środa, 01 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Niebezpieczne pamiątki z wakacji

Chcę wam teraz napisać jak niebezpieczne są przypadkowe pamiątki z wakacji.Pewien pan będąc na wakacjach w Egipcie zakupił papirusy egipskie Zapłacił fortunę. Lecz gdy wrócił do domu coś złego zaczęło się dziać w jego życiu. Ktoś polecił spalić to paskudztwo . Lecz to nie pomogło.Człowiek ten nie mógł sobie z tym poradzić i musiał zapłacić najwyższą cenę jaką jest życie. Z kolei inna osoba stwierdziła że podobne papirusy sprawiły jej problemy i postanowiła je równiż spalić lecz te nie poddały się próbie ognia. Poszła z tym do księdza a ten odprawił egzorcyzmy i dopiero wówczas uległy one utylizacji. łepiej zanim wydacie fortunę na egzotyczną pamiątkę zastanówcie się czy aby warto.




pewien

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niebezpieczne pamiątki z wakacji

.....Czy aby warto jechać na wakacje ....!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niebezpieczne pamiątki z wakacji

Ja mam papirusy oryginalne od 20 lat i poza tym ,że osiada na nich kusz żadnych
skutków ubocznych nie stwierdziłem , również posażki boga z głową szakala nic nie
szkodzą...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niebezpieczne pamiątki z wakacji

pisze otych przypadkach które znam , widocznie nie wszystkich to dotyczy ale myślę że lepiej się wystrzegać a na wakacje jak najbardziej jechać!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niebezpieczne pamiątki z wakacji

Jeszcze raz wam przypomnę . przede wszystkim nie korzystajcie z usług wróżek ja kiedyś się skusiłam nataką poradę i gorzko tego żałowałam!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niebezpieczne pamiątki z wakacji

Trochę więcej szczegółów bo takie ogólniki to brzmią jak zabobonne wierzenia ludowe

bigi2004

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niebezpieczne pamiątki z wakacji

O jakich szczegółach mówisz? To jest temat rzeka!Mowi się otych sprawach zabobonne wierzenia ludowe i ja tak to określałam dopóki nie wpadłam w ich reżim. Teraz tylko ostrzegam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niebezpieczne pamiątki z wakacji

c2h5 oh Jeżeli nie masz ztym problemu to się tylko ciesz. POZDRAWIAM

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niebezpieczne pamiątki z wakacji

Jak to mówią Zycie to nie je bajka i różnie bywa ..., ale zawsze za kłopoty winni sa
ludzie nie papierki i figurki , a taw w ogóle to Pozdrawiam i WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niebezpieczne pamiątki z wakacji

c2h5oh i tym mądrym akcentem,zakończyłbym ten durny temat.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niebezpieczne pamiątki z wakacji


co jaracie ? gdzie i po ile to chodzi ?
\"kusz\" na tym raczej nie osiada :-)

bardziej poważnie:
korzystanie z wróżek itp. rzeczy jest grzechem, co w krajunaszym tak bogobojnym, patriotycznym i miłoesiernym każde dziecko wie .... to się trzeba na coś zdecydować .... no chyba że jak to u nas w Polsce !

wierzacy ale niepraktykujacy
wyborca ale nieniemyślący
Polak przeciw emigrantom
i kur...wa zawsze dziewica ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niebezpieczne pamiątki z wakacji

c2h5 oh Tylko widzisz gdybyś wiedział że upadniesz to byś usiadł,lub często syty głodnego nie zrozumie. DZIEKUJE ZA POZDROWIENIA!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niebezpieczne pamiątki z wakacji

Mam wrażenie że wiesz coś na temat walki ze złem. Podobała mi się twoja postawa w sprawie Magdy. Dopóki będziemy o tym głośno mówić prawda zwycięzy.Mam wrażenie że wielu osobom to sięnie podoba. Każda pozytywna postawa podnosi wiarę w ludzi.naprawdę cieszę sie że wróciłeś.Nieraz gdy czytam wpisy na forum naprawdę robi mi się słabo i zastanawiam się skąd w ludziach tyle jadu.Mam wrażenie że niktórzy się tym karmią.Za moje kłopoty właśnie winny jest człowiek i system.śystem nie sposób jest zmienić ale staram się ostrzegać ludzi by nie wpadli .Program komputerowy błękitny wieloryb to obecnie wielka zmora internetowa rodzin.Ktoś mi napisał że trzeba głośno mówić o tych sprawach i mam nadzieję że komuś pomogę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niebezpieczne pamiątki z wakacji

A mi kolega z Egiptu przywiózł 2 skarabeusze , chodzą sobie po mieszkaniu i żadnych skutków ubocznych nie stwierdziłam od 2 lat.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niebezpieczne pamiątki z wakacji

Jedna nawiedzona, moher @ walteralf , drugi @ c2h5oh czub, forumowy celebryta wszędzie widzący teorie sPiSkowe :)
... a to się towarzystwo do dyskusji zebrało :)

haha
po długiej przerwie odezwał się na forum zaginiony alkoholik :)

