kula w płot. O prawdziwych pieniądzach to nie masz pojęcia nieudaczniku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Duńczycy podcięli \\\"orłom\\\" skrzydła i sprawili im niezłe lanie .

synku, a ile ty masz latek , ze 30ci ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Duńczycy podcięli \\\"orłom\\\" skrzydła i sprawili im niezłe lanie .

haha z archiwalnych tematów wynika : biznesmen, który cztery lata wstecz szukał informatyka by założyć sklep internetowy, posiadacz kilkunastoletniego paska na gaz , zawzięcie poszukujący stacji LPG z \"lepszym\" gazem na którym da się więcej kilometrów przejechać, szukający na forum pracownika z Ukrainy, prawdopodobnie posiadacz na kredyt domu pod Łomżą a i to od niedawna, bo jeszcze w sierpniu 2014r roku pisał, że ruszy z budową za rok :)

... on i prawdziwe pieniądze :))))))))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Duńczycy podcięli \\\"orłom\\\" skrzydła i sprawili im niezłe lanie .

Jeśli cię to interesuje to więcej, ale jakie to ma znaczenie w kwestiach finansowych. Czy wiesz co to jest wolność finansowa? Jeśli nie to się dokształć. Przez takie prostackie rzeczy jak podniecanie się zarabianiem większych pieniędzy przechodziłem już dosyć dawno a teraz doceniam inne rzeczy bo żadne pieniądze nie są w stanie zrobić na mnie jakiegokolwiek wrażenia. Realizuje się w innych rzeczach i wiedz ze zarabianie pieniędzy to jest bułka z masłem w porównaniu do tego ile wysiłku, poświęcenia i pracy trzeba włożyć np. w sporcie. Nie mówię o zawodowstwie bo to to już w ogóle ekstremalny wysiłek i jestem już za stary, ale nawet w amatorstwie żeby być lepszym od innych trzeba mnóstwo poświęcenia. Dlatego szanuje każdego człowieka czy to bezrobotnego czy milionera, czy sportowca na podium czy na ostatnim miejscu, bo on tez musiał pracować żeby wystartować i jest dalej niż hejterzy twojego pokroju którzy tylko krytykują leżąc z grubymi dupami na kanapie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Duńczycy podcięli \\\"orłom\\\" skrzydła i sprawili im niezłe lanie .

Słabo wertowałes bo nic się nie zgadza prócz pracownika z Ukrainy ale to byłem o to poproszony bo nie był potrzebny dla mnie. Zreszta po co ja z tobą się wdaje w dyskusje to sam się zastanawiam. Takich frustratów się nie zmieni.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Duńczycy podcięli \\\"orłom\\\" skrzydła i sprawili im niezłe lanie .

Jakie ty musisz mieć nudne i prostackie życie ze ci się chce wertować archiwum. Mi nawet się nie chce szukać co ty sobą reprezentujesz bo mam ciekawsze rzeczy do robienia i nie wnikam w życie innych. Zreszta jakim palantem jesteś wystarczy przeczytać pare ostatnich twoich postow.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Duńczycy podcięli \\\"orłom\\\" skrzydła i sprawili im niezłe lanie .

Płynie liść po rzece, lecz nurt jej go nie chwyta,
nie ten chu...m co to pisał, ale ten, co czyta.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Duńczycy podcięli \\\"orłom\\\" skrzydła i sprawili im niezłe lanie .

Nic się nie zgadza ??
Nie łżyj synku :))) i nie wypieraj się swoich słów !

Sprawdzenie tego zajmuje 3-5 minut :))))

o masz tu :

haha jakich ty masz znajomych , w jakich kręgach się obracasz biznesmenie, że szukają parobka na gospodarstwo za nędzna grosze , koniecznie Ukraińca, bo na polskiego pracownika ich nie stać ?


Poszukuję Informatyka
Autor: automatyzacja (---.adsl.szeptel.net.pl)
Data: 18-10-13 11:39

Poszukuję namiaru na informatyka z Łomży, który posiada znajomość formatów wymiany danych: xml, csv, json i jest w stanie stworzyć stronę internetową.

...daj jakiś adres strony internetowej tej osoby, bo nie jest to zwykła strona wizytówka i potrzebuję kogoś z doświadczeniem, więc chciałbym najpierw zobaczyć portfolio, czy ten ktoś tworzył przynajmniej sklep internetowy.
_____________________
Re: koszty budowy domu
Autor: automatyzacja (---.lomza.mm.pl)
Data: 11-08-14 10:44

Jestem na etapie poszukiwania firmy do budowy domu. Podajcie namiary na jakieś naprawdę solidne i sprawdzone ekipy,

Re: Budowa domu - jaki koszt?
Autor: automatyzacja (---.lomza.mm.pl)
Data: 13-10-14 12:49

Przy okazji podłączając się do tematu dajcie namiary na jakąś solidną ekipę do postawienia domu.

