wtorek, 30 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Studia magisterskie-Jański

Chciałabym zacząć studia magisterskie na kierunku pedagogika opiekuńczo-wychowawcza w Jańskim. Co sądzicie o tej uczelni warto czy raczej nie?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Studia magisterskie-Jański

warto jak nic, mój Brat skończył i od razu bez problemu w MC Donald robotę dostał, a syn sąsiadki w Dobroplascie na magazynie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Studia magisterskie-Jański

Kto po takiej uczelni kto przyjmie Ciebie do pracy.Absolwenci tej\"uczelni niby magisterskiej\"nie znają wzoru chemicznego wody utlenionej,nad jaką rzeką leży Opole, czy Poznań,nie wspomnę o takich pojęciach jak całka,logarytm,czy liczby zespolone.Jeśli masz trochę wiedzy to podejmij naukę na politechnice lub jakiejś naprawdę państwowej starej uczelni z robotą potem nie będzie problemu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Studia magisterskie-Jański

Podobno zbytnio nie liczy sie, gdzie zrobisz magisterkę tylko patrzą, gdzie masz zrobiony licencjat.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Studia magisterskie-Jański


Nie prawda

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Studia magisterskie-Jański

licencjat to jest nic, to taki wynalazek nie wiadomo komu służący.i już

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Studia magisterskie-Jański

Pracę nie daje skończenie uczelni \"państwowej\".
Bo po politechnice dostaniecie pracę w Konarzycach przy widłach.
Pracę daje Warszawa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Studia magisterskie-Jański

Najlepiej studiowac u pifffko ipani g. Milon dwieście znikło takie czary mary na jońskiego szybko się dorobisz kasy dużo cię nauczą różnych sztuczeke szczegulnie ci panowie w czerni,chodź do kościoła bo tak każą oni wiedzą co bóg ma dla ciebie najlepszego i najlepsze oni wiedzą w komży o co chodzi.W życiu.

Anatol M.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Studia magisterskie-Jański

Sam kierunek jest bardzo ciekawy i przyjemny. Również kończyłam pedagogikę ale na Akademii WSB, teraz myślę o drugim stopniu ale na innej specjalizacji. Jest tego naprawdę sporo, zresztą zobacz sama http://rekrutacja.wsb.edu.pl/kierunki-ksztalcenia/studia-ii-stopnia

Angelka22

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org