sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
obsługa w sklepie

Chciałabym serdecznie pozdrowić, a zarazem podziękować przesympatycznej Pani, która obsługiwała mnie w sklepie Lux, tzw. blaszaku na Legionów. Jestem w 8 miesiącu ciąży, stałam jako czwarta w kolejce, z ciężkim koszykiem. Pani ok. 50 lat, w ciemnych włosach, specjalnie zaprosiła mnie do sąsiedniej kasy i UWAGA: podeszła, podniosła mój ciężki koszyk z podłogi i sama go przyniosła do drugiej kasy. Oczywiście broniłam się, ale koniecznie chciała pomóc. Nie jestem wierna żadnemu sklepowi, robię zakupy gdzie popadnie, ale pierwszy raz zdarzyło mi się, że obsługa była tak empatyczna i domyślna. Nawet w Rosmannie, gdzie kobiety w ciąży mają niby pierwszeństwo, nie zaproszono mnie do kasy przed innych mimo widocznej ciąży i upalnej pogody.
Nie wiem jak ta Pani się nazywa, bo nie miała Pani plakietki, ale mam nadzieję, że karma wróci i Panią też coś miłego spotka. 🙂 Dziękuję za pomoc, pozdrawiam wraz z mężem i maleństwem w brzuszku. 🙂
P.S Brawo dla PSS Społem za zatrudnianie ludzi, którzy pracują nawet lepiej niż mają obowiązek, a nie za karę! 🙂

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: obsługa w sklepie

Weź się nie zesraj z tego szczęścia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: obsługa w sklepie

To nie mozna bylo podziekowac tej pani osobiscie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: obsługa w sklepie


super komentarze :-)
kultura i empatia ....
brawo, brawo, brawo wy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: obsługa w sklepie

Super,
pozdrawiamy tę Panią :)

Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: obsługa w sklepie

Podziękowałam osobiście :)
Uważam jednak, że na forum nie trzeba wylewać tylko żalów, ale jak coś dobrego się przytrafi to też napisać.

Typowy Polak to jak znajdzie haka na kogoś to zbeszta tę osobę wszędzie, ale jak spotka go coś serdecznego to już cisza. Uznałam, że może ta Pani przeczyta albo ktoś jej powie i tym bardziej zrobi jej się miło. Takie zachowania należy promować i szerzyć. :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: obsługa w sklepie

nie, dotyczy jesteś dżentelmen jak zawsze!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: obsługa w sklepie



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: obsługa w sklepie

Kobity w ciazy potrafia byc dziwne.... Naprawde nie ma sie czym dzielic.... Nic wyjatkowego cie nie spotkalo..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: obsługa w sklepie

Ach ten di Caprio!Panie w ciazy robcie zakupy tylko w sklepie Lux przy Legionów.!A tak nawiasem warto chwalić bo w tych czasach znieczulicy społecznej to taki rodzynek . Ach te rodzynki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org