piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Ginekolog do prowadzenia ciąży

Witam, jakiego ginekologa polecacie do prowadzenia ciąży?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ginekolog do prowadzenia ciąży

dr Oleszczuk.Super lekarz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ginekolog do prowadzenia ciąży

Ja polecam dr Sokoła w grudniu będzie 10 lat jak odbierał mój pierwszy poród. Prowadził później kolejna moja ciążę i do dziś jest moim lekarzem. Jest na prawdę opiekuńczy odpowie na każde pytanie A i bez pytań wszystko tłumaczy. Wizyta nie trwa 5 nim każdej pacjetce poswieca tyle czasu ile trzeba. Minusem jest to że jest długi czas oczekiwania i nowym pacjentom jest się ciężko dostać. Ale z czystym sumieniem polecam.

mloda22

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ginekolog do prowadzenia ciąży

Ta ciąża gotowa czy trzeba coś dorobić? Mogę pogadać ze szwagrem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ginekolog do prowadzenia ciąży

Ta ciąża gotowa czy trzeba coś dorobić? Mogę pogadać ze szwagrem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ginekolog do prowadzenia ciąży

Dr Tomasz Sokół lub Dr Robert Pijagin ☺

:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ginekolog do prowadzenia ciąży

Jeżeli już to nie doktorzy tylko lekarze. Żaden z nich nie ma tytułu doktora nauk medycznych.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ginekolog do prowadzenia ciąży

Co to za różnica.. Ważne żeby był dobrym specjalistą w swojej dziedzinie.. Przecież i tak gdy jesteś na wizycie i romawiasz z LEKARZEM to nie mówisz do niego Panie.lekarzu tylko Panie doktorze mimo że takiego tytułu nie ma 😆

:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ginekolog do prowadzenia ciąży

Racja bo Edusia się podlizuje.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ginekolog do prowadzenia ciąży

Czy kobiety w ciąży powinny przyjmować suplementy diety, a jeśli tak, to które, jak długo i w jakiej ilości. Słyszałam że warto brać w ciąży suplementy, tylko... nie te, które większość kobiet przyjmuje. Czytała trochę na http://zdrowietiens.pl/suplementy-diety-podczas-ciazy/ myślicie że te wskazówki warto brać pod uwagę ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ginekolog do prowadzenia ciąży

Jak cię chłop nie zapyli to i suplementy nie pomogą.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ginekolog do prowadzenia ciąży

A jak tam wyglądają obecnie porody w Łomży? Kiedyś bez 1000 zł w kopercie dla lekarza i kosza kaw/ciastek dla pielęgniarek to nie było co nawet przychodzić z prośbą o pomoc ciężarnej. A jak jest teraz? Poprawiło się coś?




No pain, no gain.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org