czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Pozycjonowanie sklepu internetowego?

Cześć, mam takie zapytanie, chce założyć sklep internetowy ale boję się że nie będę miała sprzedaży i chciałabym aby była widoczna na pierwszej stronie w google? Wiecie co muszę zrobić żeby tak było?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pozycjonowanie sklepu internetowego?

Najlepiej zwrócić się do seo firmy. Sama raczej nie sprawisz, że będziesz się pokazywać w \"topie\".

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pozycjonowanie sklepu internetowego?

co do optymalizacji strony to każda szanująca się firma, która zajmuje się pozycjonowaniem taką optymalizację robi w cenie usługi. Fakt, że dostanie się na pierwszą stronę może potrwać, dlatego poza tym, że najlepiej zgłosić się właśnie do specjalistów od pozycjonowania to jeszcze radziłabym zainwestować w kampanię Google Adwords, czyli reklamy które wyświetlają się w wyszukiwarce. Dzięki temu będziesz na pierwszej stronie, a wg statystyk to ponad 60% ludzi nie rozróżnia reklamy od wypozycjonowanej pozycji. Tylko z tymi adwordsami to trzeba uważać, bo jak ktoś Ci nieumiejętnie przygotuje kampanię to będzie się to wiązało z wysokimi kosztami

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pozycjonowanie sklepu internetowego?

TROL!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pozycjonowanie sklepu internetowego?

Najlepiej skorzystać z pomocy agencji marketingowej, zrobią to szybko i skutecznie ;) Warto poszperać w internecie, podzwonić i popytać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pozycjonowanie sklepu internetowego?

Oczywiście, że to nie od razu. Myślę, że trzeba poczekać na efekty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pozycjonowanie sklepu internetowego?

Najlepiej zatrudnić do tego zewnętrzną firmę. W końcu pozycjonowanie nie jest takie proste.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pozycjonowanie sklepu internetowego?

A co myślcie o adwordsach? To najlepszy sposób na pozycjonowanie sklepu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pozycjonowanie sklepu internetowego?

Najlepiej zlecić to jakiejś profesjonalnej firmie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pozycjonowanie sklepu internetowego?

Fajnie, przydadzą mi się te porady :) Dzięki wielkie ;)

Krytyk jest jak samochód:im gorszy,tym więcej robi szumu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pozycjonowanie sklepu internetowego?

W tym wypadku powinna pomóc firma z branży seo. Tylko ostrzegam - organizacja przez nich strony nie należy do rzeczy najtańszych.

Jestem wielka! całe 150 cm w kapeluszu :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pozycjonowanie sklepu internetowego?

Zgłosić się do firmy marketingowej :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pozycjonowanie sklepu internetowego?

Dziś pozycjonowanie stron nie jest już takie łatwe jak kiedyś, już nie wystarczy dodać do kilku katalogów. Dziś trzeba się narobić by trafić do pierwszej 10 w Google. Na dodatek samo Google wcale tego nie ułatwia i cały czas zmienia kryteria. Śmiało mogę powiedzieć, że bez profesjonalnej firmy osiągnięcie dobrej pozycji będzie bardzo trudne.







Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pozycjonowanie sklepu internetowego?

Najlepiej zwrócić się do agencji SEO, ale można to robić samemu z dobrym skutkiem. Należy wówczas dobrze zgłębić temat. Koszt w początkowym okresie jest duży, bo sklep na dalszych pozycjach nie zarabia. Dobrze działa reklama na facebooku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pozycjonowanie sklepu internetowego?

Po co komu reklamować się na pseudo blogu którego nikt nie czyta?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pozycjonowanie sklepu internetowego?

No patrz, biedaku, a ty musisz dorabiać klepiąc takie posty

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pozycjonowanie sklepu internetowego?

Bardzo efektywni... w wyciąganiu kasy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pozycjonowanie sklepu internetowego?

Witam,

Mnie obsługuje dobra firma marketingowa Ateneo. Wykonują mi Google Ads i Facebook Ads. Robią też szeroki wachlarz usług SEO w tym pozycjonowanie i Social Media

Kontakt:
Ateneo
https://www.ateneo.pl/61,kontakt
biuro@ateneo.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pozycjonowanie sklepu internetowego?

Zainteresowanym tematem polecam sprawdzić stronę https://radio5.com.pl/2022/03/wlasnie-otworzyles-sklep-internetowy-teraz-czas-go-wypozycjonowac/ , gdzie znajdziecie bardzo interesujacy artykuł na temat pozycjonowania stron i sklepów internetowych . Czy ktoś z Was również zdecydował się na takie rozwiązanie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pozycjonowanie sklepu internetowego?

\"Cześć, mam takie zapytanie, chce założyć sklep internetowy ale boję się że nie będę miała sprzedaży i chciałabym aby była widoczna na pierwszej stronie w google? Wiecie co muszę zrobić żeby tak było?\"

Musisz mieć duuużo kasy na promocje, po za tym porządnie zrobioną stronę internetową sklepu, wynająć firmę do SEO itd. Dużo zależy też od tego co zamierzasz sprzedawać.



________________
Google Maps

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pozycjonowanie sklepu internetowego?

pozycjonowanie sklepu to koszt 10zł za sklep na miesiąc , powyżej 15zł przepłacasz

ps. nie te czasy żeby [OCENZUROWANO] botami fora jak ja to robiłem i dobrze że Ty nie robisz bo nie mam na myśli Ciebie ani nikogo z Tobą powiązanego ani nawet z obcym jak też z w przyszłości niezidentyfikowanymi formami definicji zjawisk materii

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org