czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Mieszkańcy błagają o pomoc Prezydenta RP Andrzeja Dudę

A może Pan prezydent wyremontuję mi mieszkanie ?
Kurde żona widziała takie fajne płytki do łazienki, nasza ma już 3 lata, jak tu można żyć?
K.. dlaczego ja mam płacić za remont mieszkań jakichś nierobów, macie mieszkania ofiarowane wam za darmo, często nie płacicie czynszów i jeszcze źle.
MIESZKANIE KOMUNALNE POWINNY BYĆ NP: NA 5 LAT, a potem won na koniec kolejki !!!
podwinęła się noga w życiu, pomożemy.
ale k.. nie dożywotnio, 5 lat masz stanąć na nogi, nie udało się, trudno, WON !!!.
Dlaczego ja mam ciułać na własne mieszkanie a jakiś ... nierób będzie ŻĄDAŁ remontu swojego mieszkania ZA MAJĄ KASĘ.
Kup se swoje i za swoje se rób !!!!
Ludzie obudźcie się jakim prawem żebrak ma prawo skarżyć się na wysokość jałmużny !!!
Wychowałem się w tej okolicy, nie nie w blokach/kamienicach komunalnych, ale wiem że większość z tych ludzi za sposób na życie wybrało se DAJTA BO MI BIEDA.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mieszkańcy błagają o pomoc Prezydenta RP Andrzeja Dudę

spjerdalaj



dobranoc




zamykam!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mieszkańcy błagają o pomoc Prezydenta RP Andrzeja Dudę

Oni błagają? Przecież oni nie znają słowa \"błagać\". Ktoś nakręca tych ludzi. Prawdopodobnie ktoś nieżyczliwy prezydentowi Łomży. Przecież tam mieszkają alkoholicy, którzy dewastują swoje mieszkania. Oni nawet nie wiedzą kto jest prezydentem Polski. Ktoś chce zrobić zamieszanie w naszym mieście rękami alkoholików. Im jest dobrze w tej kamienicy byle tylko mieli wódkę. Ktoś ich wykorzystuje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mieszkańcy błagają o pomoc Prezydenta RP Andrzeja Dudę

srarsrsrasrasrasrasrasrasasrasrasr

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mieszkańcy błagają o pomoc Prezydenta RP Andrzeja Dudę

RUREK trolu - WON

ZNAJDĘ cIĘ ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mieszkańcy błagają o pomoc Prezydenta RP Andrzeja Dudę

ja cie juz znalazlem


spjerdalaj bo po lbie pisne

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mieszkańcy błagają o pomoc Prezydenta RP Andrzeja Dudę

Najgorzej Jak Się Z Dziada Zrobi Pan.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mieszkańcy błagają o pomoc Prezydenta RP Andrzeja Dudę

kupujący...kamienica będzie remontowana z pieniędzy unijnych a nie z twojej kieszeni więc się nie wypowiadaj jak nie jesteś w temacie ludzie mieszkają całe życie i mają prawo do nowych lokali a Ci co są na listach o lokale to Chamy z wiochy co liczą na krzywy ryj w mieście.A jak chcesz nowe kafle do łazienki to rwij do roboty na czarno a nadgodziny odbierz z MOPSu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mieszkańcy błagają o pomoc Prezydenta RP Andrzeja Dudę

Słoneczko ..
a ta cała Unia to kasę skąd bierze, drukuje czy może tak z naszych podatków....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mieszkańcy błagają o pomoc Prezydenta RP Andrzeja Dudę

Ale dlaczego jedni dostają za darmo a drudzy muszą sobie kupić. Czasami oszczędzają kilkanaście lat aby zamieszkać na swoim ????????.

***************

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mieszkańcy błagają o pomoc Prezydenta RP Andrzeja Dudę

Witajcie w socjalizmie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mieszkańcy błagają o pomoc Prezydenta RP Andrzeja Dudę

Kupujący ma trochę racji bo jedni muszą zarobić na wszystko a drudzy tylko patrzą jak ty publiczne pieniądze wyszarpać! Budżetówka to tylko protestuje i niebotycznych podwyżek żąda




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mieszkańcy błagają o pomoc Prezydenta RP Andrzeja Dudę

