sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Tatuaże cała prawda

W obecnych czasach modne jest zdobienie ciała tatuażami. Dla mnie jest to mało atrakcyjna dekoracja a wręcz przeciwnie. Ale kiedy wyczytałam prawdę o barwnikach przeraziłam się. Pewien pracownik masażu przechwalał się, że owe barwniki poświęcane są demonom na czarnych mszach co kolwiek to znaczy. Mówił też, ze w skład niektórych wchodzi krew ludzi co prawda mówił o Afryce ale nie wiadomo do końca jak to jest.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tatuaże cała prawda

Ciemnogród... No ku*wa, ciemnogród.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tatuaże cała prawda

:)))))))))))))))))))))))

a nie pisałem : ... ja pierdziele, ile tu na forum jest debili :))))

walteralf - pijaczko i ladacznico !!!!!!!!!!! zmień dilera :))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tatuaże cała prawda

Witaj Wateralf , jestem staroświecki i dla mnie tatuaż u kobiety jest tym samym co
popsute zęby i przykry zapach , zresztą u chłopa też , w moich czasach takie pseudo
ozdoby nosili bywalcy wiezień tudzież innych miejsc odosobnienia ...żadna ozdoba
głupota i szpetota...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tatuaże cała prawda

walteralf - następna nawiedzona, wystarczy przeczytać jej kilka tematów i wiadomo co za jedna : zdewociały stary moher i do tego , jak ksiądz jej powiedział :pijaczka i ladacznica :)))


znalazła bratnią duszę u forumowego idioty alkohola - Autor: c2h5oh -
Andrzej Piotrowski


też naćpany czy wiecznie pijany , do tego głupek stary dziad celebryta :
Andrzej Piotrowski forumowy celebryta, który ośmieszył się na całą Polskę , udzielając wywiadu , o tu :
https://www.youtube.com/watch?v=du0h1WXkp0A&feature=youtu.be&t=14


IDIOTA WSZĘDZIE WIDZIAŁ TEORIE SPISKOWE,
SNUŁ CORAZ TO NOWE BZDURY,
NIE CZEKAJĄC NA ZAKOŃCZENIE ŚLEDZTWA


JAKIM TRZEBA BYĆ IDIOTĄ , ABY SPECJALNIE TAM GNAĆ 150 KM W JEDNĄ STRONĘ ?

A BYŁO TAM WSZYSTKIEGO KILKADZIESIĄT OSÓB Z CAŁEJ POLSKI,
w tym , większość to dziennikarze , gapie i policja
:)))))
WŚRÓD NICH - NASZ FORUMOWY IDIOTA :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tatuaże cała prawda

Fajnie że Jesteś. POZDRAWIAM

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tatuaże cała prawda

Weszka pianę toczy i kibel w domu obszczywa pewno niedługo do psychoanalityka
na wizytę się umówi , jak wcześniej u weterynarza na wściekliznę się nie zaszczepi...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tatuaże cała prawda

tu też stary dureń alkoholik , dał ciała w temacie :)))

http://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=766019&t=766019


Andrzeju Piotrowski, tu taki głupi od kolan czy od małego ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tatuaże cała prawda

Może moją suczkę w ogon pocałować tylko uważaj bo jak wyczuje zboka to będziesz
tak wyglądał jak ten na filmie z CNN w USA ha ha ha szczylu domowy...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tatuaże cała prawda

alkoholu, stary pierdzielu -
pochwal się teraz , jak pisałeś w innym temacie, że
jak sikasz , to kucasz :)
a na co dzień nosisz peluchomajtki, bo tak ci żona kazała :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tatuaże cała prawda

Ksiądz Piotr Glas nazywający siebie samotnym wilkiem walczącym ze złem mówi że człowiek często gdy zrobi pierwsztatuaż ni e może się powstrzymać przed następnym jest to wręcz natręctwo.Mówi że te farby są rzeczywiście mieszane często z krwią ludzką lub prochami ludzkimi dlatego człowiek otwiera się na działanie zła.Nie musi to mieć miejsca zawsze ale zdarza się że tacy ludzie przychodzą do tego księdza po pomoc,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tatuaże cała prawda

Zawsze jak sikam to siadam na sedes ... nie mam przyjemności w obszczywaniu
ścian i podłogi , to dla mnie normalne jak jedzenie nozem , łyzka i widelcem ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tatuaże cała prawda

alutka,nawet nie wiem co więcej mógłbym dodać,wszystko ujęłaś tak dobitnie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tatuaże cała prawda

