czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Medium w Łomży lub okolicy?

Dzień db;] Jak w tytule wiadomości, chciałam zapytać czy zna ktoś może sprawdzone medium/wróżkę, których usługi można polecić spokojnie, bez naciągania finansowego.. ?
ps. Proszę bez zbędnych hejtowych komentarzy.. Wystarczająco mam się źle..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Medium w Łomży lub okolicy?

Chyba nawet wiem dlaczego...

kk

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Medium w Łomży lub okolicy?

moze lepiej do psychiatry idz zamiast szukac wrozki?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Medium w Łomży lub okolicy?

Jak masz tak źle to chociaż się szanuj i nie rozdawaj pieniędzy oszustom...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Medium w Łomży lub okolicy?

Psychiatra nie jest właściwą osobą w tej kwestii.. Natomiast myśl o aspekcie finansowym właśnie jest i stąd pytanie publiczne o podpowiedź:]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Medium w Łomży lub okolicy?

Nie daj się naciągać, wszystkie pseudo wróżki, czy tego typu ludzie, tylko grzebią w głowie. Nie pozwól sobą manipulować.
Pomoc psychiatry, czy psychologa to nie wstyd, to są specjaliści, nie jest powiedziane, że ci pomogą, ale na pewno nie zaszkodzą, jak w przypadku ludzi, których szukasz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Medium w Łomży lub okolicy?

Dlaczego masz się żle?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Medium w Łomży lub okolicy?

Jak masz za dużo pieniędzy to ja ci powróżę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Medium w Łomży lub okolicy?

Czy ludzie naprawdę wierzą w takie bzdury?????

Kasia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Medium w Łomży lub okolicy?

polecam

http://adonai.pl/zagrozenia/?id=33

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Medium w Łomży lub okolicy?

Wielokrotnie pisałam o wróżkach które wyprały mnie z kasy i zrobiły niezły mix życiowy .Kiedy o tym sobie przypominam rosnie mi pierze ze strachu. Dziewczyno, uwierz mi naprawdę nie warto pakować się w jeszcze większe tarapaty!One tak zmiksują Ci łeb ,że nie będziesz wiedziała o co chodzi .To niezłe cwaniary i zawsze wbijajaą się w system ludzi słabych i potrzebujących.Znam historię kobiety która poprosiła wrożkę o pomoc w znalezieniu męza . wrożka jej pomogła chyba rzuciła jakiś czar bo ów mężczyzna który nigdy nie zwracał na nią uwagi po interwencji wróżki poprosił ją o rekę.Założyli rodzinę. Ale na tyle nieszczęśliwą , że owa kobieta tak była trenowana przez przez owego męża ze popelnila samobójstwo.Ale przed śmiercią pozostawiła list ku przestrodze ludzi jak niebezpieczna jest pomoc wróżek.!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Medium w Łomży lub okolicy?

Gosia, skoro tak piszesz i tak uważasz, tzn. że nie jest z Tobą aż tak źle.
Prawda jest oczywista:
Albo wierzę i ufam Bogu, albo wierzę we \"wróżki\".
Jedno z drugim pogodzić się nie da w żaden sposób.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Medium w Łomży lub okolicy?

Pamiętaj ludzie o tym nie wiedzą często jedno i drugie kojarzy się im tak samo dlatego trzeba uświadamiac . Mowi się jak z trwoga to do Boga a ja dodam na pewno nie do wrożki!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org