niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
skup książek

Mam pytanie. Czy w Łomży można sprzedać książki (ok. 50 pozycji). Czy jest jakiś antykwariat lub księgarnia, która tym się zajmuje?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skup książek

Wiesz co nie kojarzę w Łomży takiego miejsca, ale możesz zgłosić się z takim księgozbiorem do tego skupu książek - skupujemyksiazki.pl/.
Jest to internetowy skup książek. Wystarczy, że zrobisz listę książek i jak będą zainteresowani to sami do Ciebie dojadą, zrobią wycenę książek i jak się dogadacie to zapłacą gotóweczką. Skąd wiem? Korzystałem już 2 razy z ich usług jak się przeprowadzałem to pozbywałem się starych książek, a nie chciałem ich wyrzucać. Może znajdą jeszcze jakiegoś drugiego właściciela?!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skup książek

na 100 wybiorą trzy i zaoferują po 2 zł.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skup książek

Ja swoje książki sprzedałam na skupszop.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skup książek

Ja w osiedlowym sklepie j mozna sie targowac zawsze:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skup książek

Imię (nazwa) użytkownika: kotbebuch
Posty: 1
E-mail: tolebolekas2@o2.pl

kolejne konto trolla do podbijania tematów

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skup książek

Może lepiej wstawić książki na jakiś serwis ogłoszeniowy? Sprzedasz je tam szybciej i za lepsze pieniądze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skup książek

Można wstawić książki na różne serwisy ogłoszeniowe, grupy na FB itd, ale będziesz musiała czekać aż ktoś będzie chciał kupić daną książkę.

O wiele lepszą opcja jest sprzedaż książek do skupu. Skup płaci od razu gotóweczką, ty masz pewność, że książki odnajdą \"drugie życie\" a skup ma nowe pozycje. Wszyscy są zadowoleni.

Nie wiem czy w Łomży jest taki skup! Ja korzystałem z internetowego skupu książek, który jest prowadzony przez antykwariat Amicus. Skup po dostaniu ode mnie listy i zdjęć książek był zainteresowany odkupem książek.
Transakcja przebiegła w taki sposób, ze wysłali do mnie swojego pracownika, który odebrał książki i zapłacił za nie.
Super sprawa, nie trzeba nic nosić, wychodzić, wszystko załatwiasz online. Przekonajcie się sami: https://skupujemyksiazki.pl/



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skup książek

Wyślij księdzu z Gdańska. Spali pod blokiem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skup książek

Dlaczego z gdańska? każdy spali.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skup książek

Tamten ma wprawę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org