sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Czy wiesz że..

Narodowy Instytut Leków, placówka badająca bezpieczeństwo szczepionek, przyjęła od FIRMY PFIZER, producenta szczepionek 270 000zł jakiegoś rodzaju dotacji.
Czy można spokojnie podać dziecku szczepienie wiedząc, że firmy farmaceutyczne kupują pozytywne opinie o swoich produktach za tak duże pieniądze? To jest handlowanie zdrowiem naszych dzieci.

Pamiętajcie nie chodzi o to by nie sczepić, ale o to by sczepienia były bezpieczne dla naszych dzieci. Jeśli firmy korumpują naukowców badających bezpieczeństwo produktów medycznych, to nasze dzieci są poważnie zagrożone.

Domagaj się od lekarza by przy podawaniu szczepienia podpisał oświadczenie ( nawet na zwykłej kartce ) że podawana szczepionka jest bezpieczna. Nie będzie miał z tym kłopotu jeśli szczepienie jest bezpieczne.

Franek Kimono

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy wiesz że..

szczepiłem dzieci, zrobię to następnym razem.
Chcesz leczyć wodą święcona - lecz, tylko nie spamuj ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy wiesz że..

gdzie jest admin, że takie brednie puszcza na forum? co z oświadczeniami dla osób, które nie szczepią dzieci, w których zobowiązują się do wyjazdu na madagaskar bez możliwości powrotu?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy wiesz że..

Pamiętajcie nie chodzi o to by nie sczepić, ale o to by sczepienia były bezpieczne dla naszych dzieci. Jeśli firmy korumpują naukowców badających bezpieczeństwo produktów medycznych, to nasze dzieci są poważnie zagrożone.

widać, że poprzednicy mają problem z czytaniem ze zrozumieniem...

--------------------------------------------------------



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy wiesz że..

tak swoją drogą - skąd masz tego niusa Franku o tej dotacji, bo NIL chyba nie powinien brać dotacji od prywatnych firm...

--------------------------------------------------------



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy wiesz że..


polityczne brednie ....
chodzi o to, zeby był wybór .... chcę szczepię, nie chcę nie szczepię ...
koniec rozmowy ...

ale u nas zawsze komuś się wydaje, że wie lepiej od kogoś innego,
dotyczy to zarówno polityków jak i najbardziej gównianego forum w pierdziszewie
mniejszym ....


zawsze znajdzie się jakiś idiota co będzie roztłumaczał, przekonywał, namawiał ....
a na końcu spróbuje obrazić ....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy wiesz że..

Jestem za wyborem a nie przymusem ale ci dostający w łapę wiedzą lepiej od nas.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy wiesz że..

Gdzie dostanę najlepszy kebab ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org