Witamy :

Andrzeju Piotrowski vel forumowy alkohol c2h5oh

a to ty już wyszedłeś po odwyku, wszyscy się tu martwiliśmy o ciebie, jak cię w wariatkowie zamknęli :))

... no i jak tam dół psychiczny już minął ?
psychotropy pomagają ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niebezpieczne pamiątki z wakacji

aklhol, też wszędzie widział pająki i białe myszki :)
a walteralf , sama pisała jak to ksiądz ją podsumował ; pijaczka i ladacznica !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niebezpieczne pamiątki z wakacji

Nikt normalny nie uwierzy w takie durnoty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niebezpieczne pamiątki z wakacji

Wesz łonowa głosu dostała...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niebezpieczne pamiątki z wakacji

... to jak alkoholu, bedziem się stszelać :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niebezpieczne pamiątki z wakacji

Szmato forumowa czubie i ćwierćmuzgu resztę to ty wszo wiesz co o tobie myśle
bękarcie po

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niebezpieczne pamiątki z wakacji

Do Waterfala nie musiałem wracać bo 2 tygodnie byłem na wczasach w okolicach
Wrocławia , a tam kiepski zasięg... i wolałem spędzać czas na wodnych masarzach
w Uniejowie , zwiedzać siedzibę rodową książąt Czrtoryskich tudzież innych bardzo
przyziemnych sprawach które trafiają się wieczorami...he he he. Potem mieliśmy
chrzciny pierwszej wnusi Nicole - Brytyjki... i tak mi czas zleciał ,az do dzisiaj...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niebezpieczne pamiątki z wakacji

tu jak wygląda forumowy celebryta Autor: c2h5oh :

https://www.youtube.com/watch?v=du0h1WXkp0A&feature=youtu.be&t=14

... sympatyczna morda :)



żona już wróciła z tego sanatorium, to pewnie i z sąsiadkami ma teraz temat do dyskusji przy kawce, wspominając jak to ją chciałeś sprzedać arabom w Egipcie :))
tylko czy jest dumna z tego co tu wypisywałeś w tym czasie na forum ?
wątpię, aby był to powód do dumy :)
o masz :
http://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=763415&t=763414

... a teraz bierz swoją sukę amstaffa i na spacerek :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niebezpieczne pamiątki z wakacji

A ja dziś mialem sen - Macierewicz mi rękę uścisnął .... Co to może znaczyć

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niebezpieczne pamiątki z wakacji

zara zara ...dobre to ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niebezpieczne pamiątki z wakacji

My tu sobie gadu, gadu ale uwierzcie mi, są ludzie którzy mają ztymi sprawami o których piszę wielki problem.Często nie mają patentu na rozwiązanie.Ludzie im mówią to gusła to zabobony nikt ich nie rozumie i nie umie pomóc i dramat gotowy.ńie każda pamiątka przynosi pecha. ąle jeśli masz coś co stawia twoje życie na głowie to się z tym nie wiąż.łudzie mają mnóstwo w domach przedmiotów związanych z kultem zła i nie wiedzą o tym,i tak brną w nicość.e przedmioty te są często powodem bóli nieznanego pochodzenia.Wmoim przypadku początkiem był nie przedmiot lecz nowe miejsce zamieszkania.To oczm piszę to nie zabobonne wierzenia ludowe i gusła to samo życie.

Mam nadzieję że czytają to ludzie których to dotyczy.





















mam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niebezpieczne pamiątki z wakacji

Niebezpieczne pamiątki z wakacji?
To mi przypomina pewną młodą kobietę uskarżającą się na ciągły stres. A której koleżanka doradziła krótkie wakacje nad morzem.
Po powrocie pyta o samopoczucie, co i jak, i czy lepiej?
-nie mam stresu, nie mam okresu, i nie mam adresu, odpowiada była zestresowana.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niebezpieczne pamiątki z wakacji

Ha ha ha ten brak adresu to poważna sprawa.... he he he

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niebezpieczne pamiątki z wakacji

Speech sprawiają ci radość wredne docinki innym? A bez ubliżania nie można rozmawiać? Nie musimy z nikim się zgadzać ale kulturalnie( w miarę) rozmawiać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niebezpieczne pamiątki z wakacji

kkaska007, tak sprawiają i nawet mnie teraz bawią , trzeba było protestować dużo wcześniej , jak alkohol robił sobie jaja ze mnie :))

ot, taki rewanż :)))) tylko, ja dam podwójnie ! żeby mieć dobrą polewkę z tego czuba :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niebezpieczne pamiątki z wakacji

Ja nikogo nie bronię, tu są ludzie dorośli mają gębe niech sami się bronią. Ciekawie mnie ( bawi) wasza zajadłość.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niebezpieczne pamiątki z wakacji

To po kigo wała wracasz mi uwagę :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niebezpieczne pamiątki z wakacji

S.Lem \" Nie wiedziałem że na świecie jest tylu idiotów dopóki nie skorzystałem z internetu \"

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org