_____________________

Re: Spalanie LPG Sekwencja
Autor: automatyzacja (---.lomza.mm.pl)
Data: 29-06-13 20:20

Wszyscy polecają BP.
W moim przypadku na gazie z BP zrobiłem 215 km, natomiast na gazie z Venedy lub z Wojska Polskiego robiłem po 230-235 km na jednej butli.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Duńczycy podcięli \\\"orłom\\\" skrzydła i sprawili im niezłe lanie .

...posrańcu i ty mi będziesz mówił ...\" O prawdziwych pieniądzach to nie masz pojęcia nieudaczniku. \"

- za półdarmo nie szuka się pracownika
- porządnym samochodem nie jeździ się na gaz
- i ja sobie dvpy szkłem nie podcieram, nie patrzę na spalanie moich aut , palą tyle ile muszą za wygodę się płaci
- szukając firmy do budowy domu, szukałbym poważnej ogólnie znanej, renomowanej firmy a nie \" ekipy \" na forum ,
zatrudniasz dobrego, renomowanego kierownika budowy, to wszystko za ciebie załatwi, tylko jak ty groszem nie śmierdzisz, to ... ?
- ile ty biznesmenie na tym sklepiku internetowym wyciągasz ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Duńczycy podcięli \\\"orłom\\\" skrzydła i sprawili im niezłe lanie .

Nie zgadza się parszywcu bo w każdym z wątków jest połowa prawdy. Druga połowa to twoje urojenia, które zreszta masz dosyć często zwłaszcza w polityce.
1. Informatyka szukałem do stworzenia jednego programu do automatyzacji pewnych procesow a nie do stworzenia sklepu internetowego.
2. Nie posiadałem nigdy żadnego paska na gaz, a to ze miałem inny samochód wtedy na gaz to nie rozumiem w czym problem, bo tylko u takiego prostaka jak ty posiadanie samochodu na samej benzynie świadczy o prestiżu? Bo moim zdaniem świadczy o rozsądku bo po cholerę dorabiać koncerny jak w te same miejsce zajedziesz za polowe ceny. Zreszta to było w 2013 wiec mogło się coś zmienić nie uważasz?
3. Nie posiadam domu pod Lomza w kredycie, tylko w Lomzy i to taki o którym taki prostak jak ty może tylko pomarzyć. Nie chodzi tylko o aspekt finansowy ale dom to również rodzina a ty na bank jesteś samotnym starym zgredem znienawidzonym przez własna rodzine.
4. Ludzie ze wsi to dla ciebie jakiś gorszy sort? Nie wstydzę się ze mam znajomych na wsi których spotkała tragedia w tamtym czasie i stad takie próby wyjścia na prosto.

Podsumowując to jeśli ja jestem dla ciebie synkiem to musisz być bardzo stary a to jeszcze gorzej świadczy o tobie. Milioner który ujada na forum krytykując wszystko i wszystkich. To się nie trzyma kupy bo to nie możliwe żeby ktoś na poziomie i z kasa był takim debilem jak ty i dodatkowo wchodził z buciorami w życie innych.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Duńczycy podcięli \\\"orłom\\\" skrzydła i sprawili im niezłe lanie .

synku, mam 52 lata ,
- jak można wychodzić na prostą czyjąś krzywdą ? bo co zatrudnią Ukraińca za półdarmo żeby zaoszczędzić , a ty to popierasz ?
- gownozjad będzie tłumaczył : po co dorabiać koncerny i szukał gdzie dwa grosze taniej na litrze :)
są takie samochody do których instalacji LPG się nie montuje !
- pisz o domu , jako budynek ( bo o tym wcześniej pisaliśmy ) a nie dom , jako rodzina - bo dzieciaków każdy dzieciorób może narobić a swojego mieszkania nie mieć !
co do domu/budynek , to nawet nie wiem od czego zacząć, od apartamentu w Łomży czy w Warszawie, posiadłości pod Łomżą, działki z domkiem całorocznym na Mazurach ?
- ciekawe , w takim razie w jakiej branży działa nasz \" biznesmen \" :))))

I MOŻE JUŻ BĘDZIE TEGO NA TYLE ,
TERAZ WRÓĆ DO TEMATU I PISZ NA TEMAT MECZU

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Duńczycy podcięli \\\"orłom\\\" skrzydła i sprawili im niezłe lanie .

Hehe naprawdę dawno nie spotkałem takiego prostaka który się tak podnieca rzeczami materialnymi i tym ile to nie zarabia. Naprawde nie chciałbym się zniżać do twojego poziomu i chwalić na forum zarobkami ani rzeczami, bo to naprawdę nie ma dla mnie znaczenia już w tej chwili. Doksztalciles się co to wolność finansowa ? Jeśli tak bardzo jesteś ciekawski to sam napisz ile miesięcznie zarabiasz to i ja ci napisze. Zakładam po majątku ze niewiele i obstawiam nie więcej jak 20.000 miesięcznie netto ? Chociaż patrząc na majątek i wiek to raczej nawet tego nie masz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Duńczycy podcięli \\\"orłom\\\" skrzydła i sprawili im niezłe lanie .

