czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
W ktorym banku kredyt mieszkaniowy ?

Ktory bank jest najlepszy, jesli chodzi o wziecie kredytu mieszkaniowego ? Na pewno wiecie !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W ktorym banku kredyt mieszkaniowy ?

Wzięłam kredyt niedawno - w tym miesiącu. Byłam w prawie wszystkich bankach w Łomży i ku mojemu zdziwieniu najlepsza ofertę przedstawili mi w PKO BP. Tam właśnie wzięłam kredyt na część mieszkania, bo większość miałam wkładu własnego. Wiele osób narzeka na kolejki, obsługę itp. Na Niemcewicza u bardzo milej i kompetentnej Pani wszystko załatwiłam. Osobiście polecam, bo naprawdę odwiedziłam wiele banków i żadna z ofert nie była tak korzystna. Po reakcji znajomych, którzy maja kredyt uznałam, że jednak dobrze wybrałam, bo byli zaskoczeni korzystnymi warunkami.
Pozdrawiam i powodzenia ! :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W ktorym banku kredyt mieszkaniowy ?

Ale koniecznie trzeba miec wkład własny ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W ktorym banku kredyt mieszkaniowy ?

koniecznie :P skoro nie stać Cię na wkład własny to jak ma być Cię stać na spłatę kredytu?

ja brałem w ING u Pani Kasi ;) cała procedura trwała 2 tyg., świetny kontakt i znakomita obsługa :) jestem bardzo zadowolony :) dodatkowo najlepsze warunki jeśli chce się wykonywać nadpłaty



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W ktorym banku kredyt mieszkaniowy ?

PKO BP

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W ktorym banku kredyt mieszkaniowy ?

Wkład własny od 1 stycznia min. 10%

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W ktorym banku kredyt mieszkaniowy ?

Alior Bank kupiliśmy z mężem mieszkanie w tamtym miesiącu, warunki korzystne w programie MDM

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W ktorym banku kredyt mieszkaniowy ?

kula u nogi przez pol zycia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W ktorym banku kredyt mieszkaniowy ?

mójemu bratu tylko pko bp umożliwiło wzięcie kredytu na budowę domu... , gdyby poszedł od razu do nich to by zaoszczędził masy papierologi, które na nic sie zdały oraz upokorzen..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W ktorym banku kredyt mieszkaniowy ?

Boski no tak, lepiej bez kuli u nogi mieszkać u starych albo płacić za wynajem tyle co za ratę kredytu... :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W ktorym banku kredyt mieszkaniowy ?

Do osob, ktore uwazaja, ze osoby wynajmujace mieszkania od innych maja mało rozsadku !

Kredyt mieszkaniowy wcale nie jest tak latwo dostac.
Jak wiadomo, tutaj u nas, ale nie tylko, sporo osob pracuje na tzw. czarno itp. i zarabia niedużo - np. kilkaset zl miesiecznie - wiec jak ma nie pozostac na wynajmie. a brac kredyt m. ?

Nawet , gdyby mieli umowe o prace, zlecenie i zarabiali najnizsza krajowa +1200zł + , to i tak nie dostana kredytu - wymagane jest w bankach +/- 2000zł netto/m-c.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W ktorym banku kredyt mieszkaniowy ?

weź pożyczkę w instytucji takiej jak vivus.pl, czy wonga.pl. Nie tylko nie musisz spłacać więcej niż wzięłeś, ale i raty są małe. Kwoty pożyczki też nieduże, ale chyba można wziąć więcej tych pożyczek. Nie trzeba dużo zarabiać, bo nawet emeryci tam mogą się kredytować. Wszystkie reklamy w TV aż huczą od tego. To podobno nowa forma pozyskiwania gotówki !


Pozdrawiam
Ile nie karmić faceta i tak cycka szuka.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W ktorym banku kredyt mieszkaniowy ?

Na stronie znajduje się artykuł:
http://nasze4katy.net/uniknac-odmowy-udzielenia-kredytu-hipotecznego/ o tym jak uniknąć odmowy dostania kredytu hipotecznego. Tak naprawdę to niewiele osób w Polsce może się poszczycić dużymi dochodami. Większość z nas zarabia tysiąc, dwa tysiące a jednak dostaje kredyty.
Największym problemem na pewno będzie zła historia w bik.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W ktorym banku kredyt mieszkaniowy ?


Autor: Ori (---.play-internet.pl)

Data: 10-12-14 22:29


Ale koniecznie trzeba miec wkład własny ?
///////////////////////////

hahahaha:):):)

i to cała kwintesencja tego forum !!!

ręce opadają , jak można zadać tak głupie pytanie ?

tak, ktoś da ci kasę a ty nawet zdolności kredytowej nie posiadasz !








Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W ktorym banku kredyt mieszkaniowy ?