Coś ciekawego z Birmy:Tradycja tatuowania twarzy zaczęła się ponad 300 lat temu, gdy urodziwe kobiety były porywane z wiosek przez żołnierzy panującego króla. Wówczas rada plemienna postanowiła, że wszystkie dziewczynki w wieku 7 lat zostaną poddane przymusowemu tatuowaniu twarzy.
Czyli fakt udowodniony,że tatuaż to nie zło-ŹLI I ZEPSUCI,są tylko ludzie,w ludziach siedzi wszelkie zło nie w przedmiotach,prochach czy czymś takim.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tatuaże cała prawda

walteralf chłopie czy dziewczyno,straszne jest to że propagujesz takie idiotyzmy nie dziwię się że przewalili ciebie na rozum jacyś odnowiciele w duchu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tatuaże cała prawda

Sorki dopiero zobaczyłem,że jesteś płci żeńskiej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tatuaże cała prawda

S.Lem \" Nie wiedziałem że na świecie jest tylu idiotów dopuki nie skorzystałem z internetu\"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tatuaże cała prawda

ja bym chciała sobie zrobić tatuaż ale trochę się boję tego towarzyszącego bólu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tatuaże cała prawda

Obejrzyj jaki ból usuwanie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tatuaże cała prawda

A dlaczego chcesz zrobić ten tatuaż, lawirantka 1,tak sobie.Wiesz niektórzy robią bo lubią,a inni bo trendy.Ale sa i tacy, którzy dziarają np.imię dziecka.Wtedy ból nie jest tak istotny i po wszystkim nie pamietasz o bólu.
Ale jak chcesz zrobić ot tak bo fajnie to boli i zapamietasz ten ból, jeszcze zależy gdzie chcesz zrobić.Są miejsca bardzo bolesne.
Ale co kto lubi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tatuaże cała prawda

Tatuaże już wyszły z mody. Raczej ludzie usuwają

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tatuaże cała prawda

Czary mary, były są i beda :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tatuaże cała prawda

Najbardzej kontrowersyjne jeast tatuowanie symboli religijnych bo to wcale nie oznacza bycia fanem wiary a wręcz przeciwnie . Znam takich którzy maja takie tatuaże a sa obsceniczni , pogardliwi i żli.Moim zdaniem profanują co święte.Niektórzy z was nazywają mnie moherowy beret bądż dewotka zapewniam was że daleko mi do takich określeń. Wiem ile syfu dzieje się na świecie jak jeden drugiego chce wciągnąc w ten syf dlatego mam takąpostawę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tatuaże cała prawda

Gratuluję. Ciekawe czym nas jeszcze zaskoczysz?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tatuaże cała prawda

Czy jak zawsze chcesz mnie obrazić.?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tatuaże cała prawda

A kiedy wyczerpie ci się system nienawiścii do ludzi?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tatuaże cała prawda

i zwierąt

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tatuaże cała prawda

Może powinnaś przestać wierzyć we wszystko co słyszysz? Takich bzdur dawno nie słyszałem. Nie podoba Ci się, to nie rób i nie wymyślaj niestworzonych historii. Ciemnogród i tyle. Może poczytaj kompetentne źródła mówiące o składzie barwników?Mam tatuaże i zdarza mi się chodzić do kościoła. Jakoś mnie nie odrzuca, ani nie powala w konwulsjach przed wejściem;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tatuaże cała prawda

.Gosia sieje ferment.....niettey,,ale potrzebuje wsparcia swoich samotnych mysli,,,,,to z nudow,,,ja ja rozumiem.....tez nie pochwalam tatuazy,,,,ale po jaka ccholere uzywa slow PRAWDA jakby posiadla wszekie mądrosci,,,,,,,moze lepiej skupic sie na jakiejs dobrej lekturze a nie pouczac tu na forum jako wszystkowiedzaca,,,bo przeciez kazdy juz wie ,,ze to sa wywody po alkoholu.....samotnej kobiety,,,,moze lepiej posatwic na podroze....rekonesans....albo poszukac pracy np w sklepie zoologicznym,,,,cokolwiek a nie utrwala ludzi w przkonaniu,,ze świr ,,,PO CO...przeciez w rezulatacie nikt tych wywodów nie traktuje poważnie,,,Goska wez jeden temat i zcznij pisać ksiązke,,,,sama juz nie wiem,,,albo dobre depresanty,, ech pozdrawiamy z PIotrem,,,,my w u przyjaacioł do pelen dobrych ludzi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tatuaże cała prawda

Myślę, że to pewnie bardziej taka miejska legenda. Nie należy we wszystko wierzyć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tatuaże cała prawda

Zzz z tą książką też trzeba uważać bo jak to będzie \"Mein Kampft\" to objawy mogą się nasilić. Coś poradzisz, jakiś tytuł?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tatuaże cała prawda

,,,najlepiej pisać o milosci do natury.........dziekowac Bogu za kazdy dzien życia,,,,i wychodzic od siebie ....bez impotowania

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tatuaże cała prawda

pu

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org