Automatyzacja bo takich prostaków to trzeba ze świecą szukać, oni maja złote karty kredytowe, sęk w tym że za nią krzty rozumu i tak nie kupią. A do jego wieku dolicz 8 lat, ma równo 60 tkę;)

Kasia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Duńczycy podcięli \\\"orłom\\\" skrzydła i sprawili im niezłe lanie .

De.bilko setny raz ci piszę Kaśka , nie znasz mnie !
więc nie konfabuluj !

WYRAŻAM TU I TERAZ ZGODĘ NA PODANIE PRZEZ Autor: Kasia
MOICH PEŁNYCH DANYCH OSOBOWYCH,
IMIĘ, NAZWISKO, DATA URODZENIA, MIEJSCE ZAMIESZKANIA, NAZWY I SIEDZIBY MOICH FIRM ECT...

-wystarczy ? , NIE PODASZ, jak zawsze głupio się będziesz tłumaczyć i odwracać kota ogonem :)

CZEGO SIĘ BOISZ GŁUPIA ?

zgadza się jedynie złota karta :)))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Duńczycy podcięli \\\"orłom\\\" skrzydła i sprawili im niezłe lanie .

Osobiście nie już ci pisalam wielokrotnie, wystarczy mi to że znam kogoś kto zna ciebie, chcesz to się przedstaw,a nie mi nakazujesz ile mam ci powtarzać? Wystarczy iż latka sobie odejmujesz, czego się wstydzisz głupi Z.S......i?

Kasia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Duńczycy podcięli \\\"orłom\\\" skrzydła i sprawili im niezłe lanie .

A NIE PISAŁEM ?

ZAWSZE ODWRACA KOTA OGONEM I UNIKA NIEWYGODNYCH ODPOWIEDZI

CZEGO SIĘ BOISZ GŁUPIA ? przecież ci oficjalnie pozwoliłem na ujawnienie moich personaliów ,
TO , ALBO PODAJ , JAK WIESZ - ALBO MORDA W KUBEŁ !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Duńczycy podcięli \\\"orłom\\\" skrzydła i sprawili im niezłe lanie .

...ona zna kogoś kto mnie zna :))
w maglu się dowiedziała do przyjaciółki ?

a przyjaciółka, to pewnie ta co roznosi plotki , że .... mój chu.j jest słodki :)
... też w to babciu wierzysz, czy chciałabyś polizać ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Duńczycy podcięli \\\"orłom\\\" skrzydła i sprawili im niezłe lanie .

Nie mam pojęcia skąd wymyśliłeś ową przyjaciółkę, fantazja cię ponosi. Już ci pisałam że z chamami nawet ze złotą kartą kredytową się nie zadaje, wyznaję inne wartości w życiu.

Kasia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Duńczycy podcięli \\\"orłom\\\" skrzydła i sprawili im niezłe lanie .

ZAWSZE ODWRACASZ KOTA OGONEM I UNIKASZ NIEWYGODNYCH ODPOWIEDZI

CZEGO SIĘ BOISZ GŁUPIA ?

PODAJ , JAK WIESZ - ALBO MORDA W KUBEŁ !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Duńczycy podcięli \\\"orłom\\\" skrzydła i sprawili im niezłe lanie .

Mordę w kubeł to możesz swojej kozie wsadzić w trakcie... Nie mam ochoty podawać tu publicznie twoich danych bo i po co? Chcesz chojraku to podaj je sam a nuż ci sprzedaż wzrośnie ha, ha;)

Kasia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Duńczycy podcięli \\\"orłom\\\" skrzydła i sprawili im niezłe lanie .

głupia kłótliwa babciu, to po kigo wała pisałeś, że mnie znasz, wiesz kim jestem i podawałaś niby mój wiek oraz niby moje inicjały Z.S. ?
...a na to to ochotę miałaś ?

gowno wiesz :))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Duńczycy podcięli \\\"orłom\\\" skrzydła i sprawili im niezłe lanie .

Inicjały niby kłamco lub wiek ci się nie zgadza? Więc łżyj dalej, mam to w 4 literach, wiem więcej niż ci się wydaje ale dla siebie.

Kasia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Duńczycy podcięli \\\"orłom\\\" skrzydła i sprawili im niezłe lanie .

CZEGO SIĘ BOISZ GŁUPIA ?

chciałaś błysnąć na forum niby wiedzą i wyszło jedno wielkie kłamstwo
gowno wiesz :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Duńczycy podcięli \\\"orłom\\\" skrzydła i sprawili im niezłe lanie .

teraz napisz coś o moim Safari

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Duńczycy podcięli \\\"orłom\\\" skrzydła i sprawili im niezłe lanie .

A co poklasku szukasz? Nie u mnie.

Kasia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Duńczycy podcięli \\\"orłom\\\" skrzydła i sprawili im niezłe lanie .

Spokój świnia z małpą!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Duńczycy podcięli \\\"orłom\\\" skrzydła i sprawili im niezłe lanie .

Dobre jaja. Kłócą się prostaki. Może jeszcze powymieniajcie się kto co ma i ile ma, kto bogatszym panem jest. Ja poczytam, się pośmieje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org