sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Samotność

Nie wiedziałem zbytnio, komu zadać to pytanie więc postanowiłem, że napiszę o tym na forum naszego miasta :). Czuję się samotny w tej Łomży, aktualnie nie mam żadnych znajomych..Gdzie mógłbym poznać jakiś fajnych dobych ludzi? w jaki sposób? bo powoli tracę nadzieję, i garb Mi zaczyna rosnąć od siedzenia przed kompem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Samotność

A dlaczego nie masz znajomych?Masz wredny charakter czy jak? :) A pytasz gdzie poznać ...hmmm moim zdaniem wszędzie znajomość może się narodzić.Wystarczy odkleić się od komputera i wyjść na światło dzienne :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Samotność

Wiele Mi to nie podpowiedziało, ale dziękuję za merytoryczną odpowiedź :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Samotność

Proszę :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Samotność

Żeby poznać ludzi trzeba poprostu chcieć. Każda okazja jest dobra - w sklepie, w barze, na basenie, w poczekalni u dentysty czy po prostu na spacerze. Trochę dobrej woli i powinno się udać. Musisz tylko wyjść do ludzi :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Samotność

No właśnie najlepiej idż do dentysty.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Samotność

albo na cmentarz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Samotność

spacer z psem wieczorkiem dużo ludzi chodzi na spacerki z pupilami można zawsze zagaić rozmowę ,lub bar piwko i zawsze ktoś się znajdzie KLIMATYCZNY bar nie spelunka ;D

... Lekarz kazał przytakiwać

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Samotność

Spróbuj też na mityngach AA.
Nawet jeśli nie \"trąbisz\", to może się przydać na przyszłość.
Pamiętaj, przezorny zawsze zabezpieczony - powiedział zięć owijając i zamykając na kłódkę łańcuch na trumnie z teściową.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Samotność

Poczucie humoru...to jest to :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Samotność

pewnie masz malego penisa i to twoj bol.

ja swojego zaganiacza jak tylko odkrywalem wiedzialem, ze nie moze sie marnowac i chlap na pizdeczki.

palec wkladalem w pupe i od tylca przez siedzenie co drugi dzien inna. czasami zataczalem historie i znowu jazda.


moim zdaniem to jestes leniwa koorwa i do tego bezrobotna, gdzie przytaczasz ukazujace sie twoje odczucie niepokoju zwiazanych ze schorzeniem zdrowotnym dotyczacym dokladniej okolic obszarow grzbietowych wynikajacych z nadmiernego przesiadywania w jednej pozycji czesto niezbyt wygodnej przez wiele godzin.


jednym slowem.


spjerdalaj!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Samotność

Powodzenia życzę!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Samotność

Idz do klubu :Vigor: na ul.M Curie Skłodowskiej tam spotkasz się z ludzmi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Samotność

jest wśród forumowiczów ktoś kto mam wrazenie że kiedyś byl i się zmyl. jak zawsze dzentelmen , jak zawsze empatyczny , jak zawsze morale zawyżone och szkoda gadać. Ciekawe czy tak w cztery oczy by był taki kozak . Ten to dopiero musi mieć przyjaciół!I dobrze że ma to o czym pisze , bo nie mial by czym się zabawiać i o czym fantazjowac!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Samotność

Expertem od zawierania znajomości był speech. Ten to nawet u wenerologa potrafił panienkę zbajerować ;) Ale coś zniknął ostatnio .


Świeć Panie nad jego podłą duszą !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Samotność

Wróci pewnie jak bumerang;) Przecież złego licho nie bierze,może nowy nick wymyśla...

Kasia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Samotność

oN SIĘ NIE NADAJE NA TYM FORUM!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Samotność

Misia 2 utrafiłaś w samo sedno. brawo czujesz pismo nosem .Myślę że się rozumiemy!a jaki Pan świeci nad jego duszą lepiej nie wiedzieć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Samotność

Jednym slowem nick pewnie już jest!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Samotność

Łomża jak zawsze pomocna ;) szczególnie tacy \"ludzie\" jak osobnik rurek. Jesteś śmieszny człowieku, jak nie masz nic do powiedzenia konstruktywnego to zamilcz, bo takie cwaniaczki jak Ty w zakładach karnych pucują kible, i z nas dwóch podejrzewam, że to Ty siedzisz więcej przed kompem, skoro takie głupoty wypisujesz na mój temat, Pozdr ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Samotność

nie przejmuj się on tak ma, jak nie przyłoży to pewnie spać nie moze.Witam Cię na forum . Co prawda znajomości anonimowe.ale może to i lepiej.Zawsze aura tajemniczości jest .Tu poznajesz osobowość człowieka a nie jego wizerunek a pozory mogą zmylić.Moze na takim forum znajdzisz kogoś intersujacego . Zyczę Ci tego z całego serca. a tak naprawdę nie ludzi samotnych otwórz szeroko oczy i serce .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Samotność

zgadłem gościa.

smieciu znam cie i zaraz ci pisne po lbie jak tam pojde,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Samotność

a jednak ja zgadłam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Samotność

mylisz kogos

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Samotność

i hooj

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org