Slonce i rurek pewnie są na końcu tej listy. więc trzeba im wyremontować.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mieszkańcy błagają o pomoc Prezydenta RP Andrzeja Dudę

a ty fanka bocianka pewnie na pierwszej liscie jestes to gratulacje Ja akurat mam mieszkanie na które se zapracowałam.O to chodzi że tam mieszkają normalne rodziny nie tylko patole a że w życiu im nie wyszło to nie jest chyba ich wina cooooo..nie każdy se radzi tak jak ty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mieszkańcy błagają o pomoc Prezydenta RP Andrzeja Dudę

Lato 2010 a co do twojego pytania to masz racje ok ale jeszcze raz pisze nie kazdy moze miec taką szanse jak Ty są ludzie ktorzy se nie radzą i nie musza być patologami.Ja uważam że ludzie mieszkają tam tak długo że poprostu im te mieszkania się należą i nie ma czego zazdrościć tylko współczuc a Bogu dziękować że wy tak nie macie tylko se radzicie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mieszkańcy błagają o pomoc Prezydenta RP Andrzeja Dudę

I co wy tak do tej Polowej się czepiacie a wokół was nie ma patoli lub biednych ludzi sami bogacze dla mnie osobisie jest wstyd że w centrum Łomży sa takie obstrupiałe kamienice już dawno temu powinny byc remontowane i to wlasnie z naszych podatków.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mieszkańcy błagają o pomoc Prezydenta RP Andrzeja Dudę

do slonce1 o wypraszam sobie nie nazwałam nikogo patologia .Ale dlaczego jeden na dostać za darmo a drugi musi tyrac
a twoja wypowiedź \"uważam że ludzie mieszkają tam tak długo że poprostu im te mieszkania się należą\" jest śmieszna. Po co się wyprowadzić w lepsze warunki trzeba będzie płacić a tu miasto wyremontuje i będzie git. I proszę nie pisać takich bredni że wszyscy którzy tam mieszkają sa nie zaradni.Bo akurat jedna rodzina którą tam.mieszka jest z kręgu znajomych moich sąsiadów i wierz mi na słowo chciałabyś lub chciałabyś aby tobie też tak się żyło :)

***************

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mieszkańcy błagają o pomoc Prezydenta RP Andrzeja Dudę

Lato 2010 Ci ludzie co tam mieszkają oczywiście nie wszyscy ich rodziny się osiedliły po wojnie i z pokolenia na pokolenie te mieszkania przechodziły w ich ręce.A reszta przybyszy bo tak to nazwe jest po eksmisjach z bloków zapewniam Panią/Pana że oni na pewno nie pojdą na lepszee warunki ani nie wróco do tych kamienic po remoncie bo nie bedzie ich stac na czynsz.A że Pani/Pan musiał ,musiała se kupić mieszkanie to tak jest w życiu nie kazdy moze mieć wszystko.A skoro jest tak rodzina i se radzi to bardzo dobrze.Ja uważam że jeżeli tam ktos mieszka całe życie to dlaczego nie ma prawa skorzystać z lepszych warunków i wyjsc z tej kamienicy chyba juz swoje wyczekaly.Ja też mam tam znajomych i wiem jak żyją nic dodac nic ując.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mieszkańcy błagają o pomoc Prezydenta RP Andrzeja Dudę

Kaśka skoro są po eksmisjach z bloków, zapewne z powodu nie płacenia czynszu? Więc co, teraz następne mieszkanie i zadłużane po raz kolejny? Skoro ktoś miał mieszkanie w bloku i dobre warunki i za nie nie płacił, z powodu eksmisji trafił do tej kamienicy i teraz krzyczy, że chce kolejne mieszkanie, gdzie tu sprawiedliwość?! Mocno rozszczeniowa pozycja paniusiu Kasiu, chyba że mieszkasz tam panienko? Inna sprawa jest z tymi rodzinami które w tych slamsach mieszkają cały czas, bo z tych wszystkich telewizji które ściągnięto i artykułów które napisano można wywnioskować że ludzie tacy też tam mieszkają,ale ci co mieli już lepiej w bloku to było im to szanować.

Kasia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mieszkańcy błagają o pomoc Prezydenta RP Andrzeja Dudę

Lato 2010 Jeszcze jedno jest tylu ludzi co czekają na mieszkania z listy Urzedu Miejskiego.I nie czekają 20 lat tak jak kiedys tylko dostają po dwóch latach bo mają cięzko sytuacje...... mieszkają po stancjach ale radzo se znakomicie i jakos nie slychac pretensji ze oni dostano mieszkanie a o kamienicy przy Polowej az huczy.Moze zacznijcie się interesowac tymi z listy jakimi samochodami jezdza i życie prowadzo bo mieszkają na tych stancjach w lepszych warunkach niż Ci z tych kamienic.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mieszkańcy błagają o pomoc Prezydenta RP Andrzeja Dudę

Kasia vel słońce ma chyba z 18 lat i życia nie zna. Jej się należy i już, a czyja to wina że ktoś mając mieszkanie w bloku nie płacił? Kasi dać szybciutko a ci z listy do roboty.. Daleko panno nie zajedziesz mając takie podejście do życia.