Skad wiesz, ze temat zakladalam we wlasnej sprawie, nawet jesli, skad wiesz, ze nie mialabym na wklad wlasny itd. ?

czyta sie czasem \" do 100% kredytowanie wartosci nieruchomosci \"

nawet jak ktos nie ma odlozonej gotowki to przez 3-6 mies. moze ja miec i na te 5 % czy wiecej uciula ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W ktorym banku kredyt mieszkaniowy ?

PS:

A co ma vivus do kredytu mieszkaniowego ? Tam max. mozesz pozyczyc 3.500zl.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W ktorym banku kredyt mieszkaniowy ?

Nie wiem jak inni, ale ja nie posiadam szklanej kuli ;/
Odpowiedź jest w miarę prosta - idź tam gdzie najtaniej, gdzie zaproponują Ci najkorzystniejsze warunki.
Jednemu dadzą takie w banku A innemu w banku B. Ostateczna wycena zależy od wielu czynników. Te najważniejsze to wkład własny, zarobki, zadłużenie, wiek... Zapytaj jeszcze na tym forum kredytowym http://www.forum-kredytowe.pl/f125/ - tam masz dział z kredytami mieszkaniowymi. No gdzie jak gdzie - ale tam na pewno będą wiedzieli.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W ktorym banku kredyt mieszkaniowy ?

Najlepiej sobie porównać w porównywarkach internetowych. A oprócz tego dobrze jest też czytać opinie w internecie na temat banków czy kredytów.
Tutaj: http://www.banki-opinie.info/bph-f17/ można przeczytać nie tylko o bankach ale także o pożyczkach więc macie wszystko w jednym miejscu i nie trzeba szukać w internecie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W ktorym banku kredyt mieszkaniowy ?

boski
kula u nogi przez pol zycia


Tak masz racje lepiej za wynajem obcym ludziom placic i dać zarobić niż SPŁACAĆ WŁASNE MIESZKANIE. Oczywiście lepiej coś swojego niż cale zycie na cudze płacić.. takie myslenie a pozniej ludzie z 5 dzieci co rok inne miejsce zamieszkania. az nóż sie w kieszeni otwiera na takie podejście

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W ktorym banku kredyt mieszkaniowy ?

Najlepiej w PKO BP, porównując miesięczne kwoty spłaty kredytu może Cię zainteresować również DB oraz Eurobank, jednak sugerowałbym również uwzględnić dodatkowe produkty niestety =] w przypadku DB są moim zdaniem przesadzone na niekorzyść pomimo najlepszej oferty

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W ktorym banku kredyt mieszkaniowy ?

Na temat kredytów hipotecznych możecie poczytać sobie tutaj -
http://www.totalmoney.pl/kredyty_hipoteczne. Na stronce jest porównywarka różnych banków, więc w jednym miejscu możecie sobie wszystko posprawdzać. Jest też kalkulator zdolności kredytowej, jakbyście nie wiedzieli czy ją macie czy nie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W ktorym banku kredyt mieszkaniowy ?

Allior Bank

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W ktorym banku kredyt mieszkaniowy ?

W przypadku kiedy bank odmówi Ci kredytu spróbuj z pożyczka hipoteczną tutaj http://pfphermes.pl/ . U mnie się sprawdziła, kiedy bank nie przyznał mi kredytu :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W ktorym banku kredyt mieszkaniowy ?

Jeśli myślisz o kredycie hipotecznym to możesz śmiało pomyśleć o tym, aby wziąć tego typu kredyt w internecie. Dzięki temu ograniczysz formalności do minimum. Poczytaj koniecznie na stronie https://kredyt123.pl/kredyt-hipoteczny, okres kredytowania jest nawet do 30 lat. Myślę, że to korzystne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W ktorym banku kredyt mieszkaniowy ?

Polecam sprawdzić kredyt w PKO BP. Klienci, którzy mają tam konto od 6 miesięcy mogą liczyć na niższą marże. Z innych banków wiem, że ING ma teraz jakąś promocję. Tutaj znajdziecie aktualny ranking.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W ktorym banku kredyt mieszkaniowy ?

Biuro Kredytowe

Mamy oferty wielu bankow i pozyczki pozabankowe :

- gotowkowe
- hipoteczne
- konsolidacyjne
- inwestycyjne
- kredyty samochodowe +leasing
- faktoring
- prywatne pozyczki pod zastaw

----------------

W razie zainteresowania proszę o zgłószenie na maila oraz odpowiedzi na kilka pytań:


jak obsługiwane są dotychczasowe kredyty ??
ile dni opóźnienia w spłacie bieżących kredytów ??
jakie obciążenia – jakie banki/raty/kwoty do spłaty ??
jaka wysokość dochodu i z jakiego źródła ??
w jakich bankach były składane wnioski ??

czy ma Pan/i raport z BIK-u ?? /ew. proszę o przysłanie do analizy, to bardzo pomoże/

gdzie Pan/i mieszka ??

