piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Klimatyzaja

Gdzie tanio i dobrze napełnię i odgrzybię klimatyzację?
Jakie ceny?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Klimatyzaja

Tanie mieso psy jedza. Kiedy sie nauczycie, ze nie ma tanio i dobrze. Cos kosztem czegos. Ja klime nabijam i ozonuje w auto klinice na sosnowej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Klimatyzaja

Toż tyle ogłoszeń jest...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Klimatyzaja

wyskocz do Maxusa przy orlenie powiedz ze jestes od Grześka który 5dni temu mial uszczelnienie kompresora może
dostaniesz jakiś rabat...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Klimatyzaja

Hehe, dobre dobre. W miejscu z dużym ruchem śmiało można w ciemno tak powiedzeń. Ryzyko niewielkie, za to możliwy rabat :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Klimatyzaja

Klimę nabije Ci każdy zakład, który ma do tego sprzęt. W naszych realiach już raczej wszystkie zakłady mechaniczne to mają i większość wulkanizacji.
Co do Maxusa to nie polecam z jednego powodu. Otóż pojechałem tam z zatartą sprężarką to stwierdzili, że koszt naprawy to od 1300 do 2000zł. Wyśmiali mnie wręcz, że w starej corsie (15lat) chcę aby działała klima... Może nie chciało im się zaglądać, ale ja kupiłem sprężarkę za 120 i wraz z nabiciem założył mi to inny mechanik za 200zł. Także za ok. 300zł mam zrobioną klimę i jeżdżę już 3 miesiąc i jest ok. Także Panowie więcej chęci, a mniej sztucznego profesjonalizmu. Może mają tyle zleceń, że taki klient jak ja jest dla nich nieistotny - to właśnie dlatego ich nie polecam - brak szacunku do ludzi...

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org