Kasia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mieszkańcy błagają o pomoc Prezydenta RP Andrzeja Dudę

kaska slonce ma tyle lat ile miec powinno a życie znam lepiej niz ty panno kasienko.Mieszkancy z tych kamienic i tak zostano przesiedleni i tak i nikt na to nie ma wpływu.....co tu zazdroscic Ci ludzie co se mieszkania kupuja tpo mają prawo wyboru bo wybiorą se lokalizacje a nawet sąsiadów a tacy ludzie z kamienic czy z listy nie mają bo gdzie im Miasto przydzieli tam musza isc mieszkac i w blokach trafiają sie ludzie z niszy np na Śniadeckiego kto tam mieszka?TAGŻE BEZ ZAZDROSCI TYLKO BRAC SIE ZA ROBOTE I ZARABIAC NA M2

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mieszkańcy błagają o pomoc Prezydenta RP Andrzeja Dudę

Nie jestem z tych osób które komukolwiek czego zazdroszczą, odnosiłam się do tych którzy mieli mieszkania w bloku i ich nie opłacali i nie szanowali i to niczyja wina że warunki im się pogorszyły i dostali eksmisję. Reszty mieszkającej często tam od urodzenia w uragających warunkach szkoda, ale niby czemu wielokrotnie podawać komuś rękę, jeśli ktoś olewa i nie płaci za mieszkanie tym bardziej że w obecnych czasach jest dla takich ludzi tzw dotacja? Jestem zawsze za pomocą ludziom ale trzeba wykazać odrobinę pokory i poszanowania tego co się dostało, a nie tylko macie mi dać bo mi się należy i koniec.Masz dobre rady dla innych odnośnie zarabiania na swoje mieszkanie, szkoda że tylko dla innych. Ta kamienica straszy wyglądem od ponad stu lat,Prezydenci zmieniali się wielokrotnie,a nagonka jest akurat na tego który coś robi w tym kierunku, kończy się budowa bloku na Kamiennej i remontowane są mieszkania na Wesołej.

Kasia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mieszkańcy błagają o pomoc Prezydenta RP Andrzeja Dudę

Czegoś zazdroszczą...

Kasia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mieszkańcy błagają o pomoc Prezydenta RP Andrzeja Dudę

A mi tylko chodziło o to ....
każdemu może się w życiu \"podwinąć noga\"
takim ludziom trzeba pomóc, ale nie dożywotnio....
np. zbankrutowałeś, dałeś się oszukać innym, przepiłeś wszystko co miałeś, ok !
POMOŻEMY CI,
ale k.. nie dożywotnio, masz np: 3-5-10 lat, damy Ci mieszkanie, zapłacimy rachunki za media itp, ale po tym czasie WEŹ W GARŚĆ i zacznij myśleć !!!
Jeśli mieszkańcy mieszkań komunalnych byliby zmuszeni co np. 5 lat przeprowadzić się Bóg wie gdzie i tak co 5 lat, bez pytania, i możliwości wyboru ZAKŁADAM SIĘ ŻE 60 % korzystających z mieszkań komunalnych KUPIŁA BY SOBIE WŁASNE M.
NO i właśnie - stać Cię na samochód (tzn. nie skrupę za 3 tyś tylko za 20-30 tyś) to jesteś w stanie zarobić na własne mieszkanie? a przynajmniej na jego wynajem !
Więc może trzeba popierać partie/osoby/poglądy które nie dopuszczą do powstawania takich sytuacji, a ludzi domagających się od nas zaapierda.. licho wie czego.
Masz swoje - rządź, jesteś na czyjejś łasce = morda w kubeł i się ciesz że nie w kartonie !!!
OGARNIJMY SIĘ BO NIE STARCZY NAM SIŁ ŻEBY UTRZYMAĆ TO BYDŁO CHĘTNE NA DARMOCHĘ ...

A rurek .. już wiem kim jesteś.. poczeka, aż ucichnie ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org