piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Odszkodowanie

Witam,
po wypadku komunikacyjnym chciałabym ubiegać się o należne mi odszkodowanie niestety nie wiem jak mam się do tego zbarać. Może coś mi podpowiecie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odszkodowanie

Ciężko Ci będzie samej walczyć o godziwe odszkodowanie. Może moja historia w jakiś sposób podpowie Ci, co powinnaś zrobić. Pod koniec poprzedniej zimy miałam wypadek na oblodzonym chodniku. Bo jakiś pacan z mojej gminy zapomniał, że do jego obowiązków należy odśnieżenie tego przeklętego chodnika. Wylądowałam w szpitalu z obitymi kolanami i złamanym obojczykiem. W moim przypadku ubezpieczyciel w przypływie swojej dobroci przyznał mi 4000zł. Co tu robić z takim majątkiem? No i co zrobiłam? Poszłam do prawników z kancelarii Lexa (www.kancelarialexa.pl). Obowiązkiem gminy było odśnieżenie chodnika, a ubezpieczyciela dać mi takie pieniądze, żebym mogła spokojnie siedzieć na rehabilitacji. No to się ubezpieczyciel przejechał, bo dzięki prawnikom dostałam bez mała 4 razy tyle. Dlatego uważam, że samemu jest bardzo ciężko. Idź do prawnika, przedstaw sprawę i dowiedz się, czy możesz coś wywalczyć. Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odszkodowanie

Ja korzystałam z Helpera i jestem bardzo zadowolona. Duży procent sobie liczą, ale odszkodowanie jakie uzyskałam jest kilkadziesiąt razy wyższe niż te które PZU mi przyznało zaraz po wypadku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odszkodowanie

Pomogła mi ta kancelaria http://www.kompensja.pl/ sprawa jest już w toku, pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odszkodowanie

Pomogła mi ta kancelaria http://www.kompensja.pl/ sprawa jest już w toku, pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org