Biuro Kredytowe
AK/ signum@opoczta.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W ktorym banku kredyt mieszkaniowy ?

A co myślicie o tych propozycjach https://finanse.rankomat.pl/kredyty/kalkulator-gotowkowy ? Moim zdaniem są one dość warte uwagi :)

Dwóch rzeczy pragnie prawdziwy mężczyzna: niebezpieczeństwa i igraszki. Przeto pożąda kobiety, jako najniebezpieczniejszej igraszk

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W ktorym banku kredyt mieszkaniowy ?

Myślę, że najkorzystniejszych ofert trzeba szukać w największych bankach, ale na pewno nie można się ograniczać tylko do nich.

Np. taki PKO BP ma dosyć rozsądną ofertę jeśli chodzi o kredyty, a dodatkowo posiada całkiem ciekawy asortyment \"standardowych\" produktów - lokaty, rachunek oszczędnościowy, bezpłatne konto osobiste, rachunek walutowy, itd.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W ktorym banku kredyt mieszkaniowy ?

A z kolei ja skorzystałam z oferty kredyty hipotecznego w bz wbk i jestem z żoną bardzo zadowolony. Przede wszystkim z tego względu, że mieliśmy korzystne warunki i otrzymaliśmy kredyt w wysokości aż 75% wartości mieszkania. To jest naprawdę sporo, jak na polskie warunki i między innymi dlatego z czystym sumieniem mogę polecić tę ofertę. Ponadto jestem zdania, że lepiej oszczędzać na mieszkanie, żeby chociaż mieć na wkład własny. Kaskę odkładaliśmy z Hanią na specjalne konto - https://www.bzwbk.pl/konta-bankowe/konta-oszczednosciowe/konto-oszczednosciowe/konto-oszczednosciowe.html i jak widać, ten krok się opłacił na dłuższą metę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W ktorym banku kredyt mieszkaniowy ?

A z kolei ja skorzystałam z oferty kredyty hipotecznego w bz wbk i jestem z żoną bardzo zadowolony. Przede wszystkim z tego względu, że mieliśmy korzystne warunki i otrzymaliśmy kredyt w wysokości aż 75% wartości mieszkania. To jest naprawdę sporo, jak na polskie warunki i między innymi dlatego z czystym sumieniem mogę polecić tę ofertę. Ponadto jestem zdania, że lepiej oszczędzać na mieszkanie, żeby chociaż mieć na wkład własny. Kaskę odkładaliśmy z Hanią na specjalne konto - https://www.bzwbk.pl/konta-bankowe/konta-oszczednosciowe/konto-oszczednosciowe/konto-oszczednosciowe.html i jak widać, ten krok się opłacił na dłuższą metę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W ktorym banku kredyt mieszkaniowy ?

Jeśli chcecie wiedzieć, jakie kredyty hipoteczne są polecane, to na ten ranking https://hotmoney.pl/ranking-kredytow-hipotecznych-kwiecien-2019/ warto rzucić okiem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W ktorym banku kredyt mieszkaniowy ?

To zależy co rozumiesz przez słowo \"najlepszy\"... :) Banków w Polsce jest naprawdę dużo, więc wybór tego odpowiedniego nie jest łatwy. Warto korzystać z porad jak https://faktywroclaw.pl/20201216352128/ktory-bank-wybrac-we-wroclawiu-kiedy-zakladasz-konto-lokate-bierzesz-kredyt gdzie doradzają, na co warto zwrócić uwagę wybierając bank.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W ktorym banku kredyt mieszkaniowy ?

Kredyt nie tak łatwo dostać. W Polsce najłatwiej dostać mandat ale nie ten poselski tylko ten na drodze . Policja jest teraz bez zasad etycznych , które mieli starzy policjanci i pewnych rzeczy nie robili , które to bez skrupułów robi teraz smarkatertia bez poczucia ,że tak nie przystoi. Bawią się w kowboj i nawet mandaty lepią biednym studentkom , które przechodzą przez jezdnię nie na pasach. Smarkateria niech jedzie na szkolenie do Paryża , czy Londynu i pouczy się jak przechodzi się na czerwonym. No i nie ściga się ludzi spieszących się do pracy , którzy po. zapłaceniu mandatu dygają w biednym zakładzie dzień za free - wszystko przez tych nadętych frajerów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W ktorym banku kredyt mieszkaniowy ?

Na pewno nie w bankach państwowych, ponieważ tam kredyt jest drogi!
_______________________________
http://rzetelneprace.pl/przykladowe-tematy-prac-magisterskich-z-pielegniarstwa/

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org