piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Łupież pstry

Mial ktoś? Jak wyleczyliście ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łupież pstry

Myj się nizoralem i szamponem z piromalem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łupież pstry

Pomagają, jeśli stosujesz je w miarę regularnie. Ja stosowałam nizoral dwa razy w tygodniu, w pozostał dni drugi szampon.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łupież pstry

Ja miałam. Początkowo byłe pewien,że jest to luszczyca czy coś takiego. Jednak na szczęście był to łupięz pstry.
Wyleczyłem:
odpowiednią higieną
zmienianiem co 2 dni poscieli
oraz środkiem pityver
http://sposobnaprzeziebienie.pl/artykuly/lupiez-pstry-leczenie-choroby/

Joł joł

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łupież pstry

A jakie są objawy?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łupież pstry

2 dni to może być za rzadko. Ja codziennie zmieniałam pościel, żeby nie było na niej żadnych bakterii i grzybów. Do tego też stosowałam Pityver, cały zestaw. Po tygodniu zaczęły już znikać plamki. A łupież objawia się jasnymi bądź ciemnymi plamami, które wyskakują najczęściej na głowie, ramionach i szyi. Możesz zarazić się nim na saunie, basenie lub na solarium. Na solarium ja się zaraziłam i od tego czasu już nie chodzę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łupież pstry

Ja byłam u dermatologa , przepisała mi lek robiony w aptece. Wpierw musiałam przetrzeć miejsce gąbka nasączona octem , następnie tym preparatem i zeszło wszystko. Również na solarium się tym zaraziłam

anio1

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łupież pstry

Ja też stosowałam Pityver, ale tylko szampon i tak mi pomogło :) Po 2 tygodniach nie było już prawie ani sladu. Teraz tylko raz na miesiac go stosuję zapobiegawczo bo boję się, że wróci, a nie wysusza skóry głowy więc można go spokojnie stosować

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łupież pstry

nie polecam - pieniądze wyrzucone w błoto

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łupież pstry

Czemu nie polecasz pool? Nic a nic Ci nie pomogło? skoro tylu osobom łupież pstry zniknął po tym a tobie nie?
Ja zawsze używałam Nizoralu, ale to troche chyba dziwne skoro łupież wraca mi tak 2 razy do roku...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łupież pstry

czesc

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łupież pstry

A czym się taki łupież różni od zwyczajnego?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łupież pstry

śmiagacz frajerze spadaj

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łupież pstry

czesc

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org