środa, 24 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Sklep laboratoryjny

Gdzie znajdę mikroskopy, specjalne szafki zamykane na zamek elektroniczny itd do laboratorium? Bardzo proszę o pomoc bo nie mogę nic znaleźć a jest to pilne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep laboratoryjny

Nie wiem czy stacjonarnie w Łomży coś takiego znajdziesz. Polecam szukać w sieci. Na allegro, ewentualnie sklepów również powinno byc dość sporo.

Dobry jest na przykład ten sklep laboratoryjny - w ostatnim czasie zamawiałem tam kilka zlewek do szkolnego laboratorium. Wprawdzie sprzętu elektronicznego raczej nie bedą tam mieli, ale wszystko pozostałe co jest potrzebne w laboratorium juz tak.

Joł joł

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep laboratoryjny

Orientuje się ktoś czy w Łomży jest sklep z wyposazeniem do laboratorium, w ktorym kupię cieplarkę laboratoryjną?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep laboratoryjny

********** TROLLU


Autor: Karp30 (---.opera-mini.net)
Data: 15-04-14 17:48

Sprzedaż mieszkania w obecnym czasie to nie jest taka prosta sprawa. Chodzi o to, że na rynku mamy obecnie dużą podaż mieszkań. Patrzę na koszta kredytów hipotecznych na http://www(LINK) i trzeba to podkreślić, że były one kiedyś tańsze. Z moich obserwacji wynika, ze większość ludzi czeka na rozwój sytuacji.


Autor: Karp30 (---.dynamic.mm.pl)
Data: 01-04-14 10:32

Niemniej jednak te kilkanaście groszy na jednym euro czy funcie to jest różnica przy większej sumie.
Sam wolę oszczędzać tak więc warto jest korzystań na przykład z takich stron(LINK) - na tej akurat znajduje się zestawienie kursu euro we wszystkich bankach tak więc warto jest zerknąć, który jest najkorzystniejszy.
Pozdrawiam.


Autor: Karp30 (---.dynamic.mm.pl)
Data: 02-06-14 09:14

A moim zdaniem kredyt konsolidacyjny może byc dobrym rozwiązaniem - jeśli w zasadzie nie jedynym... Dzięki niemu płacimy jedna ratę i kredyt jest rozłożony na dłuższy okres. Wprawdzie suma do zapłacenia będzie większa jednak jest to momentami jedyne rozwiązanie.
Tu (LINK) znajduje się dobre zestawienie takich kredytów - zerknijcie sobie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org